PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,811
نام
حامد
لعنتی چقدر این انتظار روزای اخر سخته. دلم میخواست یکی دو هفته بیکار بودم بازی رو تموم میکردم. از یه ور سرم تا چندین ماه اینده شلوغه. از یه ور هم چهار سال منتظرش بودیم.
این دست بازی ها رو دوست دارم باهاش زندگی کنم. یعنی یه هفته پای کنسول بخوابم و بیدار بشم. نه اینکه بعد از کار هر روز نهایتا دو سه ساعت بازی کنم.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
چرا برای یه عده بازی کنارش قفل زده ولی برای یه عده تایمر هست?
من بازی رو روی اکانت دوستم خریدم. اکانتشو اکتیو کردم روی پی اس ۴ خودم. الان کنارش قفله. وقتی روش میزنم اینو میگه:
Cannot use the content. Purchase it from PlayStation Store
برا شماها هم همینطوریه?

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چرا برای یه عده بازی کنارش قفل زده ولی برای یه عده تایمر هست?
من بازی رو روی اکانت دوستم خریدم. اکانتشو اکتیو کردم روی پی اس ۴ خودم. الان کنارش قفله. وقتی روش میزنم اینو میگه:
Cannot use the content. Purchase it from PlayStation Store
برا شماها هم همینطوریه?

وقتی بازی رو Share میکنید
بازی رو اکانت اصلی (به اصطلاح ظرفیت ۳) تایمر رو بهتون نشون میده
و روی اکانت ثانویه (به اصطلاح ظرفیت ۲) (که اکانت اصلی بازی رو کنسولش پرایمری شده) یک قفل نشون میده که مشکلی هم نیست در همون لحظه عرضه قفل محو میشه و بازی در دسترس قرار میگیره براش

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
الان همین رزیدنت اویل ۸ اونقدر شاهکار گرافیکی نیست که نشه رو‌۴ ریلیزش کرد ! واقعا نامردیه از الان آی پی های مهم رو فقط برای ۵ ریلیز کنن
من دیگه خودم دست و دلم برای بازی کردن این بازی ها روی ps4 نمیره...

.........
نصفه شب از خواب پریدم.... ساعت گوشی رو نگاه کردم دیدم 3 و 40 دقیقه است... گفتم خاک بر سرم دانلود بازی پرید....
این دو شب سرعت بهتر شده بود... دیشب یه 4 ساعت 26 گیگ گرفتم امشبم یه 2 ساعت 16 گیگ...
دیگه، 61 گیگ شد، فردا شب دیگه تمومه...

خوب شد 7 روز وقت داددن برا دانلود...

........

نکته خیلی عالی که دیدم هنوز هیچکس بهش توجه نکرده، لیک نشدن نسخه فیزیکی بازیه... خیلی نگران بودم یکی دو هفته قبل انتشار دسته همه برسه...

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,351
نام
مهدی
من دیگه خودم دست و دلم برای بازی کردن این بازی ها روی ps4 نمیره...

.........
نصفه شب از خواب پریدم.... ساعت گوشی رو نگاه کردم دیدم 3 و 40 دقیقه است... گفتم خاک بر سرم دانلود بازی پرید....
این دو شب سرعت بهتر شده بود... دیشب یه 4 ساعت 26 گیگ گرفتم امشبم یه 2 ساعت 16 گیگ...
دیگه، 61 گیگ شد، فردا شب دیگه تمومه...

خوب شد 7 روز وقت داددن برا دانلود...

........

نکته خیلی عالی که دیدم هنوز هیچکس بهش توجه نکرده، لیک نشدن نسخه فیزیکی بازیه... خیلی نگران بودم یکی دو هفته قبل انتشار دسته همه برسه...
اگر اینترنت گوشی رو میدادی به پی سی یا لپ تاپ خیلی بهتر میشد دانلود کرد
با شبانه همراه اول که 1تا 11 صبح هست یک شبه دانلود میشه
با کنسول مصیبته

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,860
نام
نریمان
نمی‌دونم چرا سر دانلود این بازی انقدر مشکل دارم. با اینترنت خونه که میذارم سرعتش میشه مثل Dial-Up. دو شب بسته های ۱ تا ۱۱ همراه اول هم گرفتم سر جمع ۱۵ گیگ دانلود شد.

بعید می‌دونم با این وضعیت بتونم بازی رو موقع لانچ بازی کنم.

Unkn0w

کاربر سایت
May 11, 2015
201
نمی‌دونم چرا سر دانلود این بازی انقدر مشکل دارم. با اینترنت خونه که میذارم سرعتش میشه مثل Dial-Up. دو شب بسته های ۱ تا ۱۱ همراه اول هم گرفتم سر جمع ۱۵ گیگ دانلود شد.

اگه با لینک های PSN مشکل دارین P30day برای دانلود گذاشته (دوست من این شکلی مشکلش رفع شد)
برعکس من با p30day و سرورای ایرانی مشکل داشتم
ولی لینک های خود psn با سرعت بالا دانلود شدن
همراه اول برای منم نابوده
ایرانسل ج داده البته اونم از ساعت 6 تا 8 سرعت میاد رو 5 6 مگ
سیمکارت ایرانسل و رایتل هم اگه در دسترس هست تست کنین

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کلا من الان چند ساله دارم بدون مشکل با اینترت شبانه همراه اول و با خود کنسول به راحتی بازی ها را دانلود میکنم حالا گه گداری can not download میده ولی با resume کردن حل میشد .اخریشم star wars battlefront 2 بود که با 115 گیگ حجم با دو شب شبانه 2 تا 7 به راحتی گرفتم.
ولی نمیدونم این بازی چه مرگشه خیلی سرعت دانلودش پایینه الان 4 شبه معطلشم هنوز 15 گیگش مونده فقط خدا را شکر پریلودش طولانی بوده 3 شب هنوز وقت هست

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار

اگه مشکلی برای بیرون رفتن و کرونا نداری، برو این فروشگاه ها دیتا رو برات بریزن....

کلا من الان چند ساله دارم بدون مشکل با اینترت شبانه همراه اول و با خود کنسول به راحتی بازی ها را دانلود میکنم حالا گه گداری can not download میده ولی با resume کردن حل میشد .اخریشم star wars battlefront 2 بود که با 115 گیگ حجم با دو شب شبانه 2 تا 7 به راحتی گرفتم.
ولی نمیدونم این بازی چه مرگشه خیلی سرعت دانلودش پایینه الان 4 شبه معطلشم هنوز 15 گیگش مونده فقط خدا را شکر پریلودش طولانی بوده 3 شب هنوز وقت هست
احتمالا به خاطر حجم بالای پیش فروش خصوصا دیجیتالی بازی بوده...

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
عجیبه واقعا برا من خیلی راحت توی دو روز دانلود شد،من قبلا خیلی مشکل داشتم با دانلود کنسول ولی لست واقعا راحت بود.

• Like
Reactions: mojahed25

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر