PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

حالا فکر کنید تو این نسخه چقدر میتونه انیمیشن و کمبت موو های مختلفی وجود داشته باشه که با یه دمو و تریلر نشه مقایسه کرد که بگی الان اون انیمیشن ها نیست تو بازی و حذف شده

شدید باورش سخته که من اینهمه بازی تمام کردم چندتا از این ها رو اصلا ندیدم یکی پرت کردن از روی پله دوم چوب به چوب شدن سوم کله زدن این یکی شاید دقت نکردم اما یادم نیست اصلا پاکشیدن و خز کردن عقب طرف قبلا دیده بودم .

برم دوباره بازی کنم تست کنم انها رو هم ببینم شخصا . :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
Los Angeles Times :)):))
دیگه وقتی گیم اسپات اونطوری تیتر میزنه از اینا بعید نی , حتما washington post هم بخاطر کشتن سگ دوباره یه 4 ول میده lol

View attachment 118321
دیدی گفتم بامبولش میکنن، ولی هیچ کدومشون براشون قصابی کردن حیوونا تو رد دد و gta و فارکرای و غیره مهم نیست ، تف

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
آخه چرا با خودت حرف میزنی ؟؟؟

اره آقا قبولت داریم بازی آشغاله ، ناتی داگ هم یه کلاش کلاه برداره ، لانچ تریلر هم که بیاد ، بازم کیفیتش از اینی که این هفته نشون دادن کمتر میشه ، راضی شدی ؟؟ بکشش بیرون !!

جواب ماکان رو دادم چون منظورش من بودم
نمیدونستم برای کامنت گذاشتن باید از شما اجازه بگیرم
---------

• Like
Reactions: trainer

Jack cooper

کاربر سایت
Feb 10, 2017
708
دیگه وقتی گیم اسپات اونطوری تیتر میزنه از اینا بعید نی , حتما washington post هم بخاطر کشتن سگ دوباره یه 4 ول میده lol

View attachment 118321
این گیم اسپات فتنه تابلوئه که میخواد به بازی 8 بده .
ولی خوب به یه ور دراکمن و طرفدارا که هر غلطی میخوان بکنن :D

m&g7

کاربر سایت
Mar 10, 2017
51
من تازه امروز وقت کردم تریلر و گیم پلی های جدید بازی رو دیدم واقعا همه چی عالیه و نمیشه به چیزی ایراد گرفت ولی با گیم پلی بازی اونجوری که باید حال نکردم نمی گم بده ولی اون حس سنگینی که نسخه اول داشت رو نداره بازی بیشتر شبیه آنچارتد شده بنظرم تا این که بخواد لست آف اس باشه

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,456

اگر منظورت انیمشین Pick up هست، که توی همین تکه تریلر 2018 هم با اسلوموشن مشخص میشه که کاملا سینک نیست با حرکات دست.(آخرین لحظه بطری جهش میکنه) در واقع این زیرکی در صحنه پردازی تریلر بوده که بطری در زاویه ای قرار داده شده که پیک شدنش یکنواخت و کاملا طبیعی بنظر برسه.
اگر هم احیانا برای نورپردازی و کرافیگ فرستادی... من شخصا نمیبینم توش تفاوتی با تریلر امسال.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
جواب ماکان رو دادم چون منظورش من بودم
نمیدونستم برای کامنت گذاشتن باید از شما اجازه بگیرم
---------

اینم در جواب ماکان دادی ،،، این تاپیک زیری برای شماست !

بررسی بازی The Last Of Us Part II از نظر گرافیک، انیمیشن و مسائل فنی

اینم تاپیکش ، دوستان میتونن برن توش راجع به مسائل گرافیکی متمدنانه بحث کنن!

@Akiba

اگه خواستی اینو بزار پست اول !!!

اگه با وجود این بازی اصرار دارید ادامه بدید به این شکل فعالیتتون تو این تاپیک ، فقط نشون میده که از چیزی به شدت رنج میبرید!

• Like
Reactions: killzone1988

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,147
نام
Melkor

View attachment 118321
یعنی این رسانه های اونور هم قشنگ معلومه تشنه کلیک ملتن :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر