PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
IMG_20200212_071116_385.jpg

سوال اساسی که پیش میاد اینه که چرا کیفیت تکسچر کاور اصلی پایینه شما به موها دقت کنید آرتیفکت دارن دقیقا انگار از تو گیم پلی عکس گرفتن..دقیقا هم از تریلر گیم پلی e3 هست..

میخوایین فقط عکس الی و خشمش را نشون بدید خب میشد یه چیز تر و تمیز تر مثل اینو کار کنید که مشخص باشه روش کار شده :
IMG_20200212_071114_449.jpg

یه نکته دیگه اینکه الان دقیقا یه کسی که از این بازی ذهنیتی نداره و تازه میخواد شروع کنه از روی عکس کاور متوجه نمیشه تم بازی آخرالزمانی هست یا شخصیت کلیدی دیگه بازی جول هست شاید همون عکس الی که گیتار میزنه بیشتر این حسو القا میکرد و بازم سوال پیش میاد چرا واسه نسخه دیلاکس سلیقه خرج دادن اما نسخه استاندارد نه

IMG_20200212_000751_878.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
اصلاً حال نمی‌کنم با این طرح جلد بازی! :| مثل Death Stranding که برداشته بودن کله‌ی سم رو بدون هیچ ظرافتی چپونده بودن روی جلد، اینجا هم صورت الی رو انگار همین‌طوری از وسط یکی از صحنه‌های بازی قیچی کردن و گذاشتن اونجا.
قبلاً طرح جلدهایی داشتیم که روی صورت طرف زوم شده بود، مثل God of War 3:

y7tj_adadas.jpg

ولی همین GoW 3 به شدت طرح شیک و هنری‌ای داشت نه مثل این دو تا بازی که انگار بروبچ حال و حوصله نداشتن یه چیز درست حسابی طراحی کنن. :|
باز خوبه طرح جلد Ghost of Tsushima این مدلی نیست، وگرنه بعید نبود اون رو هم برمی‌داشتن یه همچین چیزی براش طراحی می‌کردن:

fpru_sad.jpg
خیلی جاها تا بحث همین زوم روی صورت و ... میشه، میان میگن GOW III هم اینجوری بوده!(یعنی اگر این بده، اون هم بد بوده) ولی به نظرم GOW III عالیه کاورش>:) خشم رو به نظرم خیلی عالی نشون میده و براق بودن رنگ پوست و خالکوبیش هم چیز خفنیه! اصلا کاوره 20هه:D (یادش بخیر اون زمان رنگ تبلیغات سونی مشکی و قرمز بود،چیه الان آبی:| اون کاور با رنگ آبی....نع:| )

مثال سوشیما تو حلقم:))
ولی هرچقدر طراحی کاورش خفنه و اونجا کاراکتر حس خوبی میده، تو گیم پلی طراحیش خیلی زاغارته به نظرم:-"

ولی Detroit...TLOU 2... Death Stranding...همشون به نظرم افتضاحن!

خشم میخواید؟ همین آرت تمی که دیروز دادن!
میتونستن کاور دو بر بزارن مثل بعضی از بازی ها و اون گیتار به دست هم میبود!(صد در شد انتخابم میشد این:D )
ولی از کاور فعلی واقعا راضی نیستم:-" هنوز امیدوارم عوض بشه:-"

• Like
Reactions: Arima Kishou

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
والپیپر با کیفیت از این دوتا عکس جدید(الی با گیتار و چاقو) کسی نداره؟

بعد من دیشب تم رو گرفتم و برای من همونیه ک الی دستش چاقو داره،میخواستم ببینم این شانسیه کلا؟
یا خود ب خود عوض میشه و بستگی ب شب و روز داره؟

ALI_FURY

کاربر سایت
May 23, 2018
375

بعد من دیشب تم رو گرفتم و برای من همونیه ک الی دستش چاقو داره،میخواستم ببینم این شانسیه کلا؟
TLOU Part II - Duality Light wallpaper 4K
TLOU Part II - Duality Dark wallpaper 4K

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آخرین مراحل توسعه بازی هست گفتن پس میشه امیدوار بود بازی صدرصد تا فروردین گلد میشه بشه یکماه زودتر لیک بشه عالیه میشه امید داشت تا اردیبهشت با قیمت نجومی احتمالا ۲ میلیون دیسکش بیاد تو بازار

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی

روز الی با گیتار
شب الی با چاقو

• Like
Reactions: saeed_sg

godofwar3

کاربر سایت
Jul 10, 2008
694
نام
حسین
سلام برادر این عکسهایی با این کیفیت فور کی را از کدوم سایت میگیری میشه ادرسش را بدید من خیلی دنبال همچین سایتی هستی اکثرا فور کی بی کیفیت و تقلبی هستن این عکسها خیلی کیفیت داره چون میخاستم برای بازیهای دیگه هم بگیرم میشه ادرسش را بگید

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
چرا اینقدر استدیو ها عجول شدن توی طراحی باکس آرت؟ واقعا یه بچه 12 ساله حتی بیاد فتوشاپ کنه بهتر میتونه کار کنه. همین الان توی تاپیک Avengers ِ اسکوئر میگفتم که چقدر افتضاه شده باکس آرتا...

داشتم فکر میکردم تقریبا تا جایی که یادمه اکثر باکس آرتای این نسل واقعا ضعیف بودن! به شخصه تک و توک باکس آرتی بود که این نسل واقعا خوشم اومد ازشون...
همین ناوتی داگ از باکس آرت عالی Uc1, 2, 3 و گل سر سبدشون Tlou توی نسل 7 (که یکی از یکی بهتر و خفنتر بوده) رسیده به باکس آرت Uc4 و این! بنظرم یکی از یکی بدتر... باز اقلا Uc4 یکم بهتر از این بود...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر