PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
خب منم تازه از خواب پا شدم، اقا کسایی ک روی ps4 فت بازی میکنن بیان بگن چجوریه و نیاز داره برم پنکه وکولر روشن کنم برا تهویه مطبوع یا نه؟

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,429
خب منم تازه از خواب پا شدم، اقا کسایی ک روی ps4 فت بازی میکنن بیان بگن چجوریه و نیاز داره برم پنکه وکولر روشن کنم برا تهویه مطبوع یا نه؟
من وسط دانلود رفتم تو بازی ، دستگاه چنان نعره‌ای کشید در همون بدو ورود که گفتم فاتحه :D اگه سیستم خنک کننده اضافی داری به نظرم استفاده کن.

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,199
نام
Amir
نه اتفاقا حقیقتش برای من صدا هم زیاد نمیده. نمیدونم چرا ولی اندازه همون RE3 صدا میده.
آقا بازی دیوانم کرده تو این یک ساعت و نیمی که بازی کردم. موسیقی بازی هر لحظه تن و بدن آدم رو میلرزونه :(( نسبت به تمام بازی‌هایی که این نسل بازی کردم، این یکی تو یک لول دیگست تمام

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
ماهم خدا رو شکر تجربه کردیم
فعلا که همه چی عالی هست
موزیک اول بازی چه خوف الظاهر هست چی ساخته این عمو گوستاوو
دیگه هیچی کم ندارین خدایی بزنید به بدن این شاهکار رو
انمیشین های صورت رو وای تمام حرکات صورت روشه چه وضعیتی ساختی اخه جنا درک من

• Like
Reactions: all4u and only sony

mdtnt

کاربر سایت
Jul 10, 2013
445
کنسول من که قصد داره پرواز کنه یه پنکه دستی آوردم روی آخرین پرتاب گذاشتم کنار کنسول?

• Like
Reactions: all4u and Batsy

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,572
خار مادر این زندگی???
?
مشهد سگا هم خودشو فلان کرده ها...یکی نیست بهش بگه بی ناموس چقدر میخوای بخوری مگه؟ با دلار 22 تومن هم اینقدر نمیشه ... من خودمم جنس بصورت شخصی وارد کردم با گمرکشم اینقدر نمیشه. من برای 50 کیلو وسایل الکترونیکی و 30 کیلو خوراکی کلا 300 تومن گمرک دادم

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,112
نام
عارف
اقا من دو ساعت بازی کردم. و ... هیچی نمیتونم بگم :D و از بقیه هم خواهش میکنم چیزی نگید... اینو باید خودتون تجربه کنید.. ولی اگر اوکی هستین فقط اسپویلر رو باز کنین.

تجربم رو هم توی اسپویلر زیر میزارم. در مورد داستان هم در یک اسپویلر دیگه داخل این اسپویلر حرف میزنم.

گرافیک که هیچ. اصلا حرفی نمیشه زد.
بزرگترین چیزی که از همون لحظه اول شکه کرد و بزرگترین قسمت بازی بود، صدای بازی بود. با هدفون بازی میکردم و حس میکنم واقعا اون حس صدای 3 بعدی رو تماما داشتم دریافت میکردم. واقعا پشم ریزونه صداگذاری بازی...
خود گیم پلی که به کنار بشدت روون و خوب بود. شوتینگ حس بهتری میداد. هرچند خیلی زوده برای نظر دادن. داج کردن هم جالب بود. فقط تنها چیزی که بود بنظر کلیکر ها بشدت حساس تر از گذشته شدن. یکم تند تر راه بری سریع برمیگردن سمتت. از نسخه قبل بشدت حساسیتشون بیشتر بود.

و این هفته که نسخه اول رو بازی میکردم (دفعه پنجم بود فکر کنم :D ) داشتم میگفتم امیدوارم این safe ها باز هم باشن و بدست اوردن رمزشون سخت تر باشه! و فاک! تو بازی یک صندوق دیدم و یک نوت در مورد رمز بود و طبق نوشته، تمام محیطو کشتم تا رمزو پیدا کنم! و بشدت حال داد موقعی که پیدا شد. شبیه RE شده بود این قسمت که بشدت پسندیدم

ایستر اگ هم زیاد دیدیم تو این دو ساعت. از PS3 و انچارتد 2 و جک بگیر تا ... :D

ها راستی مینی گیم های جالبی هم دیدیم :D

خب بریم سراق اسپویل داستانی و بگم من هیچی از اسپویل هارو نخونده بودم:

خب اول از همه اینترو بازی... راستش از بزرگ ترین ترس های این مدتم این بود که بازی نتونه اینترو یی در حد افتتاحیه نسخه اول بده. ولی فاک! بشدت بشدت فوق العاده بود! رفتار جوئل! اشکای الی! بعد گیتار زدن جوئل و مینی گیم گیتار زدن... اصلا یادم رفته بود تاچ پد دسته واقعا لمسیه :)) جدن فکر کنم دومین یا سومین بازی یی هست که تو عمر PS4 از این استفاده کرده و بازی کردم... درکل اینترو بشدت زیبا بود. پیشرفت انیمیشن ها جوری بود که کات سین های بازی در مقابل بقیه بازیا تو یک لول دیگه ای بود. اصلا انگار فیلمو با بازی مقایسه کنی :D

جلوتر با کاراکتر دینا بشدت حال کردم. خیلی خوبه. اون پسره جسی رو نه خوشم نیومد خیلی...

اها یک چیزی که این هفته اخیر یکم منو ترسوند این بود که هی میترسیدم هواسم بره به سمت خط داستانی دوم و اون زنه هیکلیه و وقتی داستانش به صورت سوپرایزی بیاد اصلا سوپرایز نشم :D و سر تیتراژم وقتی اسم لاورا بیلی اومد دوباره این اومد تو ذهنم :D ولی بعد نیم ساعت یک دفعه رفتیم با اون بازی کنیم و شدیدا سوپرایز شدم :D و احتمالا اون تئوری های خط زمانی گذشته هم غلطه چون همزمان بود... اسمشم Abby بود! و راستش اصلا از این پارت خوشم نیومد خیلی... بیشتر بخاطر این بود که اصلا با این زنه حال نکردم. نه خودش و نه رفتاراش و نه قیافش :D و فکر کنم شخصیت منفی باشه... خیلی خوب نفهمیدم منظورش از حرفاش با اون مرده چی بود و هدفشونو خوب نفهمیدم. ولی اصلا ازش خوشم نیومد. و بنظر قراره مقابل شخصیت های اصلی (الی و جوئل) قرار بگیره. و voice acting اون مرده دوستش بشدت بی روح بود :| اینو واقعا خوشم نیومد... در کل این پارت بازی و بازی با abby (زن رمز الود :D ) اونقدر حال نداد بهم فعلا... ترجیحم بود تو فاز الی و جوئل بمونم :(

و بعدش هم داستان الی و دینا ادامه پیدا کرد و جالب بود. بشدت حال کردم.

دلیل مشکل جوئل و الی رو هم نفهمیدم... در کل این قسمت داستان سوالات زیادی داشت ولی خب امیدوارم تا اخر به همشون جواب بده...

و اروم اروم بازی میکنم. امیدوارم همینجوری خفن باشه...

پ.ن. من با هدفون بودم. روی PS4 FAT هم بازی کردم و صدای خفنی حس نکردم. اوکی بود فکر کنم...

آخرین ویرایش:

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
تمام اینایی که میگی برای یکی مثل من اسپویل محسوب میشه
کمی ذوق و شوقت را ببر تو اسپویلر مرسی

عکسا رو گذاشته بودم از اول اسپویلر :-? اینکه رد پا روی برف میمونه اسپویلره؟ اوکی میذارم اسپویلر .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
اولین دیدگاه من :

بازی خیلی سنگینه نمیشه یه کله رفتش.. بعد نیم ساعت، یک ساعت باید کمی استراحت کنی

داج دادن فعلا که خیلی سخت بوده... فکر کنم خیلی طول بکشه مثل تریلر ها مسلط جا خالی بدی، فکر کنم اسکیل بگیری بهتر بشه

بهترین گان پلی عمرم

قشنگ ضربه گلوله رفلکت وحشتناکی روی بدن قربانی ها داره

و در آخر من ps5 خریده بودم خودم خبر نداشتم، فقط اشتباها روش نوشته ps4

بهترین فیزیک برف تاریخ، گاد جلوی این شوخیه

last of amir

کاربر سایت
Sep 3, 2014
2,199
نام
Amir
اولین دیدگاه من :

بازی خیلی سنگینه نمیشه یه کله رفتش.. بعد نیم ساعت، یک ساعت باید کنی استراحت کنی

داج دادن فعلا که خیلی سخت بوده... فکر کنم خیلی طول بکشه مثل تریلر ها مسلط جا خالی بدی، فکر کنم اسکیل بگیری بهتر بشه

بهترین گان پلی عمرم

قشنگ ضربه گلوله رفلکت وحشتناکی روی بدن قربانی ها داره

و در آخر من ps5 خریده بودم خودم خبر نداشتم، فقط اشتباها روش نوشته ps4

بهترین فیزیک برف تاریخ، گاد جلوی این شوخیه
دقیقا داج کردنش یکم قلق داره و هربار که میخوام داج کنم دوبار مشت میخورم :D چقدر مبارزات تن به تن بازی عالیه.
گیم‌پلی ابی یکجورایی حس جوئل رو داره و به شدت عالیه مخصوصا سنگینی مبارزات تن به تن و جاخالی دادن اینا. اوپنینگ بازی هم با اتمسفرش قشنگ داستانگویی میکنه مخصوصا اون علفزار قبل جکسون. اون مینی‌گیم برف بازی چقدر خوب بود لعنتی و چقدر شخصیت‌پردازی دینا عالیه مخصوصا سکانسی که وید میکشن و دیالوگاشون. اونجایی که به هم نزدیک میشن و یهویی الی لبشو تر میکنه شاهکااااااااره. یک موسیقی دیوانه‌وار هم اون لحظه زد که اصا واقعا قاطی کردم. چقدر اونجایی که رانره پرید روی ابی و لیز خوردن خفن و سینمایی بود

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
Best snow simulator ever :D:blink1:
از خود ریلیز الان به کوب دارم پلی میدم البته یه خورده شم دادم کنار دستیم بره استراحت کنم :D
همه چیز واقعا فک برانداز و در بالاترین سطح ممکن قرار داره، واقعا تا اینجا جز شاهکار چیزی نمیتونم بگم.
امیدوارم همتون تجربه ش کنید .
گرافیک هم حرف نداره ، بازی وقتی سوار اسب ایم هی میگه فلان دکمه رو بزن اسبه چارنعل بره من میگم برو بابا بذار از محیط لذت ببریم چارنعل کیلو چنده:D:D

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,020
نام
امیر حسین
لعنتی چقد شهر جو اش قشنگه. یه جو صمیمی و فوق العاده داره. تمدن بشریتی که تهدید شد ولی دوباره مردم دور هم جمع شدن و همه دارن در حد توانشون برای بقا میجنگن .یکی قصابی داره یکی گلخونه و یکی اهنگری :D مردم دور هم جمع شدن و حرف میزنن. بچه ها بازی میکنن و ادم برفی میسازن :D خیلی جو شهر قشنگه. قشنگ حس یه صبح برفی رو میده که بیدار شدی از خواب و میری توی شهر خودت قدم میزنی و مردم رو میبینی که مشغول کارن :D محیط اول بازی منو یاد rdr2 و شهر هاش انداخت . البته این ارامش قبل طوفانه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر