PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
تا باشه از این بازیا و حرکتا.
تا باشه از این شخصیت های زن، تا باشه از این شخصیت های اقلیت ها
بابا چه اشکالی داره اخه؟؟ نمیفهمم. یه دیقه اون عینک تعفن انگیز نفرت رو بردار، تبلغیات و بازیای رسانه ای چپ و راست و پروپاگانداشون رو بزار کنار، انسانی نگاه کن، با خودت رو راست باش، چرا حق اظهار نظر، کنش اجتماعی و هنری که به مثابه فعالیت اجتماعی هست رو اینقدر میکوبید؟
چرا واقعا؟
باباجان وارد دهه 30 از سال 2000 میلادی شدیم، تاریخ اینهمه بوده از نادیده گرفتن حق و حقوق مردم، حالا که یه صدایی پیدا کردن، از هر جنسیت و فکر و پشت زمینه فکری و اعتقادی، بازم میگید بازی رسانه ای؟
خجالت داره به خدا، تمام وجودیت انسان ها رو کردید تو یه کلاف درهم و توهم توطعه میزنید که اره صنعت فیلم و بازی و ... از دست رفت.
اونا هم انسانن، اونا هم حق دارن هر جا و تو هر زمینه ای که جامعه و دولت اجازه داده، فعالیت و حضور داشته باشن.

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
برای این که هرمز شخص ضعیفی نبود و یه زن قوی نیومد مثل پشه لهش کنه. ولی وجود دختر پوزایدن و هرا و سکس سین های تریسام و فورسام و ... کاملا غیرضروری کار شدن. این آبجکتیفای شدن زن ها تو gow جزو بدیهی ترین موارد من فکر نمیکردم یه روزی بخوام این ثابت کنم :D

اگه یه بار دیگه پست من بخونی میبینی من با نبود کرکتر زن تو GeOW مشکلی ندارم، من دارم منطق خودتون رو نقد میکنم که چون بازی مرد کم داره یا نداره پس مشکل داره لابد

حالا چون مرد های بخت برگشته رو باهاشون اون کارارو میکرد توجیه این نیست که دختر پوزایدن با اون وضع لباس و اینا برداره ببره اون بلا رو سرش بیاره چون میخواد یه در باز کنه :D البته من عاشق gow ها هستم و این قضایا تأثیری روی دید من نمیذاره اما یه بازی که اومده داره از این نظر حرفه ای تر برخورد میکنه نباید که دیگه ایراد گرفته بشه ازش
آبجکتیفای شدن زن ها تو gow دیگه چه صیغه ای ؟ بالاتر هم گفتم تو GOW هم شخصیت های مرد قدرتمند بودن هم زن
سکس سین ها هم همه اختیاره
مرحله به قول شما دختر پوسایدن یه کلاس درس طراحی مرحله است
به راحتی می شد یه جعبه چند متر اون طرف تر قرار داد و در 20 ثانیه در باز می شد و مرحله تمام بود اما قرار دادن دختر پوسایدن این مرحله 8 تا 10 دقیقه گیمر مشغول خودش میکنه
عجیبه اگه عاشق gow ها باشی نمیدونی این مرحله کپی از یکی از مراحل GOD OF WAR 1
1577902343849.png 1577902395949.png

در مرحله یه سرباز مرد بخت برگشته داخل قفس یه مسیری بالا میری بعد تو اتش کباب میکنی تا در باز بشه تمام مدت فریاد میزنه و التماس میکنه
در نسخه ریمستر این مرحله اصلاح کردن
1577902772976.png

در GOW 2 هم یه مرحله شبیه این با یه سرباز مرد نیمه جان هست که اون هم تیکه تیکه میشه

--------------------------
شما ارجاع میدم به تریلر پاریس 2017
شخصیت مثبت
زن
1577903753379.png
مظلوم
زن
1577903830156.png
منفی
زن
1577903873640.png
نجات دهنده
transgender
1577903890097.png
مرد ها کجان
فقط دو تا برده احمق گوش به فرمان که به بدترین شکل کشته می شن
1577903939214.png

بقیه هم به بدترین شکل ممکن کشته شدن
1577903964980.png

به هر حال کارگردان دوست داره هر محتوای که تو ذهنش تو بازی خودش قرار بده به ما هم هیچ ربطی نداره

neil druckmann میاد به طراحی شخصیت ها زن ایراد میگره میگه این سکسیست و طراحان استودیو های که این ها ساختن اشتباه میکنن ( اصلا به neil druckmann چه ؟)
1577906025890.png

واقعا به بازیساز های مخالف این مسخره بازی SJW هم این ازادی عمل میدن ؟
واقعا اجازه میدن بازی های مثل GOD OF WAR و شخصیت های مثل Kratos خلق بشه ؟

تا باشه از این بازیا و حرکتا.
تا باشه از این شخصیت های زن، تا باشه از این شخصیت های اقلیت ها
بابا چه اشکالی داره اخه؟؟ نمیفهمم. یه دیقه اون عینک تعفن انگیز نفرت رو بردار، تبلغیات و بازیای رسانه ای چپ و راست و پروپاگانداشون رو بزار کنار، انسانی نگاه کن، با خودت رو راست باش، چرا حق اظهار نظر، کنش اجتماعی و هنری که به مثابه فعالیت اجتماعی هست رو اینقدر میکوبید؟
چرا واقعا؟
باباجان وارد دهه 30 از سال 2000 میلادی شدیم، تاریخ اینهمه بوده از نادیده گرفتن حق و حقوق مردم، حالا که یه صدایی پیدا کردن، از هر جنسیت و فکر و پشت زمینه فکری و اعتقادی، بازم میگید بازی رسانه ای؟
خجالت داره به خدا، تمام وجودیت انسان ها رو کردید تو یه کلاف درهم و توهم توطعه میزنید که اره صنعت فیلم و بازی و ... از دست رفت.
اونا هم انسانن، اونا هم حق دارن هر جا و تو هر زمینه ای که جامعه و دولت اجازه داده، فعالیت و حضور داشته باشن.
@-)@-)@-)
این dragon age inquisition romance options

romance options های fallout 4

• Piper (human female)
  • Cait (human female)
  • Preston (human male)
  • Paladin Danse (human male)
  • Macready (human male)
  • Hancock (ghoul male)
  • Macready (human male)
می ترسم نسل بعد اول بازی یه نوشته بیاد
گیمر عزیز غلط میکنی شخصیت مرد انتخاب کنی

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
آبجکتیفای شدن زن ها تو gow دیگه چه صیغه ای ؟ بالاتر هم گفتم تو GOW هم شخصیت های مرد قدرتمند بودن هم زن
به راحتی می شد یه جعبه چند متر اون طرف تر قرار داد و در 20 ثانیه در باز می شد و مرحله تمام بود اما قرار دادن دختر پوسایدن این مرحله 8 تا 10 دقیقه گیمر مشغول خودش میکنه
View attachment 126268View attachment 126269

در مرحله یه سرباز مرد بخت برگشته داخل قفس یه مسیری بالا میری بعد تو اتش کباب میکنی تا در باز بشه تمام مدت فریاد میزنه و التماس میکنه
View attachment 126270

در GOW 2 هم یه مرحله شبیه این با یه سرباز مرد نیمه جان هست که اون هم تیکه تیکه میشه

شخصیت مثبت
زن
View attachment 126271
مظلوم
زن
View attachment 126272
منفی
زن
View attachment 126273
نجات دهنده
transgender
View attachment 126274
مرد ها کجان
View attachment 126275

View attachment 126276

به هر حال کارگردان دوست داره هر محتوای که تو ذهنش تو بازی خودش قرار بده به ما هم هیچ ربطی نداره

neil druckmann میاد به طراحی شخصیت ها زن ایراد میگره میگه این سکسیست و طراحان استودیو های که این ها ساختن اشتباه میکنن ( اصلا به neil druckmann چه ؟)
View attachment 126280

@-)@-)@-)

• Piper (human female)
  • Cait (human female)
  • Preston (human male)
  • Macready (human male)
  • Hancock (ghoul male)
  • Macready (human male)
این چینیه هم ترنسه؟
پشمام :))

یه نفر یه جا نوشته بود ده سال دیگه کل شخصیت های بازی ها و فیلم ها لز و گی هستن مگر این که خلافش ثابت شه به نظرم داریم به همون مرحله میرسیم:D

Ehsan95_76

کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
View attachment 126268View attachment 126269

View attachment 126270

شخصیت مثبت
زن
View attachment 126271
مظلوم
زن
View attachment 126272
منفی
زن
View attachment 126273
نجات دهنده
transgender
View attachment 126274
مرد ها کجان
View attachment 126275

View attachment 126276

View attachment 126280

@-)@-)@-)

• Piper (human female)
  • Cait (human female)
  • Preston (human male)
  • Macready (human male)
  • Hancock (ghoul male)
  • Macready (human male)
اگه اومدی کلمه و مفهوم SJW رو بدون اسکرین شات و ویکیپدیا و اینا، تو دو خط توضیح بدی، عالی میشه
اون نوشته هم اگه برای امثال شما بیاد که چه بهتر، نیاد هم تو بازی از وجود این المان ها حرص میخورید و شاید با یه دید دیگه به قضایا نگاه کنید.

• Like
Reactions: Milad_HW

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
نیل دراکمن رو خوشم میاد ازش کلا رو دایورته... از یه طرف اون روشنفکرایی که حمله میکنن به بازی به خاطر خشونت علیه زنان و حقوق حیوانات و این دری وری ها رو به سمت راست و اون متحجر های قرون وسطایی که میرفتن تو توییتر بهش فحاشی میکردن که چرا بازی محتوی ltbg داره و تازگی ها چرا اصلا زن تو بازیه رو به سمت چپ هدایت میکنه....
برای همین که ایده های خودش رو دنبال میکنه، تحت تاثیر فن بیس یا سانسور به خاطر فشار بیرونی قرار نمیگیره، کارهاش اینقدر واقع گرا به نظر میاد و به دل میشینه....
یه چیز دیگه هم که دراکمن رو متفاوت میکنه، با اینکه گرایشاتش رو تو آثارش منتقل میکنه، ولی هیچ وقت دچار شعار زدگی نشده... برخلاف کارهای دیزنی و باقیه که مثلا سعی میکنن دایورسیتی رو رعایت کنن ولی چیز تبلیغاتی مثل آگهی بازرگانی تحویل مخاطب میدن....

البته کاملا کم لطفیه،، یادی از دیگر کسانی که بخش عمده ای از محتوای این تاپیک رو اشغال یا بهتر بگم ابطال کردن نکنیم

آخرین ویرایش:

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
به مناسبت وارد شدن به دهه‌ی جدید و پشت سر گذاشتن دهه‌ی قبلی، سایت‌های معتبر دارن شروع میکنن به انتخاب بهترین بازی‌های ۱۰ سال گذشته جالبته توی همه‌شون جای The Last of Us و Legend of Zelda Breath of the Wild به عنوان رتبه‌ی اول و دوم متغیر بوده. :D
‌مثلا اینا
Trusted Reviews’ top 25 games of the decade | Trusted Reviews
The 100 best games of the decade
The Best Games of the Decade (2010 - 2019) - IGN

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
نیل دراکمن رو خوشم میاد ازش کلا رو دایورته... از یه طرف اون روشنفکرایی که حمله میکنن به بازی به خاطر خشونت علیه زنان و حقوق حیوانات و این دری وری ها رو به سمت راست و اون متحجر های قرون وسطایی که میرفتن تو توییتر بهش فحاشی میکردن که چرا بازی محتوی ltbg داره و تازگی ها چرا اصلا زن تو بازیه رو به سمت چپ هدایت میکنه....
برای همین که ایده های خودش رو دنبال میکنه، تحت تاثیر فن بیس یا سانسور به خاطر فشار بیرونی قرار نمیگیره، کارهاش اینقدر واقع گرا به نظر میاد و به دل میشینه....
یه چیز دیگه هم که دراکمن رو متفاوت میکنه، با اینکه گرایشاتش رو تو آثارش منتقل میکنه، ولی هیچ وقت دچار شعار زدگی نشده... برخلاف کارهای دیزنی و باقیه که مثلا سعی میکنن دایورسیتی رو رعایت کنن ولی چیز تبلیغاتی مثل آگهی بازرگانی تحویل مخاطب میدن....

البته کاملا کم لطفیه،، یادی از دیگر کسانی که بخش عمده ای از محتوای این تاپیک رو اشغال یا بهتر بگم ابطال کردن نکنیم

در مورد پاراگراف یکی مونده به آخرت... فعلا TLOU2 یه چیزی بدتر از کارهای دیزنیه... تو تبلیغات و تریلرهاش! :-"
مطمئنم(و البته امیدوارم) خود بازی اینطور نخواهد بود و اینجوری بنر تبلیغاتی نمیشه و این حواشیی که داریم در موردش این همه بحث میکنیم توی بازی قشنگ گم خواهد شد!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
در مورد پاراگراف یکی مونده به آخرت... فعلا TLOU2 یه چیزی بدتر از کارهای دیزنیه... تو تبلیغات و تریلرهاش! :-"
مطمئنم(و البته امیدوارم) خود بازی اینطور نخواهد بود و اینجوری بنر تبلیغاتی نمیشه و این حواشیی که داریم در موردش این همه بحث میکنیم توی بازی قشنگ گم خواهد شد!
اگه به یه بوسه... رابطه الی و دینا مهمترین بخش بازی رو قراره پوشش بده و صرفا یه چیز تبلیغاتی نیست

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اگه به یه بوسه... رابطه الی و دینا مهمترین بخش بازی رو قراره پوشش بده و صرفا یه چیز تبلیغاتی نیست
یه بوسه فقط یکی از موارده و مطمئن باش اگر فقط اون بود، انقدرم صدای ملت در نمیومد!
حالا شما میتونید بگید به نظرتون نمایش های بازی اصلا حس بنر تبلیغاتی نداشته...
ولی به نظر من وضع تبلیغاتیه این مسائل از همون دیزنی که مثال زدید خیلیییی بیشتره! و نمیدونم چجوری میگید دیزنی تبلیغاتیه و نمایش های TLOU P2 نیست!

دچار شعارزدگی نشدن رو من به Horizon میگم، نه به چیزی که از این بازی میبینم! :D

Ehsan95_76

کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
یه بوسه فقط یکی از موارده و مطمئن باش اگر فقط اون بود، انقدرم صدای ملت در نمیومد!
ولی به نظر من وضع تبلیغاتیه این مسائل از همون دیزنی که مثال زدید خیلیییی بیشتره! و نمیدونم چجوری میگید دیزنی تبلیغاتیه و نمایش های TLOU P2 نیست!

اشکالش چیه؟
چی شده مگه که اینقدر insecure شدین؟

• Like
Reactions: Milad_HW and vaan 2

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
Horizon Zero Dawn

شما نگاه کنید از هر 10 تا پست این تاپیک یکیش مربوط میشه به زن و اقلیت های جنسی و یک مشت بیکار که فقط قصدشون ترول و پایمال کردن حقوق این اقلیت هاست اون وقت انتظار وضع بهتری اینجا دارید ؟

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار

حرفت بی معنیه... من دارم در مورد محتوای محصول حرف میزنم نه شیوه بازار یابیش... اصلا خوندی من چی نوشتم یا فقط خواستی مخالفت کنی
وقتی میگم دیزنی دایورسیتی تبلیغاتیه... میشه همکلاسی مسلمون اسپایدر من... که بدون حتی یه دیالوگ گذاشتنش فقط از جلو دوربین رد شه....
شعار زدگی و تبلیغاتی بودن دیزنی فقط همون سکانس اند گیم... که همه زنای توی فیلم تو یه کادر میزارن با ژست های مسخره.. ما خیلی قویم....

بعد الان بیا بر ای من شعار زدگی دلست رو توضیح بده نه اینکه خوب بیایم یه چیزی بپرونی که دلست هم شعار زده است...

یکی از دلایلی که الان همتون اینطور جبهه میگیرید سر این مسائل، مسخره بازی های هالیووده....

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
حرفت بی معنیه... من دارم در مورد محتوای محصول حرف میزنم نه شیوه بازار یابیش... اصلا خوندی من چی نوشتم یا فقط خواستی مخالفت کنی
وقتی میگم دیزنی دایورسیتی تبلیغاتیه... میشه همکلاسی مسلمون اسپایدر من... که بدون حتی یه دیالوگ گذاشتنش فقط از جلو دوربین رد شه....
شعار زدگی و تبلیغاتی بودن دیزنی فقط همون سکانس اند گیم... که همه زنای توی فیلم تو یه کادر میزارن با ژست های مسخره.. ما خیلی قویم....

بعد الان بیا بر ای من شعار زدگی دلست رو توضیح بده نه اینکه خوب بیایم یه چیزی بپرونی که دلست هم شعار زده است...

یکی از دلایلی که الان همتون اینطور جبهه میگیرید سر این مسائل، مسخره بازی های هالیووده....
منم دارم میگم امیدوارم محتوای محصول با غلظت تبلیغاتش تا الان یکی نباشه!
بعد میای میگی اون یک بوسه... نه اون یک فقط بوسه نیست، اون یک سکانس اونجرز رو میگی، مصداق بارز همون سکانس تریلر PGWهه بازیه!

شعارزدی د لست رو صفحات پیش هم گفتن، صد بار هم تو تاپیک گفتیم، ولی یه نگاه به هالیوود بنداز، هر آنچه خوبان(سوژه های روز هالیوود) دارن، د لست همش رو یکجا داره! همش رو! هر کدوم این موارد خودش موضوع یک فیلم جداگونه تو هالیوود میشه، اینا دمشون گرم همش رو با هم تو این بازی دارن!

هنوزم میگم، مشکلی با بودن این مسائل نیست، ولی تاکید رو این موارد و وقتی غلظت این موارد تو نمایش ها زیاد میشه، نتیجه ش میشه جو فعلی!
من فقط امیدوارم تو +20ساعت بازی این موارد حل بشن! و به نظرم هم میشن و بعد از عرضه این بحث ها رو نخواهیم داشت دیگه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر