The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
روزی که انتظار ها به پایان رسید و بازی رسید دستم نه تنها یکی از بهترین روز های گیمر ــیم, بلکه یکی از بهترین روز های عمرم بود و 100 سال بعد هم اگه زنده باشم پای این حرفم هستم :d البته من و خیلی از بچه ها بازی 11-12 جولای رسید دستمون

عجب بازی بود لعنتی

M

!_Meshki_!

من دو روز قبل انتشار بازی دستم بود ! :d لحظه ای که بازی ذستم رسید از خوشحالی دو-سه بار محکم کوبیدمش تو سرم ! چون تاریخ عرضش نشده بود مولتی بسته بود ! :-" 1 سال پیش چنین روزی من بازی رو تموم کرده بودم داشتم برای اولین بار مولتی رو میرفتم ! اولین مپی هم که بازی کردم اون برفیه بود ! :x همون Lakeside نمی دونم چی چی .
در کل خیلی خوش گذشت ایشالله واسه آنچارتد 4 همه ی این ها تکرار شه ...

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
روزی که انتظار ها به پایان رسید و بازی رسید دستم نه تنها یکی از بهترین روز های گیمر ــیم, بلکه یکی از بهترین روز های عمرم بود و 100 سال بعد هم اگه زنده باشم پای این حرفم هستم :d البته من و خیلی از بچه ها بازی 11-12 جولای رسید دستمون

عجب بازی بود لعنتی

چه شبایی به عشق این بازی صبح کردیم . من 6 بار بازی رو تموم کردم احمد و هر دفعه یه حسی بهم میگفت ارزش دوباره هم داره . الان هر کاری میکنم تا دوباره بازیش نکنم تا نسخه ps4 بگیرم . بدجور دلم تنگ شده ..

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,986
نام
مهدی
هنوز یادم نمی ره لحظاتی رو که منتظر بودم پست چی بازی رو بیاره. جونم بالا اومد تا از جعبه درش بیارم، هر لحظه برام مثل ساعت می گذشت! انگار همین دیروز بود، واقعا یادش بخیر. با تک تک فریم های بازی خاطره دارم.
Happy Birth Day, Masterpiece

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
چه شبایی به عشق این بازی صبح کردیم . من 6 بار بازی رو تموم کردم احمد و هر دفعه یه حسی بهم میگفت ارزش دوباره هم داره . الان هر کاری میکنم تا دوباره بازیش نکنم تا نسخه ps4 بگیرم . بدجور دلم تنگ شده ..

دقیقاً :x
اینبار دیگه هرجایی برم عکس میگیرم تا سال بعد همین موقع ها ببینم و لذت ببرم :d اون محوطه دانشگاه و میمون ها , اون صحنه زرافه ها , اون صحنه بغل کردن بعد باس فایت :d 15 دقیقه اول بازی :bighug:همشون از هنری ترین صحنه های نسل پیش بودن, داستان و رابطه بین Joel و Ellie , زمستونش, گیمپلی غنی, صداگذاری خارق العاده, داستان خارق العاده, مولتی فان و یونیک, اون چراغ قوه لعنتیش وقتی روشنش میکردی یه فاز مخصوصی میداد :d دسته رو که تکون میدادی باتری چراغ قوه شارژ میشد lol :d تک تک اینا رو کنار هم بزاری راحت میره توی Top 5 تجربیات عمر گیمری ـت :bighug:
کاش میگفتن فردا TLOU Remastered عرضه میشه

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من یادم رفت سالروز عرضه ی بازی رو تبریک بگم...
دقیقا یادمه جمعه 24 خرداد که انتخابات بود قرار بود بازی به صورت جهانی عرضه بشه که بازی سه شنبه (چار روز قبل از عرضه ی جهانی!) وارد تهران شد و روز چهارشنبه به دست من رسید:-s:x
یادمه نزدیک بود تو پله ها اتاقم بخورم زمین ، سلیفونش رو که باز کردم رایحه اش هوش از سرم برد و سریع رو FB پست گذاشتم:bighug:
u64m02j6kjec51q9jy8k.jpg

لذت بخش ترین لحظات گیمی من تو این تاپیک گذشت:x

MOHS4N

کاربر سایت
May 30, 2011
821
نام
محسن
یه سوال فنی. :) من حالت Grounded Mode رو از استور گرفتم ، ولی تو درجات سختی آخریش همون Survivor هست. قضیه چیه؟؟؟ :)
باید حتما survivor رو برم که این Grounded بیادش؟؟؟

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,481
یه سوال فنی. :) من حالت Grounded Mode رو از استور گرفتم ، ولی تو درجات سختی آخریش همون Survivor هست. قضیه چیه؟؟؟ :)
باید حتما survivor رو برم که این Grounded بیادش؟؟؟

بازی اپدیته؟1.07 باید باشه فکر کنم یعنی کلا نیست یا هست خاکستریه؟

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام

من بازی رو دیروز تموم کردم تو hard درجه سختی بعد تو منو میزد Start a new game plus

این کسی میدونه چیه من ok کردم هیچی نشد !!!!

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
سلام

من بازی رو دیروز تموم کردم تو hard درجه سختی بعد تو منو میزد Start a new game plus

این کسی میدونه چیه من ok کردم هیچی نشد !!!!

درجه های سختی بازی : Easy-Normal-Hard-Survivor
عبارت + New Game معناش این هست که با شروع بازی توسط این گزینه
آیتم هایی که جمع کردی ,آپگریدها و ... برای دور بعدی بازی حفظ میشه.

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
دوستان این قضیه dlc این بازی چیه و کدوم رو باید دانلود کرد کلا چیا داره

آهنگ قشنگ منو اسمش هست 2. All Gone (Seasons)

دیدم قشنگه و ممکنه دوستان دنبالش باشن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر