PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
من فکر میکنم بدجوری این تریلر برامون اسپویل کرد کاش نمیدیدمش !!! معلومه دیگه الی و دوست دخترش! با اون پسر کره ایه میرن بیرون کمپ بعد یا اتفاقاتی برای الی میوفته اون دور میشه از گروه بعد میاد میبینه دوست دخترش و با همون صدای شلیک میکشن احتمالا خودشم کتک میزنن یا خالا آزار دیگه نمیدونم بعد میاد از برادر جوئل اسلحه میگیره میره بیرون سراغ همشون !!! تو یه جای داستان هم که شرایطش سخت میشه حوئل پیداش میشه !!! خیلی بد شد دوست داشتم خودم موقع بازی بفهمم اینا رو نه الان ،،،، شایدم اشتباه میکنم تا نظر دوستان

• Like
Reactions: gintoki

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
دوستان میگم در کنار نمایش تکان دهندۀ بازی... بنظرتون اسطورۀ بزرگ Gustavo Santaolla تو این نسخه میخاد چی تحویلمون بده
اون موزیکی که تو منوی نسخۀ اول پخش میشد الان تو ذهنم داره مرور میشه... در کمال سادگی شاهکار بود

چند وقت پیش یک دموی یک دقیقه‌ای از موسیقی متن نسخۀ دوم منتشر شد خیلی خوب بود...

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
بعد از چند سال کامنت گذاشتم
بوکمارک کنید حرفمو
جویل رو میشکن الی انتقامشو میگیره شرط با همتون میبندم
ببین منم ی حسی دارم که این نسخه پایان جوئل بحساب میاد... ولی اصلا نمیشه محکم در این باره حرف زد....

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خوب فکر میکنم قبلا یه پست تو همین تاپیک داده بودم که الان لازمه دوباره بهش برگردم.

میدونم شاید الان بعضی دوست نداشته باشن بحثش باز بشه ولی خوب بنظرم با توجه به تریلر جدید لازمه در موردش صحبت شه. اصولا کسانی که با اون بوسه ی تریلر قبلی مشکل داشتن بنظر من حقیر سه دستن.
1. اونایی که خوب از بازی انحصاری خوششن نمیاد یا از سونی خوششون نمیاد که این مورد براشون دست آویزه که خوب براشون آرزوی موفقیت دارم

2. کسانی که بدلایل مذهبی اعتقادی یا مسائل شخصی با همچین پدیده ای مشکل دارن که خوب در عین احترام به عقاید اون دوستان گاهی لازمه بپذیریم دنیا جای عقاید متفاوته کاریشم نمیشه کرد.

3. دوستانی که کلا مشکلی ندارن با این قضیه حتی با گی بودن الی هم مشکل ندارن ولی فکر میکنن که اون تریلر یه جورایی پا رو بیش از حد جلو گذاشته بود و نیازی نبود تو یه تریلر اینقدر روی همچین مسئله ای تاکید شه. مخصوصا این دید بعد از ویدئوی RobinGaming تقویت شد. این گروه بنظرم تنها گروهی هستن که بحثشون جای تفکر داره

روی سخن من با گروه سومه. فکر میکنم با این تریلر دلیل اینکه لازم بود اون صحنه تو تریلر قبلی باشه واضح شد.

تو بازی اول برای اینکه ما حس جوئل رو از مرگ عزیزش درک کنیم نیاز بود یه صحنه ی عاطفی بین اون دو نفر نمایش داده بشه. ما تو بیست دقیقه اول جوری با سارا ارتباط برقرار میکردیم که فقدانش برای جول کاملا برامون قابل درک بود.

دینا هم تو نسخه ی دوم همون نقشی رو برای الی داره که سارا برای جول داشت. الان که تقریبا مشخص شده دینا عمرش بدنیا نیست ما باید دلیل داشته باشیم که باور کنیم چرا الی تا این حد برای انتقام حریصه. فقط نباید بهش حق بدیم باید باهاش احساس همدردی کنیم همونطور که با جول در نسخه اول میکردیم.

حالا میشه بحث کرد که شاید نباید این قسمت مهم اسپویل میشد. واقعا جای بحث داره ولی حداقل الان میدونیم دلیل تاکید روی اون بوسه چیه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خوب فکر میکنم قبلا یه پست تو همین تاپیک داده بودم که الان لازمه دوباره بهش برگردم.

میدونم شاید الان بعضی دوست نداشته باشن بحثش باز بشه ولی خوب بنظرم با توجه به تریلر جدید لازمه در موردش صحبت شه. اصولا کسانی که با اون بوسه ی تریلر قبلی مشکل داشتن بنظر من حقیر سه دستن.
1. اونایی که خوب از بازی انحصاری خوششن نمیاد یا از سونی خوششون نمیاد که این مورد براشون دست آویزه که خوب براشون آرزوی موفقیت دارم

2. کسانی که بدلایل مذهبی اعتقادی یا مسائل شخصی با همچین پدیده ای مشکل دارن که خوب در عین احترام به عقاید اون دوستان گاهی لازمه بپذیریم دنیا جای عقاید متفاوته کاریشم نمیشه کرد.

3. دوستانی که کلا مشکلی ندارن با این قضیه حتی با گی بودن الی هم مشکل ندارن ولی فکر میکنن که اون تریلر یه جورایی پا رو بیش از حد جلو گذاشته بود و نیازی نبود تو یه تریلر اینقدر روی همچین مسئله ای تاکید شه. مخصوصا این دید بعد از ویدئوی RobinGaming تقویت شد. این گروه بنظرم تنها گروهی هستن که بحثشون جای تفکر داره

روی سخن من با گروه سومه. فکر میکنم با این تریلر دلیل اینکه لازم بود اون صحنه تو تریلر قبلی باشه واضح شد.

تو بازی اول برای اینکه ما حس جوئل رو از مرگ عزیزش درک کنیم نیاز بود یه صحنه ی عاطفی بین اون دو نفر نمایش داده بشه. ما تو بیست دقیقه اول جوری با سارا ارتباط برقرار میکردیم که فقدانش برای جول کاملا برامون قابل درک بود.

دینا هم تو نسخه ی دوم همون نقشی رو برای الی داره که سارا برای جول داشت. الان که تقریبا مشخص شده دینا عمرش بدنیا نیست ما باید دلیل داشته باشیم که باور کنیم چرا الی تا این حد برای انتقام حریصه. فقط نباید بهش حق بدیم باید باهاش احساس همدردی کنیم همونطور که با جول در نسخه اول میکردیم.

حالا میشه بحث کرد که شاید نباید این قسمت مهم اسپویل میشد. واقعا جای بحث داره ولی حداقل الان میدونیم دلیل تاکید روی اون بوسه چیه
من توی اون سه دسته نیستم فقط اون الی معصوم رو دوست دارم الان ولی دیگه زیاد برام مهم نیست این قضیه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن

شما که خودت هی بحث باز میکنی مشخصه ذهنت درگیر شده سعی نکن حالا خیلی ژست روشن فکری درباره بقیه بگیری چون کسی که همش کلیک میکنه رو ی چیزی خودش ذهنش درگیر شده میگم در کل حرکت هوشمندانه ای از دراکمن بود که ادم باهوشیه و قشنگ بازی داغ کرد ولی این بحث هر چی ادامه بدی پاک میشه پست ها بیخیال درباره کسی قضاوت نکنید حالا الی هم رو نوجوونی یک خطایی کرده ولش کنید کشش ندید بزارید الی بدون برچسب باشه

• Like
Reactions: mojahed25

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
عزیزم من حس ندارم من از رو تریلر فهمیدم
موضوع جالبه تاپیک خلوت تر بشه توضیح میدم خیلی سادس
عزیز من حس یا فهمیدن هر دوش بصورت قطعی مشخص نیست

حس منم از رو نمایش بازی میاد دیگه!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
این تریلر لعنتی یجورایی به سبک 13 reasons why تن و بدن منو لرزوند !
یعنی اگر تئوری تجاوز درست از آب در بیاد چه خونی تو این تاپیک راه بیوفته‌
حس میکنم قرار سر این بازی همچین یخورده شکنجه بشیم

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
شما که خودت هی بحث باز میکنی مشخصه ذهنت درگیر شده سعی نکن حالا خیلی ژست روشن فکری درباره بقیه بگیری چون کسی که همش کلیک میکنه رو ی چیزی خودش ذهنش درگیر شده میگم در کل حرکت هوشمندانه ای از دراکمن بود که ادم باهوشیه و قشنگ بازی داغ کرد ولی این بحث هر چی ادامه بدی پاک میشه پست ها بیخیال درباره کسی قضاوت نکنید حالا الی هم رو نوجوونی یک خطایی کرده ولش کنید کشش ندید بزارید الی بدون برچسب باشه
کشششش ندین و خوب اومدی خخخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر