PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
باکس آرت به این خفنی و پر مفهومی، نمیدونم چرا اینقدر باهاش مشکل دارید :D

کاور داره حس خشونت الی، حس انتقام، فضای سرد و پر از خون ریزی که قرار تو بازی ببینیم رو نشون میده که با اطلاعات و درجه بندی سنی و چیزایی که سازنده ها گفتن جور در میاد..

مثلا کاوری که الی با ترس پشت درخت کاور کرده به کار نمیاد چون به نظر تو این نسخه بقیه باید کاور کنن از ترس عصبانیت الی :D، اونم که داره گیتار میزنه کلا قضیه اش منتفیه، خیره شدن به دور دست ها هم که به تم خشن بازی نمیخوره بیشتر به درد آنچارتد میخوره

بازی احتمالا روی الی و شخصیتش خیلی فوکوس داره، کاور بازی منو یاد کاور MGS4 میندازه با این تفاوت که قیافه اسنیک اونجا خنثی و غمگین بود اما اینجا خشن و پر از حس انتقامه، اصلا میشه از کاور بازی سردر آورد چه خبرِ :D صد در صد پشتش فکر بوده

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
باکس آرت به این خفنی و پر مفهومی، نمیدونم چرا اینقدر باهاش مشکل دارید :D

کاور داره حس خشونت الی، حس انتقام، فضای سرد و پر از خون ریزی که قرار تو بازی ببینیم رو نشون میده که با اطلاعات و درجه بندی سنی و چیزایی که سازنده ها گفتن جور در میاد..

مثلا کاوری که الی با ترس پشت درخت کاور کرده به کار نمیاد چون به نظر تو این نسخه بقیه باید کاور کنن از ترس عصبانیت الی :D، اونم که داره گیتار میزنه کلا قضیه اش منتفیه، خیره شدن به دور دست ها هم که به تم خشن بازی نمیخوره بیشتر به درد آنچارتد میخوره

بازی احتمالا روی الی و شخصیتش خیلی فوکوس داره، کاور بازی منو یاد کاور MGS4 میندازه با این تفاوت که قیافه اسنیک اونجا خنثی و غمگین بود اما اینجا خشن و پر از حس انتقامه، اصلا میشه از کاور بازی سردر آورد چه خبرِ :D صد در صد پشتش فکر بوده
کاور یک حس بکش بکش پشتش هست خون ریزی و فحش و دعوا ... ولی طراحی جالبی نداره کلا جذب نمیکنه میشد یک کاور خشونت بار بهتر هم طراحی کرد خیلی چیز معمولی و ساده ای هست

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
خود کاور اصلی هم مطمئنم اگر قبل از تایید شدن مثلا نظرسنجی میزاشتن بین چندتا گزینه، هیچکی انتخابش نمیکرد و بعد در وصف تم خشم و انتقام و ... برای این کاور شعر بسراید:-" حداقل من که باور نمیکنم و فکر میکنم طرفداری کورکورانه ست:-" (نکشیدم...ولی آخه...به نظرم خیلی بده کاور:)) )
کاری به بحث کاور ندارم ولی ما نشد تو این سایت بگیم از یه چیزی خوشمون اومد بهمون برچسب طرفداری کورکورانه و ذوب شده و اینا رو نزنن :D
فقط شما و دوستان نظرتون از رو دانایی و بی طرفی ماها همه از یه چیزی خوشمون میاد دیگه کور میشیم نمیتونیم خوب و بد تشخیص بدیم :D

• Like
Reactions: residen

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,158
نام
∂αнмα
@Akiba
گفتی نظر سنجی , نظر سنجی بزار سر در تاپیک مخالف موافقا توش شرکت کنن خواستی بله خیر بزار یا یـ پست بزن این چند تا فن میدی که من گذاشتم رو گزینه بندی کن بزار تو نظر سنجی ببینیم بیشتر کدوم رای میاره ....

آخرین ویرایش:

NightKing

کاربر سایت
May 22, 2016
334
فیزیک شکستن شیشه:
View attachment 129598

قبل از شکوندن شیشه هم دقت کنید الی دستشو جلوی صورتش میگیره...
این جدیده ؟
ندیده بودم این صحنه رو

------
یه تاخیر 4 ماهه دیگه بزنن به بازی من خدمتم تموم شه با خیال راحت روز اول بگیرم بازی کنم >:)

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
یه سوال داشتم..بنظرتون این بازی ماه اول عرضه واسه پی اس 5 میاد؟

چون در نظر دارم روی پلی4 بازیش نکنم و منتظر 5 باشم روی اون 4k بازی کنم

نظرتون چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر