PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بحث مداوا شدن توی بازی پیش اومد بگم که بنظرم فلسفه ی هیلینگ کارکتر توی بازی ها موضوع خیلی جذابیه که اتفاقا اگر کسی بهش بپردازه یه مقاله جالب میشه ازش دراورد. هر کدوم از بازی ها با توجه به فضای داستانی خودش از یک منطقی استفاده میکنن که معمولا هم وقتی بهش دقت میکنی بعضی اوقات خیلی مسخره بنظر میرسه ولی هیچ وقت انیمیشن های هیلینگ بازی فارکرای ٢ رو یادم نمیره یکی از رئالیستیک ترین ها بود! :D معمولا بستن باند یا دراوردن تیر از بدن یا زدن امپول ، خوردن غذا و غیره جزع مواردیه که حس واقعی بودن رو به ادم میده و یادم نمیاد بازی ای بخواد برای نشون دادن رئال تر شدن این موضوع فراتر از این بره ولی توی فارکرای٢ یه لول دیگه بود :D دستت میشکست باید جا میدادی ، انگشتت میشکست ، شاخه ی درخت میرفت تو پات ، گلوله با چاقو درمیاوردی و اینقدر زیاد بود راه هایی که کارکتر خودش رو مداوا میکرد که هیچ وقت تکراری نمیشد یعنی یه چیزهایی عجیبی بود که تا به حال ندیدم تو هیچ بازی اینقدر روی قضیه تمرکز کرده باشه
Mgs3: am I a joke to you?!

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
Mgs3: am I a joke to you?!
بازی نکردم سری رو :D اینقدر که بخاطر تلو٢ دوستان مثال از متال گیر اوردین و چندباری هم برام اسپویل شد توی این چند دهه که سری منتشر شده اینجوری برام اتفاق نیفتاده :D

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
بازی نکردم سری رو :D اینقدر که بخاطر تلو٢ دوستان مثال از متال گیر اوردین و چندباری هم برام اسپویل شد توی این چند دهه که سری منتشر شده اینجوری برام اتفاق نیفتاده :D
نگران نباش اسپویل هم کنی متال گیر اینقدر اسم ها شبیه به هم و عجیب غریب داستان که اصلا بازی کنی متوجه نمیشی چی اسپویل شده :D

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
لامصب بازی یه کاری کرده که الان 20 روز کنسول خاموش مونده و حس هیچ بازی رو ندارم.
حتی حس دوباره بازی کردن بازی رو هم ندارم.
فکر نکنم هیچ وقت بتونم دوباره بازیش کنم و تحمل دوباره این غم و اندوه رو ندارم.

آخرین ویرایش:

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,160
نام
Amir
لامصب بای یه کاری کرده که الان 20 روز کنسول خاموش مونده و حس هیچ بازی رو ندارم.
خداروشکر من RE3 رو قبل از لانچ بازی تموم کردم مگرنه نصفه می‌موند :| خیر سرم یونیتی هم از به یاد قدیما گرفتم تمومش کنم الان نصفه مونده. شاید بشه با گوست یه حرکتی زد حالا

rezvideo

کاربر سایت
Oct 3, 2005
1,433
نام
رضا چشمی
مهم‌ترین خصوصیت انحصاری های سونی همینه
بعد از تموم کردن هر انحصاری سونی منم تا مدتها دست و دلم به هیچ بازی دیگه ای نمی ره

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
برای روحیه اتون هم که شده سعی کنید یک بازی برید . من دوم رو رفتم یکم غم و اندوه رو کم کرد . رمبویی میری جلو فقط جر میدی یکم حرصت خالی میشه :D

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
آقا این مورد که دیدم بیشتر طنز بود و قصدم ترول بازی و ترکوندن بازی نیست ولی یکم عجیب بود
آقا چطوریه می خواد زخمش رو ببنده از رو آستین لباس می بنده ؟ :))
چرا وقتی میمیریم بازی بهمون شانس مجدد ادامه بازی رو میده؟ مگه نمردیم؟
اصلا طبیعی نیست این موضوع، باید از وقتی مردیم تیتراژ پایانی بیاد بالا.
/:)

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,543
داشتم به احتمال ساخت تم فضایی بازی بعدیشون فکر می کردم، گفتم با قدرت انجین، کارکنان نابغه و سخت افزار PS5 اگر نیل بره سراغ بیگانه ها و شروع تسخیر زمین چقدر خوفناک می شه، شاید باخودتون بگید این هم شروعش مثل ورود زامبی ها میشه، هر بازی ای داستان خودشو داره و این فقط ایده کلی من از شروع ماجراست و می تونه به هر شکلی باشه، تصور من از DS همچین چیزی بود، وقتی اولین تریلرهارو دیدم خیلی براش هایپ شده بودم ولی... . توی نسخه اول TLOU و همیطور نسخه بعدی یک سری ارجاعات داشتیم. از اون موضوعاتیه که خیلی علاقه دارم ND بره دنبالش.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
لامصب بازی یه کاری کرده که الان 20 روز کنسول خاموش مونده و حس هیچ بازی رو ندارم.
حامد بزن همه کات سین ها رو اسکیپ کن راحت میشی :D

• Smile
Reactions: ( Layken )

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
این بازی از اون دست تجارب نادری هست که هرچی زمان ازش بگذره بهتر درک میشه. بعد از این مدتی که بازیو تمام کردم و تقریبا اخرای دور دوم هستم، بیشتر درک میکنم که از نظر گیم‌دیزاین، گیم‌پلی، روایت داستانی و... چه شاهکاری هست واقعا!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر