PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
ممنون از توضیحاتت من چون دخترم یه کنسول جدا داره میخواستم بجز من اونم بتونه استفاده کنه قبلش هم با یکی از دوستام قرار بود شریکی بازی رو بخریم بعد من چون خوندم من باید به اینترنت همیشه وصل باشم برای چک رجیستر بیخیال دوستم شدم ترسیدم بازیم قفل بشه ! پس با این تفاصیر الان بغیر از دخترم میتونم به اون دوستم هم بدم ؟ فقط دونفر مون نباید همزمان بازی کنیم؟!

خواهش می کنم
اره میتونی بدی. بجز خودتون بقیه باید اکتیو پرایمری کنن اما خب اول برا دخترتون بزنید بعد واسه دوستتون که دوستتون بشه ظرفیت اول
با این حساب چون از تمام ظرفیت اکانت استفاده میشه خودتون باید هنگام بازی اینترنتتون وصل باشه که هر یک ساعت یبار لایسنس چک بشه. در مورد قفل دائم هم نگران نباشید

محاسبه نمیکنم ، یه پیج هست تو هایلایت ش شمارش معکوس دقیق داره،
هر کس خواست بره سیوش کنه ، بر خط شمارش معکوس میندازه.
حتما برید واسه دقایق پایانی به درد میخوره:
مال منم نیس که تبلیغ ش کنم :D
الآن هم دقیقا ۲ روز و ۲ ساعت
Login • Instagram

چه کاریه خود متاکریتیک میزنه دیگه :D خوبیش اینه هر بار که میخوای بری زمان باقی مونده رو ببینی با امتیاز چشم نواز بازی هم مواجه میشی B-)

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
همین امروز برگه مرخصی برای شنبه رو دادم به مدیر گفت چکار داری گفتم میخوام برم سفر ...! البته اینم یه جور سفره دیگه!!
یک روز کمه! برگه ی مرخصی کل هفته رو باید میذاشتی جلو مدیر:D ولی این مشغله کاریه خیلی اذیت کننده است یکی از دوستان خوب گفت که کاش یکی دو هفته میشد قید همه چیز رو زد و نشست بدون دغدغه غرق شد تو دنیای بازی

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
موندم شما تو ایران زندگی نمیکنین دنبال عذاب تو بازی هم میگردین :D
من که دو سالی میشه بازی ها رو فقط رو easy میرم نه دیگه اعصاب قدیم و دارم نه وقتش و.

باز دم شما گرم که هنو میکشین این "سخت" بازیارو!

easy مال بچه هاست
من تو زندگیم هیچ بازیی زیر نرمال تموم نکردم معمولا هارد شروع میکنم

فاینال فانتزی ریمارک نرمال رفتم فقط و فقط یه قسمت مبارزه تک نفره با اون یارو که سگ داشت رو‌پشت بوم ۲ مین ایزی کردم چون واقعا ۴ ساعت نتونستم ردش کنم اعصابم خراب شده بود دیگه خخ

Sent from my iPhone using Tapatalk

kiarash2001

کاربر سایت
Aug 22, 2007
110
من بازی خریدم ولی باید صبر کنم تا ۲ روز دیگه
تا بلوریش رو بدستم برسه
من تابحال هیچ بازیی دانلود نکردم همش بلورب دارم
راستی یک سوال : ریجین پلی استیشن من ۳ هستش بازی ها هم سه هستش اگه به طور مثال به کشوری بریم مه ریجین ۲ باشه ایا امکان تغییر ریجین کنسول وجود داره ؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
راستی یک سوال : ریجین پلی استیشن من ۳ هستش بازی ها هم سه هستش اگه به طور مثال به کشوری بریم مه ریجین ۲ باشه ایا امکان تغییر ریجین کنسول وجود داره ؟
سلام.ریجن کنسول و بازی به هم مربوط نمیشن. ریجن اکانت (کشوری که موقع ثبت نام ، اسمشو زدی) هم فقط یکجا مهمه اونم وقتی که برای بازی دیسکی بخوای محتوا (DLC و ...) از استور آنلاین بخری باید یکی باشن. درغیر اینصورت ریجن دیسک و اکانت هم مهم نیستن.

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456
View attachment 148514

یعمی چجوری میشه آنلاینش؟ free to play ؟؟؟ چرتو پرت نشه بعد این همه صبر:|

چرا باید چرت بشه؟
روز به روز بیشتر عناوین آنلاین دارن میرن به سمت free to play و microtransaction.
این شایعه هم اگه حقیقت داشته باشه بنظرم تصمیم منطقی و درستی گرفتند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر