The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود

این شاهکار بزرگ تو Comic Con قابل بازیه، خوش به حال هر کسی که می‌تونه تجربش کنه!

احتمال میدم این نسخه قابل بازی همون قسمت معروف باشه که ملت رو رو باهاش آسفالت کردند، اگر همون قسمت باشه که من خودکشی می‌کنم! :d

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
يه فيلم كوتاه Fan Made هم براي بازي ساخته شده كه 16 دقيقست و اتفاقي تو IMDB ديدمش. هر كي ديد بياد بگه چطوريه :d
The Last of Us Fan Film - YouTube
The Last of Us (2012) - IMDb
من هنوز کامل ندیدمش ولی تیکه تیکه که دیدم ، زیاد با کیفیت به نظر نمیرسید ! :D البته از بازی ای که کلهم یکی دو بخشش رو نشون دادن هم نمیشه فیلم کوتاه درست حسابی ساخت ! :D

درود

این شاهکار بزرگ تو Comic Con قابل بازیه، خوش به حال هر کسی که می‌تونه تجربش کنه!

احتمال میدم این نسخه قابل بازی همون قسمت معروف باشه که ملت رو رو باهاش آسفالت کردند، اگر همون قسمت باشه که من خودکشی می‌کنم! :d
اگه دوباره همون تیکه باشه ، رسمآ میتونه توی گینس ثبت بشه ! :| دارم شک میکنم اصلآ بازی ای به نام The Last of Us وجود نداره و ND فقط همون یه تیکه رو ساخته ! :| :D

مگه این comic con توی تیر برگزار نشد
این Comic-Con هر سال توی چند شهر مختلف برگزار میشه. :D اون قبلی که نمایشگاه اصلی هم بود ، توی سن دیگو برگزار شد و این یکی برای نیویورک هست.

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
اگه دوباره همون تیکه باشه ، رسمآ میتونه توی گینس ثبت بشه ! :| دارم شک میکنم اصلآ بازی ای به نام The Last of Us وجود نداره و ND فقط همون یه تیکه رو ساخته ! :| :biggrin1:

خوبه دیگه :d یادت نیست همه گلایه میکردیم که چرا انقدر از آنچارتد 3 تریلر دادن ؟!؟ :d فقط خداکنه از بخش تاریک و شب ـش هیچ تریلری منتشر نکنن تا حسابی سورپرایز بشیم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,068
نام
آریا
خوبه دیگه :d یادت نیست همه گلایه میکردیم که چرا انقدر از آنچارتد 3 تریلر دادن ؟!؟ :d فقط خداکنه از بخش تاریک و شب ـش هیچ تریلری منتشر نکنن تا حسابی سورپرایز بشیم
آره از اون جهت خوبه ولی دیگه اینا هم خیلی زیاده روی میکنن ! :D نه به U3 که رسمآ کل بازی رو حفظ بودیم ، نه به TLoU که میشه گفت هیچی از داستانش نمیدونیم به جز یه سری چیزهای کلی ! :D
بعیده تا زمان عرضه هیچی از شب نشون ندن. فکر کنم توی VGA یه تریلر کامل از بازی ببینیم که اون جونورها هم توش باشن ! :D

Legioner

کاربر سایت
May 10, 2012
527
نام
سام
به نظر من هرچي بيشتر تريلر نشون بدن تبليغ براي بازيه و درنهايت به فروش بازي خيلي كمك مي كنه و از همين جهت من از نشون دادن تريلرهاي
زياد خيلي هم بدم نمياد.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,072
نام
AmiR
ازون لوکیشن سه مدل والترو دادن بیرون ، ببینیم چهارمیشم توی این نمایشگاه میدن بیرون دیگه رسما ما رو دیوونه کنن.=p~
به قول دوستمون شاید اصلا بازی ای به نام The Last of Us وجود نداره و ND فقط همون لوکیشن رو ساخته ! :| :biggrin1:

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
من حاضرم 10 بار دیگه از همین لوکیشن E3 ویدئو بدن بیرون با راه های پیشروی و عکس العمل های متفاوت :D !
نه آقا ما اینجوری نمی خوایم!:d همون گیم پلی دوم که از همون لوکیشن نشون دادن اشتباه بود به نظرم، کل جذابیت اون لوکیشن از بین میره اگه بیشتر از این بخوان نشون بدن، همین الان کلی از جذابیتش برای من کم شده.
حداقل ی لوکیشن جدید از بازی نشون بدن خوبه

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
درود بر همه

ترک زیبای Alone And Forsaken از Hank Williams رو اینجا میذارم تا دوستانی که علاقه دارند دانلود کنند، از دستش ندید!

و این هم لیریک این موسیقی زیبا:

We met in the springtime when the blossoms unfold
The pastures were green and the meadows were gold
Our love was in flower as summer grew on
Her love like the leaves, now have withered and gone

The roses have faded, there's frost at my door
The birds in the morning don't sing anymore
The grass in the valley is starting to die
And out in the darkness the Whippoorwills cry

Alone and forsaken by fate and by man
Oh Lord, if you hear me, please hold my hand
Oh, please understand

Oh where has she gone to, oh, where can she be?
She may have forsaken some other like me
She promised to honor, to love and obey
Each vow was a plaything that she threw away

The darkness has fallen, the sky has turned gray
The hound in the distance is starting to bay
I wonder, I wonder what she's thinking of
Forsaken, forgotten without any love

Alone and forsaken by fate and by man
Oh Lord, if you hear me, please hold my hand
Oh, please understand

Attachments

• Alone And Forsaken.rar
    1.7 MB · مشاهده: 100

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نه آقا ما اینجوری نمی خوایم!:d همون گیم پلی دوم که از همون لوکیشن نشون دادن اشتباه بود به نظرم، کل جذابیت اون لوکیشن از بین میره اگه بیشتر از این بخوان نشون بدن، همین الان کلی از جذابیتش برای من کم شده.
حداقل ی لوکیشن جدید از بازی نشون بدن خوبه
برای نشون دادن پویا بودن هوش مصنوعی بازی باید این کار انجام می شد . اصلا بحث جذابیت و ... نیست . ضمن اینکه تا زمان ریلیز رسمی بازی هر چی لوکیشن تکراری نشون بدن بازی کمتر اسپویل می شه و لذت چند برابری به گیمر می ده .

YORDA

کاربر سایت
Oct 5, 2012
139
نام
میثم
در مورد این بازی، موقع صحبت کردن زبونم بند می یاد. نمی دونم چی بگم.تصاویر و تریلر هاو سابقه سازنده همه گویای شاهکارشدن بازی است.تو فکرم برای این بازی ps3 رو از کپی در بیارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر