The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
خب من هم دمو رو بازی کردم ، با اینکه همین مراحل رو در قالب تریلر دیده بودم (Pax east) ولی کنترل بازی توسط خودم لذت دیگه ای داشت!
نکات مثبت رو دوستان اشاره کردند و چیزی که بیشتر من رو تحت تاثیر قرار داد واقعی بودن درگیری های نزدیک هستش که با لرزش دسته واقعا احساس میکنم خودم با طرف درگیر شدم! نور پردازی فوق العادست مخصوصا تاثیر نور چراغ قوه روی اجسام و سایه های ایجاد شده ...
اتمسفر یا جو حکم فرما بر بازی هم دیوانه کنندس! فعلا زبونم عاجزه از بیان جزئیات ولی در یک کلام هیجان انگیزه!
تو مرحله ای که تو دمو هستش هیچ راهی نداره مخفی بریم؟ کسی نتونسته مخفی بره؟ طوری که دخل همشونو دونه دونه بیاریم؟ (چقدر سخته!#:-s)

از دموی قابل بازی ای که منتشر شد اطلاعات زیادی به دست آمد که می شود یکی از اونها رو پی بردن به تعداد Chapter های بازی یا مراحل بازی نام برد ...
این مطلب به هیچ عنوان نهایی نیست و همه ی آنها حاصل حدسیات بنده می باشد ...
امکان دارد اسپویل داستانی داشته باشد .
داخل فایل های Demo میگشتم که به پوشه ای به اسم chapters بر خوردم ، تعداد 29 عدد عکس Thumbnail (بند انگشتی) در این پوشه وجود دارد که میتوان نتیجه گرفت این عکس ها خود هر کدام نمایانگر یک مرحله یا Chapter درون بازی است ...
عکس هایی که مشابه آن در تریلر ها و تصاویر منتشر شده دیده شده بیان میکنم و اونایی هم که چیزی ندیدم خو نمیگم !
عکس 0 :

جوئل و الی کنار هم که میتوان برداشت کرد که چپتر کوتاهی باشد برای شروع داستان opening یا آموزش کنترل گیم پلی (اولی محتمل تره)

عکس 1 :

اطلاعات در دسترس نیست ولی مطمئنا در ادامه ی بازی به این خانه بر میگردیم!

عکس 2 :

احتمال زیاد محل دیدبانی مناطق قرنطینه شده هستش که با توجه به جوی که داره میشه گفت خالیه و احتمالا زمان خوبی برای فرار از منطقه ی قرنطینه!

عکس 3 : آغاز ماجراجویی!

عکس 4 : اطلاعاتی در دسترس نیست!

عکس 5 :اطلاعاتی در دسترس نیست! (تا اینجا حدس میزنم الی همراه ما نباشد)

عکس 6:ملحق شدن احتمالی تس و الی به جوئل

عکس 7 : اینو دیگه همه بلدن:d
دموی قابل بازی که اکثرا بر این عقیده بودن که اوایل بازیه بدلیل سوال های الی در مورد آلوده شده ها و اولین برخورد الی با اونها!

عکس 8 : اطلاعاتی در دسترس نیست!

عکس 9 : شبیه اینجاست : البته مرحله 22 هم همیچین لوکیشنی هستش که 22 احتمالش بیشتره!

عکس 10 : این هم شبیه اینجاست ! (یادداشت میکنیم مرحله ی دهم ! )

عکس 11 : اینجا هم خیلی آشنا هستش ولی نمیدونم کجاس؟:d

عکس 12 : همچنان اطلاعاتی در دسترس نیست! البته این تصویر موجوده که تس هم هستش:

عکس 13 : سالن بسکتبال! اطلاعاتی در دسترس نیست!

عکس 14 : شبیه به این عکس :
28334622733223810165.jpg

عکس 15 : تریلر گیم پلی E3 که فقط جوئل و الی بودن . این وسط تس کجا میاد و میره فقط بروس و نیل میدونن!

عکس 16 :بدلیل شباهت به خیلی از لوکیشن ها اطلاعاتی در دسترس نیست!

عکس 17 : ford California police :d

عکس 18 :اطلاعاتی در دسترس نیست!:|

عکس 19 :
این همون عکسی هستش که توی چپتر یک هم بود که میشود حدس زد که به این مکان بر میگردیم؟
به این عکس نزدیکه (اصن خودشه:d)

عکس 20 : اوخ اوخ این هم یادداشت میکنیم مرحله بستم که یاد این صحنه ی تیکه پاره شدن اون بدبخت توسط جول می افتم:x

عکس 21 : اطلاعاتی در دسترس نیست!:|

عکس 22 : قبلا اشاره کردم بش توی عکس 10 و این تصویر که توی تریلر The Last of Us Extended Red Band Trailer بود.

عکس 23 : این تصویر هم خیلی آشنا هستش ولی یادم نمیاد:|:d

عکس 25و 24 موقوف المعانی هستش :d : فصل زمستان و سپری کردن آن در منطقه ی خارج شهر و داخل شهر

عکس 26 : بهار شد؟ کوه ها سفید پوش هستند!
نزدیک به این عکس :

عکس 27 ::|

عکس 28 و 29:لوکیشن این عکس تابحال دیده نشده و مهمتر از همه
این دو عکس یکی هستن که آیا نظریه ی دو پایانی بودن داستان رو قوت میبخشه؟!:-/ خدا میدونه!

با تشکر.

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
یه توییت در مورد داستان ( چه عجب ! #:-s )
مثل اینکه داستان آبَکی نیست :d اگه با این گیمپلی و گرافیک و صداگذاری و هوش مصنوعی عالی . . . یه داستان خفن داشته باشیم میشه گفت Uncharted 2 Returns :d:bighug:
پ.ن : هایپ میکنم تا این 10 روز اندازه 10 سال براتون بگذره >:):d

r45wzi5asqm98tn8zurv.png

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
سلام دوستان یه سوال علمی تخیلی:
فامیلمون داره 2هفته دیگه از خارج میاد منم گفتم یکی از ادیشن های TLOU رو برام بیاره حالا زنگ زده میگه کدومو بیاره من چی بگم Joel edition بهتره یا Ellie edition؟؟؟؟؟؟؟؟؟

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
فکر میکنم joel editionبیشتر طرفدار داشته باشه حالا باز یه سرچ بزن تو نت دستت میاد تو هر نسخه چه چیزایی هست
اره رفتم دیدم فرقشون یکی پسترشونه یکی هم شخصیت Little big planet اون یکی هم کنترلرشون که کنترلر جوئل باهال تره شاید بگم همون جوئل رو بیاره

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دوستانی که دمو رو بازی کردن.دمو چیز زیادی رو اسپویل میکنه یا نه؟چند دقیقه هست؟

مستقیم بخوای بدون هیچ وقفه ای بازی کنی یازده دقیقه حتی کمتر ..
اگه بخوای تو محیط کلی بگردی و آیتم های Craft رو جمع کنی شاید بیست دقیقه هم بشه ...
(برم واسه دور پنجم این دفعه روی درجه Hard بدون Listening mode)
قلق شون داره میاد دستم ... b-)

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
دوستانی که دمو رو بازی کردن.دمو چیز زیادی رو اسپویل میکنه یا نه؟چند دقیقه هست؟
نه بابا هیچ اسپویلی نداره...

منم فعلا یه دست بازی کردم دمو رو ،‌خوب بود!!! از همه بیشتر تناسب صدا با بازی فوق العادست،‌

بازی هم واقعا سخته!!!!

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
خب منم امروز خسته از دانشگاه اومدم نشیتم بازی کردم خستگی از تنم در رفت.من رو نرمال دوبار مردم ولی اگه بخوام کل بازی رو اینجوری برم فکر کنم خود جوءل میاد مورد عنایت قرارم میده:d.صدای بارون و جو و گرافیک که دوستان گفتند شاهکاره ولی دوتا نکته نظرمو جلب کرد هرچند مطمءنم به خاطر قدیمی بودن دمو هست و تو نسخه نهایی چنین مشکلی نخواهیم دید.
اول دمو که تو اب هستیم اگه با تفنگ به اب شلیک کنید اب عکس العملی نشون نمیده دومیش هم اینکه اگه زیر بارون به بعضی از ماشینها نزدیک بشید میبینید که بارون کنار ماشین میخوره ولی جوری هست که انگار داره رو ماشین میخوره یعنی بارون رو هواست.
ولی همونطور که گفتم مطمءنم درست میشه تو نسخه نهایی فقط الان بحث اینجاست که چطوری تحمل کنیم این دوهفته رو.:x

آخرین ویرایش:

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,338
نام
امیر
من تا الان 2بار دمو رو بازی کردم. دفعه اول روی درجه سختی نرمال , دفعه دوم هم که طرفای ساعت 2:15- 2:30 بامداد امروز بود (وقتی که همه خوابند:d) روی درجه سختی هارد.
روی نرمال با توجه به اینکه اولین بار بود فک کنم یه 4 باری مردم :"> اما دفعه دوم روی هارد 2بار مردم :) توی هر دو دفعه هم از Listening Mode استفاده نکردم:>
ولی این رانرها چقدر دهن سرویس میکنن8-| تو بازی اصلی چه بلایی سرمون بیارن ! :-s خدا خودش به خیر بگذرونه#:-s

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
با این وضعیت من مبارزه با شکارچیان (Hunters) رو بیشتر میپسندم ، چون میتونیم با گوش دادن به حرفاشون غافلگیرشون کنیم و کلا مهیج تره ...
تنوع دشمنان هم تو بازی بیداد میکنه ، هر دفعه که میرم شکل ظاهری بعضی از رانرها و کلیکر ها متفاوت از دفعه ی قبله :-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر