PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
سلام دوستان
از وقتی بازی رلیز شد تا به الان داشتم بازی میکردم و از تک تک لحظه هاش لذت بردم
نمیخوام نقدی بنویسم یا اینچنین چیزی...
اومدم بگم بهترین بازی عمرم رو انجام دادم..و فکر نمیکنم تا چندین سال آینده یه بازی اینقدر قوی ،با داستان قوی، با کاراکترهای عالی که به بهترین شکل ممکن ساخته و پرداخته شده ، ببینیم..
درسته فقط این بازی رو فقط یکبار میشه برای اولین بار بازی کرد..
ولی حس میکنم با یکبار بازی کردن وجودم ارضا نمیشه..و بارها و بارها باید این بازی رو انجام بدم..
بهترین اهنگ و موسیقی بازی هم به نظر من ، وقتی بازی تموم میشه و cast بازی رو نشون میده اخرش یه اهنگ پخش میشه Wayfaring Stranger که الی و جول میخونن...فقط اون..با روانم بازی کرد
قبلا گوشش داده بودم ولی تاثیری روم نداشت..ولی تاثیرش در اخر بازی هزار برابر شدیدتر بود..
خلاصه اینکه یه جاهای کمی لبخند زدم.. یه جاهاییش گریه کردم..
و یه جاییش چنان ضربه ای روحی بهم وارد کرد..حتی تا به الان از فکرم درنیومده..و غصه اشو میخورم..و سرش چقد گریه کردم..
و بغض میکنم بهش فکر میکنم...ببین این بازی چه کرده با ما..
و وجود یک نفر همیشه در ذهن و فکر و قلب ما باقی میمونه..
البته دونفرشون..ولی خب..

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
چندتا پست مربوط به بازی رو دیدم لایک کرده اما خودش چیزی نگفته. :D خود ناتی داگ اما توی Credits ازش تشکر کرده.
یه جریانی تو استدیو بین بروس با اعضا پیش اومده که اینطوری شده خدایی
سر نسخه قبلی بیشتر از نیل بروس داشت درمورد بازی حرف میزد حتی تو مستند بازی

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
امروز بعد دقیقا دو هفته از اتمام بازی دوباره بازیو شروع کردم... این بار به هدف دیدن دوباره + پلات دارم این کارو میکنم ولی واقعا تصمیم سختی بود... فکر نمیکردم دوباره به تجربش فکر کنم :D

+ این دفعه میخوام خیلی کله خر تر و اکشن تر بازی کنم. :D میخوام ستپیس های خفن بسازم برای خودم و یک نمایش خونین از جنگ های بازی ترتیب بدم :D و یا تریک هایی که قبلا امتحانشون نکردم... توی دور اول از اسموک بمب و بمب ها (مین) خیلی خیلی کم استفاده کردم. شاید رو هم رفته 2-3 بار...

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بازیو تموم کردم واقعا شاهکاره به تمام معنا بود از لحاظ فنی بینظیره طراحی مراحل واقعا استادانه‌‌ست داستان و روایت هم یه نوآوری خاصی داشت که تاثیر تصمیمات کارکترها رو چند صد برابر میکرد از همه لحاظ یک اثر به یادماندنی شد که ارزش تکرار بالایی داره

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
امروز بعد دقیقا دو هفته از اتمام بازی دوباره بازیو شروع کردم... این بار به هدف دیدن دوباره + پلات دارم این کارو میکنم ولی واقعا تصمیم سختی بود... فکر نمیکردم دوباره به تجربش فکر کنم :D

+ این دفعه میخوام خیلی کله خر تر و اکشن تر بازی کنم. :D میخوام ستپیس های خفن بسازم برای خودم و یک نمایش خونین از جنگ های بازی ترتیب بدم :D و یا تریک هایی که قبلا امتحانشون نکردم... توی دور اول از اسموک بمب و بمب ها (مین) خیلی خیلی کم استفاده کردم. شاید رو هم رفته 2-3 بار...
این ویدیو رو ببین! الی جان ویکیه برای خودش :D
(اسپویل نداره)
View attachment IMG_3735.mp4

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
آدم اگه به طور کامل با مکانیزم‌های گیم‌پلی آشنا بشه و بتونه نرم و روون بازی کنه، میشه کارهای محیرالعقولی توی TLoU2 انجام داد که گیم‌پلی رو خیلی نسبت به TLoU1 متحول می‌کنه ولی بعضی‌ها میگن گیم‌پلی بازی که همون کپی نسخه قبلی بود و فلان و چنان! :D
بازی واقعاً دست مخاطبش رو باز می‌ذاره و دیگه بستگی به خودمون داره که چطوری بازی می‌کنیم. یه عده مخفی‌کاری رو ترجیح میدن، یه عده مثل من حد وسط مخفی‌کاری و اکشن هستن و بعضی جاها هم مثل بدبخت بیچاره‌ها انقدر یه گوشه مخفی میشم تا دشمن بیاد و یه تیری بزنم! :D یه عده هم میرن تو کار اکشن خالص و چنان صحنه‌هایی خلق می‌کنن که من بعد از ۳۰ ساعت تجربه‌ی بازی حیرت می‌کنم که همچین کارهایی میشه توش انجام داد و می‌خوام توی دور دوم یه ذره برم سمت این کارها و ببینم چه خبره!
اینا رو شاید بچه‌ها قبلاً گذاشتن و من چون یه مدت توی این تاپیک نمی‌اومدم در جریان نیستم. کیفیت تصویر پایینه، چون به سبک gif و این جور چیزا یه جایی گذاشته بودن و به صورت ویدیویی گرفتم و دو تا کلیپ رو چسبوندم به همدیگه و برای همین کیفیت ذوب شد! ولی خب کیفیت تصویر توی این قضیه زیاد مهم نیست و دیگه TLoU2 واقعاً نیازی هم به تبلیغ گرافیک نداره و اصل کار این کلیپ، نمایش گیم‌پلی اکشن بازی هست.

این یکی هم چیز جالبی بود و طرف خیلی قشنگ بازی‌های سینمازده‌ی سونی رو کنار هم قرار داده. تا باشه از این جور بازی‌ها و امیدوارم سونی حالا حالاها طرفداران سینمازده رو رها نکنه! :D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
آدم اگه به طور کامل با مکانیزم‌های گیم‌پلی آشنا بشه و بتونه نرم و روون بازی کنه، میشه کارهای محیرالعقولی توی TLoU2 انجام داد که گیم‌پلی رو خیلی نسبت به TLoU1 متحول می‌کنه ولی بعضی‌ها میگن گیم‌پلی بازی که همون کپی نسخه قبلی بود و فلان و چنان! :D
بازی واقعاً دست مخاطبش رو باز می‌ذاره و دیگه بستگی به خودمون داره که چطوری بازی می‌کنیم. یه عده مخفی‌کاری رو ترجیح میدن، یه عده مثل من حد وسط مخفی‌کاری و اکشن هستن و بعضی جاها هم مثل بدبخت بیچاره‌ها انقدر یه گوشه مخفی میشم تا دشمن بیاد و یه تیری بزنم! :D یه عده هم میرن تو کار اکشن خالص و چنان صحنه‌هایی خلق می‌کنن که من بعد از ۳۰ ساعت تجربه‌ی بازی حیرت می‌کنم که همچین کارهایی میشه توش انجام داد و می‌خوام توی دور دوم یه ذره برم سمت این کارها و ببینم چه خبره!
اینا رو شاید بچه‌ها قبلاً گذاشتن و من چون یه مدت توی این تاپیک نمی‌اومدم در جریان نیستم. کیفیت تصویر پایینه، چون به سبک gif و این جور چیزا یه جایی گذاشته بودن و به صورت ویدیویی گرفتم و دو تا کلیپ رو چسبوندم به همدیگه و برای همین کیفیت ذوب شد! ولی خب کیفیت تصویر توی این قضیه زیاد مهم نیست و دیگه TLoU2 واقعاً نیازی هم به تبلیغ گرافیک نداره و اصل کار این کلیپ، نمایش گیم‌پلی اکشن بازی هست.

این یکی هم چیز جالبی بود و طرف خیلی قشنگ بازی‌های سینمازده‌ی سونی رو کنار هم قرار داده. تا باشه از این جور بازی‌ها و امیدوارم سونی حالا حالاها طرفداران سینمازده رو رها نکنه! :D

همه اینا رو که یه جا جمع میکنم به این نتیجه میرسم اینا حساب ویژه ای رو آنلاین بازی کردن و به زودی شاهد یه آپدیت برا مولتی خواهیم بود

beh1382

کاربر سایت
Nov 27, 2006
796
نام
behrooz
حقیقتا لول دیزاین و دلهره ای که تو مراحل بیمارستان و هتل با abby میبینیم تو هیچ بازی ندیدم حقیقتا دستشون درد نکنه
چطور میشه همه چی در بهترین حالت ممکن باشه بی صبرانه منتظر تموم شدن بازی و شروع با درجه سختی بالاتر هستم
نمیدونم کسی اشاره کرده یا نه ولی مراحل abby خیلی بهتره از نظر من چالشی تر و ترسناک تر البته تا اینجایی که من رفتم

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
هر کی تموم کرده حتما ببینه

View attachment Eb73X2LWkAIPLPU.mp4

من این تیکه اصلا حواسم به jj نبود ... ای جانم ، ای جان ، عشق ... گوگولی ... درد و بلات بخوره تو سر من.... ?:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر