PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
در میزان عظیم بودن بازی همین بس که یه بازی کاملا خطی و بدون هیچ مولتی پلیری تو دوتا بلوری عرضه میشه و احتمالا نزدیک به ۱۰۰ گیگ حجم خواهد داشت!
بدون مولتی پلیر؟ یعنی مولتی نداره بازی؟ یکش که داشت و خیلی هم خوب بود

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,223
تصاویر با کیفیت.به نظرم گرافیک عالیه وحرفی توش نیست

Attachments

• game.secret~1569588826~2142188793755521913_5545406311.jpg
    game.secret~1569588826~2142188793755521913_5545406311.jpg
    66 KB · مشاهده: 76
  • game.secret~1569588826~2142188793696834480_5545406311.jpg
    game.secret~1569588826~2142188793696834480_5545406311.jpg
    66.2 KB · مشاهده: 94
  • Like
Reactions: vaan 2

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
صبح بخیر :D
داداش ملت 50 صفحه دارن سر همین نبود مولتی پلیر بحث میکنن تازه اومدی میگی بدون مولتی پلیر:D
من یه وقتایی سرم شلوغ میشه و دیگه اصلا وقت ندارم به تاپیک سر بزنم، کلا یادمم میره :D

با کمال احترام به فن های عزیز و با قبول اینکه این بازی تو بخش آفلاین جزء شاهکارها خواهد بود اما چون آنلاین نداره مفت نمیارزه! :-" بخش آفلاین رو آدم یه بار میره و تمام (مثل gow که اونم شاهکار بود)
این همه وقت گذاشتن بعد آنلاین نداره، اونم چی! این بازی که آنلاین یکش فوق العاده قشنگ بود! واقعا حیف! فقط امیدوارم بعدا با آپدیت اضافه کنن بهش!

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
به نظرم در حد 25 تا 30 ساعت باشه احتمالا تو چند زمان و مکان مختلف هم بازی رخ بده
این مورد که تو همون تریلر E3 دیدیم.
بدون مولتی پلیر؟ یعنی مولتی نداره بازی؟ یکش که داشت و خیلی هم خوب بود
داره ولی نه تو زمان عرضه چون بازی خیلی بزرگ تر از اون چیزیه که بشه فکرش کرد حالا یا یه بازی دیگس کلا یا با آپدیت اضافه میشه جزئیاتش نگفتن

• Like
Reactions: Play4Fun_0

Imaginative

logician
کاربر سایت
Jul 25, 2013
1,468
تصاویر با کیفیت.به نظرم گرافیک عالیه وحرفی توش نیست

معلومه که عالیه..
حتی با نگاه کردن به چمن هاش بوی چمن خیس توی ذهن تداعی میشه و بنظرم وقتی این اتفاق میفته یعنی تیم طراحی گرافیکی بازی شاهکار کردند.

• Like
Reactions: killzone1988

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
من یه وقتایی سرم شلوغ میشه و دیگه اصلا وقت ندارم به تاپیک سر بزنم، کلا یادمم میره :D

با کمال احترام به فن های عزیز و با قبول اینکه این بازی تو بخش آفلاین جزء شاهکارها خواهد بود اما چون آنلاین نداره مفت نمیارزه! :-" بخش آفلاین رو آدم یه بار میره و تمام (مثل gow که اونم شاهکار بود)
این همه وقت گذاشتن بعد آنلاین نداره، اونم چی! این بازی که آنلاین یکش فوق العاده قشنگ بود! واقعا حیف! فقط امیدوارم بعدا با آپدیت اضافه کنن بهش!
کی گفته بخش آفلاین رو آدم یه بار میره؟
من نزدیک 15 ساله دارم RE4 بازی میکنم بالای 100 بار تمومش کردم بالای 30 40 بار gow1,2,3 رو رفتم و کلی بازی بوده که بارها بارها رفتم!
اینا توجیه نداشتن بخش مولتی نیست چون خودمم شاکیم ولی این که بازی داستانی آدم یه بار میره ول میکنه اولا بستگی به آدمش داره و دوما بستگی به بازیش
با این دیدگاه که هر بازی بخش مولتی پلیر نداره مفت نمیرزه تمام شاهکار های تاریخ مفت نمیرزن و باید بشینیم کلش و فورتنایت بزنیم پس

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,051
نام
نیما

با کمال احترام به فن های عزیز و با قبول اینکه این بازی تو بخش آفلاین جزء شاهکارها خواهد بود اما چون آنلاین نداره مفت نمیارزه! :-"بخش آفلاین رو آدم یه بار میره و تمام (مثل gow که اونم شاهکار بود)

فکر میکنم شما خودت جواب خودتو دادی ، حالا اگه بنظرت GOW هم مفت نمیارزید که دیگه ....

ضمنا کسی که الویتش MP هست اصلا دنبال TLOU و امثالهم نیست ، خداروشکر گزینه برای MP بازها زیاده . نسخه اول در کنار بخش داستانی یه MP خیلی جذاب هم داشت ، الانم اگه همراه بازی MP هم بود خیلی خوب میشد ولی به شرط اینکه هیییییچ ضربه ای به SP نزنه . چون برای کسی که منتظر TLOU هست بخش داستانی بازی مهمه و ND هم توضیح داده که بخاطر تمرکز 100 درصد روی بخش داستانی فعلا خبری از MP نیست .
بنظرم زمانی که بازی منتشر شد میشه قضاوت کرد ...

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
Concept Art vs. In Game

View attachment 118296
آخ آخ چه دانگریدی! :Wallbash: :D

فکر میکنم شما خودت جواب خودتو دادی ، حالا اگه بنظرت GOW هم مفت نمیارزید که دیگه ....

ضمنا کسی که الویتش MP هست اصلا دنبال TLOU و امثالهم نیست ، خداروشکر گزینه برای MP بازها زیاده . نسخه اول در کنار بخش داستانی یه MP خیلی جذاب هم داشت ، الانم اگه همراه بازی MP هم بود خیلی خوب میشد ولی به شرط اینکه هیییییچ ضربه ای به SP نزنه . چون برای کسی که منتظر TLOU هست بخش داستانی بازی مهمه و ND هم توضیح داده که بخاطر تمرکز 100 درصد روی بخش داستانی فعلا خبری از MP نیست .
خیلیا اینجورین بازی فقط برا MP میخوان حتی شده pre orderشون کنسل کردن!

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
کی گفته بخش آفلاین رو آدم یه بار میره؟
من نزدیک 15 ساله دارم RE4 بازی میکنم بالای 100 بار تمومش کردم بالای 30 40 بار gow1,2,3 رو رفتم و کلی بازی بوده که بارها بارها رفتم!
اینا توجیه نداشتن بخش مولتی نیست چون خودمم شاکیم ولی این که بازی داستانی آدم یه بار میره ول میکنه اولا بستگی به آدمش داره و دوما بستگی به بازیش
با این دیدگاه که هر بازی بخش مولتی پلیر نداره مفت نمیرزه تمام شاهکار های تاریخ مفت نمیرزن و باید بشینیم کلش و فورتنایت بزنیم پس
شرمنده یادم رفت اضافه کنم برای ما مولتی بازا مفت نمیارزه :D آخه من خودم اینجور بازیها رو معمولا همون یه بار میرم و تمام (حالا تازه شاهکارهاشونو منظورمه :D)

یادش بخیر، یه زمانی اینقدر داستان بازی ها برام مهم بود که رفتم زبان یاد گرفتم که کامل داستان ها رو متوجه بشم ولی حالا که بلدم اصلا علاقه ای به سینگل پلیر و داستان ندارم :-"

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397

اتفاقا من منتظر این بازی بودم نه به خاطر داستان و سینگل پلیر بلکه به خاطر مولتی! اصلا مولتی این یه چیز دیگه ای بود! فوق العاده بود، فوق العاده! اگر دقت کرده باشی اصلا نه تو بحث داستان شرکت کردم نه اینکه دانگرید شده یا نشده چون اصلا ایناش برام مهم نیستن

حالا اون دوستمون بالاتر اشاره کرد که احتمالا با آپدیت اضافه کنن، منم امیدوارم چون واقعا خیلی حیفه

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
View attachment 118282
View attachment 118283
این دو عکس بالا. اینترنت من سرعت خوبی نداره کسی خواست ویدیوشونو بزاره. اهل جرو بحث هم نیستم و دوس هم ندارم بحث کنم. عصبی میشم بحث کنم سر یه چیز تابلو! لول ولی انصافا نمیخوام بحث ایجاد کنم.چیزیم نمی گم فقط خودتون وجدانی مقایسه کنید. شرایط آب و هوایی فرق داره ولی تغییری تو انیمیشن ها ایجاد نمیکنه شرایط محیط. فقط در این حد میگم که انیمیشن های گرفتن و از پشت خفه کردن با چاقو که الی داره اجرا میکنه در تریلر گیم‌پلی جدید در حد نسخه قبلیه ! زمین تا اسمونه تفاوتشون.واکنش یارو.اونی نیست که دیده بودیم!

درباره مسائل دانگرید که نقل محافل شده همه جا باس بگم اصلا دوس ندارم دانگرید شده باشه. در هر صورت چه شده باشه چه نه باز عالیه جدا عالیه فقط اونی نیست که پارسال نشون دادن. خوب وقتی نمیتونن اونو پیاده کنن رو ps4 چرا دری بری میگن؟ چرا به دروغ میگن این رو ps4 اجرا شده بوده؟ دروغ چرا؟ اگه قراره اجرا نشه پس چرا پارسال اجرایش کردن!!اون انیمیشن در آوردن تیر از بدن اون یارو هم که خدا داند چه تغییری میخوان روش ایجاد کنن. موضوع اینه که این بازی در حد نمایش الان هم فوق العاده لذت بخشه ولی ساخته راک استار لعنتی rdr2 چیزایی رو دو سال قبل از عرضه این بازی(دقت کنید میگم عرضه) بهمون نشون داده. سیستم لوت کردن اون بازی طوری بود که قشنگ می گشت و آیتم رو برمیداشت. بگذریم البته اون سیستم هم کند کرده بود بازی رو ولی واقعا متفاوت شده بود. و از ناتی داگ نه تنها انتظار برابر با راک استار نمی ره بلکه انتظارات بیشتره چون بازی خطیه و استوری لاین نه اوپن ورد. در هر صورت بازم بازی عالیه منتها کمی عادلانه نگاه کنید!قطعا این بازی عالی خواهد بود
با این چیزایی که گذاشتی لذت بردم که تو نمایش های اخیر چقدر بازی بهتر شده و چقدر به جزییات اهمیت دادن مثل قد و جسه و پاشیدن خون روی الی ، خلکوبی !! البته ما مثل شما از این قدرت ها نداریم و نمی‌تونیم از روی عکس به کیفیت انیمیشن پی ببریم

• Like
Reactions: vivanred

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر