PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه نکته مهمی که تریلر داره اینه که تدوینش جوریه که بیننده خیلی راحت ممکنه گول بخوره. یعنی اتفاقات جوری پشت سر هم گذاشته شدن که همه بعد یکی دوبار دیدنش قبول میکنیم که الی با دینا یه رابطه عاطفی داره، بعد اینا میرن گشت زنی و دینا غیبش میزنه. این وسط هم الی رد اسب دینا رو میگیره میرسه به خونه و... آخرم تصمیم میگیره که بره انتقام دینا رو بگیره. اما خب به نظر من داستان اینقدر ساده نیست و اگر اینطوری باشه نصف پلات بازی تو همین یه تریلر اسپویل شد و رفت.
تقریبا مطمعنم که اتفاقات تریلر برخلاف اون چیزی که مخاطب با یکبار دیدنش فکر میکنه، پشت سر هم نیستن و ممکنه اون چیزی که اواخر یا اواسط تریلر دیدم مربوط به چند ساعت اول بازی باشه. اول همه با اون صحنه ای که الی رو زمین میوفته و بعد یک صدای شلیک فکر کردیم دینا رو جلوش چشمش کشتن اما خب اگر بخوایم یکم دقیق تر نگاه کنیم شاید این موضوع اصلا مربوط به یه قسمت دیگه از بازی باشه. حالا من ننشستم فریم به فریم تریلر رو بررسی کنم ولی ممکنه اون قسمتی که میریم تو خونه و صحنه شلیک صحنه کلا به هم مربوط نباشن.
من یادمه تو یکی از تریلرهای شماره اول الی یک تفنگ دستشه و بعد جول رو میبینیم که رو زمین افتاده و اینا ( یه چیزی تو همین مایه ها) اون زمان فکر میکردیم الی به جول شلیک میکنه و اینا ولی خب بازی اصلی کلا متفاوت بود.
خلاصه من فکر نمیکنم کل داستان فقط به دینا مربوط باشه و ممکنه حتی این وسط جون جول هم در خطر باشه :D
منم نظر شمارو دارم احتمالا این وقایع تو تریلر ترتیبشون اونجوری نباشه در بازی

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
به نظر من که تریلر سناریو اصلی بازی رو نشون داد ، فقط میمونه روایت و اتفاقات و شخصیت های که میان و میرن! دیگه فرضیه ها چندان معنای خاصی نداره! چون وقتی قتل تو زمستون رخ میده و تو بهار جوئل میرسه به الی ، واقعا معنی ندارد فکر کنیم جوئل اونجا کشته شده! شاید آخر بازی جوئل خودشو قربانی کنه برای نجات الی ! ولی قطعا دلیل انتقام الی نیست!

تنها سوپرایز که میتونم تصور کنم اینه که همه اینا نقشه باشه و دینا هم نمرده! که چون خیلی این قضیه کلیشه ای شده ! تقریبا بعیده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: benjohn and kamyy

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
اول تریلر دیانا به الی میگه از ۱ تا ۱۰ به بوس دیشب چند میدی
همون بوس تریلر قبلیرو میگه یا یه بوس دیگس :D
سوال بسیار کلیدی و واقعا حیاتی رو از دل این تریلر کوتاه کشیدی بیرون,2ساعت ذهنم درگیره واقعا این همون بوس تریلر قبلیه یا یه بوس دیگه ؟/:
شاید اول بهش تجاوز میشه و باردار میشه بعد اتفاقاتی میوفته بچه اش میمیره و دختره رو میکشن :|
اینا میرن دنبال گروهه میبینن بعلللله مادرش سردسته شون هست :|

به به دوستان الی رو هم حامله کردن این وسط , حالا وسط بازی باید دنبال شیر خشک بگردیم جای مهمات.

آخرین ویرایش:

Capitan_shepard

کاربر سایت
Jul 9, 2017
1,133
نام
امیر
حالا چرا فك ميكنين شليك صد در صد دينا يا جوئلو كشته؟ شايد يكي از همين دو نفر شليك كرده اصن :D شايد اوضاع جوري رفته كه يكي از همين دو نفر به اون يكي شليك كرده :D
خلاصه معلومه تريلر اديتش يه جوري صورت گرفته كه مارو گول بزنه زياد خودتونو درگير نكنين و تا اسفند صب كنين ببينين چي ب چيه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر