The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
توی Playstation Blog معلوم شد که حجم بازی 26 Gb هست ، دوستانی که مثل من دانلود میکنن بهتره برنامه ریزی رو از الان شروع کنن ! :d

آخرین ویرایش:

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
Tom Chick says Uncharted 3 is crap and gives it 4/10 :-s :d

ایشون غلط کرد کلا از گیمو گیمر هیچی حالیش نمیشه اومده زرتو پرت میکنه یه بازی دیگه هم همینجوری درموردش چرت گفته بود مردکه .......... :censored: فقط باید بهش گفت: (دروغ تعطیل یارو)

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
اولین نمره بازی:
5 از 5
منبع:
www. gamefa.com/79672/اولین-نمره-ی-the-last-of-us-منتشر-شد-یک-شاهکار-مطلق/

چند صفحه قبل کامل در موردش صحبت شد!

الان هم این نقد از روی سایت اصلیش برداشته شد!:|
دلیل حذف شدنش هم درخواست سونی برای رعایت embargo هستش که پنج شیش روز دیگه برداشته میشه:">

آخرین ویرایش:

M@jidp

کاربر سایت
Jan 17, 2010
924
خدا کنه نا شب لینک دمو بیاد دیگه کف کردیم
ولی شیطونه میگه بیخیال شیم تا ریلیز بازی ...
خوب شیطونه غلط میکنه اگه بیاد دانلود میکنم :d دیگه نمیشه صبر کرد...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
توی Playstation Blog معلوم شد که حجم بازی 26 Gb هست ، دوستانی که مثل من دانلود میکنن بهتره برنامه ریزی رو از الان شروع کنن ! :d

رفيق روحم رو شاد كردي با اين خبر :d
خدا خيرت بده :d
يه جورايي خودم هم ميتونم دانلود كنم :d

اگر كسي ميخواد از اروپا و انگليس بخره بگه تا با هم تهيه بكنيم الكي الكي چندبار دانلود نكنيم !!!

من امروز از اين جوات (جواد :d) اشرف توي بلاگ EU پرسيدم پس كي بازي مياد روي استور مردك جواب نميده :| و ميدونم نخواهد داد :|:d
حالا مثلا يكي اومده چرت و پرت گفته جوابش رو ميده :|

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
اولین نمره ی از سایت Empire Online که 5 از 5 داده وگفته :
The Last of Us نه تنها بهترین و زیباترین بازی می باشد که ناتی داگ تاکنون آن را ساخته ، بلکه می توان آن را به راحتی مدعی آسانی برای بهترین بازی این نسل کنسول ها نامید. این بازی همچنین ثابت می کند که لحظات فیلم Citizen Kane ( همشهری کین ) هم در صنعت بازی وجود دارد و شاهکاری است که نظر مساعد همگان را برای چندین دهه خواهد داشت. :x

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
زیاد نمیشه روی چنین سایتی حساب باز کرد.نقد کردن بازی ها تو الویتشون نیست.حتی منی که بازی رو انجام ندادم بر اساس تریلر ها میتونستم نقد کامل تری بنویسم!:d
همین سایت هم به Enslaved 5/5 داده.هر چند به اندازه ی TLOU ازش تعریف نکرده.
در کل توقع ها رو بیش از حد بالا نبرید.باید منتظر موند دید بقیه سایت ها چه نظری دارند.

یه نکته ای رو هم من اضافه کنم.
اگه توجه کرده باشید این سایت EmpireOnline مربوط به مجله Empire هست. مجله Empire هم به صورت تخصصی فیلم نقد میکنه و یکی از قدیمی ترین مجلات نقد فیلمه .حتی گفته شده معروفترین و بهترین مجله برا نقد فیلم همین مجله Empire ـه . اگه نقدشون رو خونده باشید خیلی رو داستان و روابط پدرانه جوئل و الی و صداگذاری ( به گفته این سایت بهترین صداگذاری بازیهای رایانه ای ) و موسیقی بازی تاکید داشتن. در صورتی که خیلی در مورد گیم پلی و بقیه موارد چیزی نگفته بودن .اینا مواردی هستن که بیشتر ادم رو یاد نقد فیلم میندازه تا نقد یه بازی. چون که این مجله فیلم نقد میکنه تقریبا با همون نگاه اومده بازی رو نقد کرده .کاملا هم طبیعیه .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فقط لطفا دوستانی که قصد بازی کردن دمو رو دارن , هرچیزی از بازی میخوان بگن بزارن تو اسپویلر , تا کسانی مثل منکه میخوان منتظر عرضه بازی باشن , ضدحال نخورن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر