PlayStation The Last of Us Part II

سازنده
Naughty Dog
تاریخ انتشار
June 2020
ناشر
Sony Interactive Entertainment
پلتفرم‌ها
  1. PlayStation 4
  2. PlayStation 5

jhiz_tlouii.png

irr_tlou_title2.png

بالاخره در همایش PSX 2016 ، دومین نسخه از عنوان The Last of Us تایید شد.

در شماره ی دوم هم نظاره گرـه ماجراهای Joel و Ellie خواهیم بود، اما اینبار در نقش ـه Ellie ـه 19 ساله ی تشنه ی انتقام بازی خواهیم کرد.

برخلاف نسخه ی اول این بار کارگردانیه این عنوان تنها به عهده ی Neil Druckmann خواهد بود و Bruce Straley نقشی در این عنوان نخواهد داشت.
همچنین صداپیشه های نسخه ی اول ، برای ایفای نقش در این عنوان هم برگشته اند.

p6bx_tlou_header.png

n5a_tlou_header3.png

dm38_tlou_header2.png

آهنگ ساز این نسخه هم Gustavo Santaolalla خواهد بود که پیش تر وظیفه ی آهنگ سازیه شماره ی قبل این عنوان را بر عهده داشت.
Wayfaring Stranger - By Ellie & Joel - PSX 2017

wumz_tlou.png

10 نکته ای که از The Last of Us نمیدانید

با تشکر از @sabco برای لینک تریلر و احسان عزیز (@Kaine ) برای کارهای گرافیکی زیبای پست اول:x

Last edited by a moderator:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
کاملا درسته، دوربین به مقدار قابل توجهی نزدیک تر شده!
نسخه قبل :
نسخه جدید :
روی پیکسل پیکسل بازی و جزئیاتش کار شده و نزدیک شدن دوربین این جزئیات رو بخوبی به نمایش میزاره...
شاید هم به همین دلیل این اتفاق افتاده و دوربین رو کمی نزدیکتر کردن تا جزئیات بی‌نظیر بازی دیده بشه.

به نظرم نزدیک شدن دوربین میتونه نکتۀ مثبتی باشه... چون تیر اندازی رو در بازی دقیق‌تر میکنه.... و اینکه چون در این نسخه نسبت به نسخۀ قبلی... جو ترسناک‌تری وجود داره... نزدیک بودن دوربین میتونه حس بازی رو بهتر منتقل کنه و در مجموع تاثیر بیشتری بزاره
البته اونقدری هم دوربینو نزدیک نکردن که بخاد به بازی لطمه بزنه

• Like
Reactions: Ludens

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
خب مسلما همونجوری که حجم بلوری در ps4 نسبت به ps3 چندین برابر شد
برای ps5 هم حتمال ی فکری میکنن که بازیها چند تا دیسک نباشن... به احتمال زیاد باز هم پیشرفت بلوری و بیشتر شدن حجم یک دیسک
البته حجم بلوری در PS4 نسبت به PS3 هیچ برابری نشده دقیقا همونه که بود. :D منتها در زمان PS3 اون حجم واقعا اورکیل بود ولی الان یواش یواش داره ته میکشه

ایشالا تو نسل بعدی از این 300 گیگیا میندازن. گرچه من خودم از بازیای 2 دیسکه خوشم میاد حس کیفیت و خفنی میدن:>

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
منم همینطور :D احتمالی هم هست که هر کسی تا حالا نگفته یعنی تا حامله شدن الی ملت گفتن ولی منفی بودن دینا رو کسی فکرشو نکرده و نیل هم بدش نمیاد غیر قابل پیش بینی باشه
آخه از اول هرچی از دینا نشون دادن رابطه‌ی خیلی خوبی با الی داشته... و الی هم همیشه روی خوش بهش نشون داده :D

تو این تریلر جدیده هم در ابتدا با هم بودن و هوای همو دارن... هنوز چیزی معلوم نیس... ولی فکر نکنم دینا شخصیت منفیه بازی باشه.... برعکس بیشتر فکر میکنم دلیل انتقام و تنفر الی... کشته شدن دینا و از دست دادن رابطش با اون باشه... چون یک رابطه‌ی احساسی بینشون برقرار بوده...

البته این حرفم موقعی مورد تاییده که تئوری اینفکتد شدن دینا درست باشه

• Like
Reactions: farhad_fr2

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
البته حجم بلوری در PS4 نسبت به PS3 هیچ برابری نشده دقیقا همونه که بود. :D منتها در زمان PS3 اون حجم واقعا اورکیل بود ولی الان یواش یواش داره ته میکشه

ایشالا تو نسل بعدی از این 300 گیگیا میندازن. گرچه من خودم از بازیای 2 دیسکه خوشم میاد حس کیفیت و خفنی میدن:>
البته زمان ps3 بلوری‌های یک لایه و حداکثر دو لایه موجود بود دیگه.... که به ازای هر لایه 25 گیگ در دسترس بود.... اما در نسل حاضر بلوری‌های چند لایه تا حجم 300 گیگ اومد... که هر چقدر هم بازیهای ps4 پرجزئیات و حجم بالا باشن بازم جواب میده

الان من موندم حجم TLOU 2 از 300 گیگ هم قراره بیشتر باشه!!!
این دیگه آخر این نسله...

• Like
Reactions: benjohn

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
شاید دروغ گفته باشه

منم همینطور :D احتمالی هم هست که هر کسی تا حالا نگفته یعنی تا حامله شدن الی ملت گفتن ولی منفی بودن دینا رو کسی فکرشو نکرده و نیل هم بدش نمیاد غیر قابل پیش بینی باشه

نمیدونم ! شاید این دسبند یه نمادی هست که فقط دست دینا نباشه شاید اصلا این دستبند برا کسی دیگه بوده باشه (یه شخص مهم برا الی) که خوده دینا اونو دزدیده و الی بفهمه برا کی بوده و دینا باعث این اتفاق ها شده
گم شدن دینا و اینکه الی میره دنبالش تا پیدا کنتش میتونه یه نقشه باشه از طرف دینا و هم دستانش که الی رو بکشونن جایی که میخوان
در کل اینا که گفتم همش یه ایده هست مثل بقیه ایده ها :D

وقتی می‌خوایم تئوری بدیم ، بهترین حالت اینه که روی مستندات تکیه کنیم :D:-?

شرمنده من چراغشو روشن کردم !! کامنت بالایی کامنت اولت رو بخون! همون که گفتی مادر الی رو میکشن>:)>:)

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
منتقد یکی از سایت های معروف که ۲-۳ ساعت از بازی رو تجربه کرده میگه تقریبا میشه از الان TLoU 2 رو‌‌ بهترین بازی سال بعد دونست.
صد در صد goty میشه بازی cp2077 با اون مخالفت های چرت پشت سرش شانسی نداره بنظرم :-"

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
البته زمان ps3 بلوری‌های یک لایه و حداکثر دو لایه موجود بود دیگه.... که به ازای هر لایه 25 گیگ در دسترس بود.... اما در نسل حاضر بلوری‌های چند لایه تا حجم 300 گیگ اومد... که هر چقدر هم بازیهای ps4 پرجزئیات و حجم بالا باشن بازم جواب میده

الان من موندم حجم TLOU 2 از 300 گیگ هم قراره بیشتر باشه!!!
این دیگه آخر این نسله...
بله هست منتها PS4 توانایی ساپورتشون رو نداره برای همینم هست نمیتونه بلوری 4K رو پلی کنه این امکان رو روی Xbone S و ایضا X گذاشتن که اگر یادت باشه روی پرو بازم ساپورت نشد که خیلی بحث راه انداخت ولی ازونم نمیشه تو بازیهای وان استفاده کرد وگرنه اون سری اول وان توانایی خوندشونو ندارن که مطمئنا همچین کاری رو مایکرو اجازش رو نمیده

• Like
Reactions: Coma BlacK

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر