PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,034
نام
مصطفی
این دوستانی که میگن جول مرده یکم بعیده به نظرم نیل گفته تم اصلی این قسمت تنفره که فکر میکنم در اصل بین الی و جول باشه.

mikammi

کاربر سایت
Feb 9, 2014
455
نام
shahab
موندم اون شماره ی اول که با تم life goes onش پنج تا شخصیت فرعی رو ایزی کشت و اون پایان غریزه محور و بی باک رو داشت حالا این که تم ش "نفرت" هست دیگه چی می شه:-"
امیدوارم همینطور که از تریلر آنونس بوش می آد داستان از قبلی هم ناتورالیستی تر و دارک تر دربیاد که من عاشق قصه هایی م که درباره ی نکبت ن( رفرنس به سلینجر؟:-" ) :D
ویرایش1: اون مدل موی سامورایی هم قطع به یقین همینطوری الکی پلکی نیست:-"
ویرایش2: خب من یکم گشتم چندتا تیکه از انتقام توی کتاب هاگاکوره که یک جورایی کتاب مقدس سامورایی هاست پیدا کردم. کتابو دارم ولی فعلا اینارو تو نت پیدا کردم تا بعد مفصل بخونم ببینم چیز خاصی هینت میده. کتاب در مورد انتقام خیلی دیدگاه مثبتی و مشوقی داره:-"
"حتي اگر روشن باشد كه در پايان شكست خواهي خورد انتقام بگير."
"کسي كه با شور و هيجان از انتقام دم مي زند و بعد هم هيچ كاري انجام نمي دهد رياكاري بيش نيست."
"راه درست انتقام گرفتن ساده است: پیش رفتن و جنگیدن تا آن موقع که به زخم شمشیر از پای بیافتی."
ویرایش3: راستی فیلم گوست داگ ساخته ی جارموش هم که تم انتقام داره مرتب به این کتاب ارجاع میده.

راستی کسی لینک دانلود واسه پنل داره مرام و معرفتی به ما هم بده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Forza 6

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
این تئوری این که بگیم جول مرده تقریبا هر کسی که دو دو تا چارتا کردن بلد باشه همین به ذهنش میرسه چیزی نیست که یکی بگه اا اینطوریه . ناتی داگ هم عمدا تریلر رو اینطوری ساخت
به نظرم غیر ممکن ـه جول مرده باشه ، اصلا نمیشه ...

• Like
Reactions: blechh

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
دوستان اگه ویدیویی از سمت تماشاگرا در حین اجرا لست تو مراسم داشتین بزارین خیلی دلم میخواد عکس العملا چجوریاس:D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
هر چقدر از معرفی بازی شگفت زده شدم به همون اندازه شخصیت اصلی بودن الی تو ذوقم زد !! رسما توم ریدر میشه بازی !!
چه ربطی داره مگه هر بازیی شخصیتش زنه قراره توم ریدر بشه!؟ الان هورایزنم پرشاش شبیه انچارتده مگه شبیه توم ریدره؟!

• Like
Reactions: Masta_killa and hrm

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر