The Last of Us - Left Behind DLC

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
نمیدونم آخه باید این باگ ها یه رابطه ای داشته باشه !

من از هرکسی اوریج بازه مثل خودم هیچ نداشته باگ ! اما دو ۳ نفر مثل احسان مشکل پیدا کردن ! نمیشه که دقیقا همون PS3 هایی که کپیه مشکل پیدا کن یا باگ رو شون بده منطقی نیست !

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
سلام آقا ما همین کاری که می گین رو می کنیم ولی نمیشه توی اکانت ریجن 2 میگه باز هم باید بخری!!!!!
ما چه کنیم؟
اشتباه میکنی عزیز. 100% free باید باشه. اگه خریدی season pass رو برو تو صفحه ی بازی تو PSN و بعد see all برای add-ons رو بزن. همه ی اضافات باید free باشن که Left Behind هم یکیشونه.

kambizlife

کاربر سایت
Jan 20, 2011
114
اتفاقا باید اول دی ال سی رو بری چون قضیه ش قبل بازی اصلیه
بعد میری سراغ بازی و همه چی به هم وصل میشه...

میتونی دی ال سر رو تو اکانت ریجن 1 دانلود و نصب کنی بعد بری تو ریجن 2 بازی کنی مشکلی نداره

از اين بابت مطمئن هستيد با خيال راحت دانلود كنم؟ چون با ps3 دانلود مى كنم خيلى ستم ميشه اگه نتونم تو اكانت ريجن ٢ اجرا كنم؟

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
75722432944756322739.jpg

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فقط میشه گفت واو
فوق العاده بود جذاب کوتاه و بسیار تاثیر گذار.بعضی وقت ها فکر میکنم ناتی داگ از یه دنیا دیگه اومده واقعا سطح بازی سازیشون یه لول بالاتر از بقیه است

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام آقا ما همین کاری که می گین رو می کنیم ولی نمیشه توی اکانت ریجن 2 میگه باز هم باید بخری!!!!!
ما چه کنیم؟
شما اگه بازیت ریجن 2 هست باید بری تو استور ریجن 2 و بازی رو بگیری و اگه 1 باید از استور ریجن 1 بگیری!
بعد همه کارا ی دانلود و نصب رو انجام بده و با هر اکانتی که روی کنسولت داری میتونی بازی کنی ( تعداد محدود)

- - -ویرایش - - -

از اين بابت مطمئن هستيد با خيال راحت دانلود كنم؟ چون با ps3 دانلود مى كنم خيلى ستم ميشه اگه نتونم تو اكانت ريجن ٢ اجرا كنم؟
شما که پولشو دادی دانلودش که دیگه هیچه!!
امتحان کن در حالت عادی شدنیه مگر ناوتی داگ کاری کرده باشه که فک نمیکنم!!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman

چیو نتونی اجرا کنی؟ :-/
ریجن بازیت چنده ؟ ریجن بازی باید با ریجن DLC یکی باشه همین .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
ببخشید من تازه متوجه حرف شما شدم
از قرار معلوم شما بازیت ریجن 2 بوده و تو استور ریجن 1 خریدی دی ال سی رو!!؟؟
اگه اینطوره باید بازی تو با یه ریجن 1 عوض کنی چون ریجن دی ال سی و بازی باید یکی باشه...

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
1 ساعتی بازی کردم .

باید بگم فوق العادست . ینی فقط تیمی مثل ناتی داگ میتونست اینو اینجوری در بیاره . واقعا لحظه لحظه ـش زیبا و با فکر طراحی شده . حالا زیاد توضیح نمیدم ولی واقعا DLCـی کاملا در شان بهترین بازی ـه امسال (بهترین بازی نسل واسه من) هست .

10/10

بخشای الی و رایلی خارق العاده هستن .

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
دی ال سی بعدی این بازی باید درباره اون 20سال زندگی جویل باشه شاید تلو2 درباره 20سال زندگی نامعلوم جویل شروع کنن یا دی ال سی ازش بدن.
باید اون 20 سال برای جویل سخت گذشته باشه.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,529
نام
Iman
دی ال سی بعدی این بازی باید درباره اون 20سال زندگی جویل باشه شاید تلو2 درباره 20سال زندگی نامعلوم جویل شروع کنن یا دی ال سی ازش بدن.
این DLC تنها DLC داستانی بازی است

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
فکر می کنم بهترین وداع ممکن با کنسول ps3 به اتمام رسوندن همین DLC شاهکار بود . ND ثابت کرده در خلق روایت های پر هیجان نظیر نداره و این نکته حتی توی یک DLC دو ساعته هم نمود پیدا کرده . فکر نمی کردم توی این دو ساعت بخوام سورپرایز داستانی هم بشم که با همون شروع این اتفاق افتاد . به همه دوستان پیشنهاد می کنم از دست ندن این DLC فوق العاده رو .

کل dlc یه طرف ، بخش اب پاشی با رایلی یه طرف :D

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
اول اینکه فعلا اصلا معلوم نیست نسخه بعدی در کار باشه یا نه
بعدم اگه باشه شاید به صورت یه فلش بک اون 20 سال رو روایت کنن ولی امکان اینکه بیان کل داستان رو در مورد او 20 سال کنن هم مسخره میشه هم مطمعا نوتی داگ اینقدر بازیش رو ساده نمیکنه
منم نظرم با شما یکیه به نظرم اگه این دی ال سی او 20 سال رو روایت میکرد خیلی موفق تر میشد ولی انصافا نوتی داگ خیلی زیبا تر از اون چیزی که انتظارش میرفت LEFT BEHIND رو بیان کرد...
در اخر هم همونطور که گفتن دیگه دی ال سی برای بخش داستانی نمیاد!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر