The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
491
نام
master
بازیهای منطقه اروپا اکثرا سانسور شده اند. سانسور گاو1-2-3 تویستد متال- متال گیر سالید 2 و3 و ... هم که خود سازندگانش اعتراف کردند. I LOVE AMERICA

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,076
نام
AmiR
وارد فایل های کات سین بازی بشید میبینید که بعضی هاشون دو تا فایل ازشون هست به این شکل مثلا :
Hospital.mp4
Hospital_japan.mp4
هنوز نرسیدم تفاوت هاشون رو بررسی کنم ولی امیدوارم فقط تو کات سین خلاصه شده باشه .
یعنی ممکنه In game هم متفاوت باشه؟
بعد سوال اینجاس بازیه من که ریجن 2 هستش چرا فایل های جاپون هم توش گذاشتن؟:-/

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
من که هنوز بازی نکردم نسخه ی بدون سانسورش کدوم هست دان کنیم ؟ :d
منظور از سانسور مثلا چه بخش هایی هست ؟
بازیهای منطقه اروپا اکثرا سانسور شده اند. سانسور گاو1-2-3 تویستد متال- متال گیر سالید 2 و3 و ... هم که خود سازندگانش اعتراف کردند. I LOVE AMERICA
یعنی GOW 3 با اون تیکه ای هم که داشت سانسور شده بود ؟ همچنین GOW 2 ,1 ?
از نظر خشونت یا چیز دیگه ؟

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
اقا من از کجا بدونم بازی سانسور شده یا نه ؟؟
من بازی رو رو درجه hard تموم کردم واقعا عالی بود ( از لحاظ باگ البته) هیچ نوع باگی ندیدم وهیچ مشکل هوش مصنوعی هم ندیدم
اما... الان دارم رو survival + میرم انگار بازی اول یه باگ بوده بعدا بازی شده :d الی از تو در و دیوار کامل رد میشه از وسط جوئل رد میشه وبسیار موارد دیگه هوش مصنوعی ش هم فکر میکردم عالی بود رو این درجه عالی تر هم بشه بهتر نشد بلکه بد ترم شد هوش مصنوعیش در حد پشمک شده واقعا نمیدونم چرا اینجوری شده داشتم جلو یه ماکرو فنی پز این بازی رو میدادم رو این درجه ضایع کامل شدم هی میگفت چرا الی از تو دیوار رد میشه من میگفتم نه اصلا کجاش رد میشه یهو میدیدم الی تو کاور کلش رو شونه جوئل ه :|
من عاشق بازی ام فکر نکنین که دارم بازی رو ترول میکنم ولی رو این درجه تمام اینا روی داده تازه بازیم هم اورجینال ه
راستی من بعضی وقتا که میخوام بازی رو RESTART کنم زده 2 دقیقه ولی وقتی RESTART میکنم میره به اول مرحله اما اگه restart نکنی و بمیری از همون جایی که هستی میاره :-o
واقعا حیف این بازی که این نکات ریز و درشت توش بر طرف نشده من حاضر بودم بازی 1 سال دیگه بیاد اما این مشکلات رو نداشته باشه

motefarreghe

کاربر سایت
Oct 7, 2011
68
کسی اینجا میاد the last of us آنلاین بزنه؟

- - -ویرایش - - -

واقعا بازی the last of us عالی بود من که 2 بار و نیم تمومش کردم،داستانش جوری بود که تا مدتی فکرم رو مشغول کرده بود ،هنوز بعد از یه ماه تموم صحنه هاش رو یادمه

J & E

کاربر سایت
May 29, 2013
98
اقا من از کجا بدونم بازی سانسور شده یا نه ؟؟
من بازی رو رو درجه hard تموم کردم واقعا عالی بود ( از لحاظ باگ البته) هیچ نوع باگی ندیدم وهیچ مشکل هوش مصنوعی هم ندیدم
اما... الان دارم رو survival + میرم انگار بازی اول یه باگ بوده بعدا بازی شده :d الی از تو در و دیوار کامل رد میشه از وسط جوئل رد میشه وبسیار موارد دیگه هوش مصنوعی ش هم فکر میکردم عالی بود رو این درجه عالی تر هم بشه بهتر نشد بلکه بد ترم شد هوش مصنوعیش در حد پشمک شده واقعا نمیدونم چرا اینجوری شده داشتم جلو یه ماکرو فنی پز این بازی رو میدادم رو این درجه ضایع کامل شدم هی میگفت چرا الی از تو دیوار رد میشه من میگفتم نه اصلا کجاش رد میشه یهو میدیدم الی تو کاور کلش رو شونه جوئل ه :|
من عاشق بازی ام فکر نکنین که دارم بازی رو ترول میکنم ولی رو این درجه تمام اینا روی داده تازه بازیم هم اورجینال ه
راستی من بعضی وقتا که میخوام بازی رو RESTART کنم زده 2 دقیقه ولی وقتی RESTART میکنم میره به اول مرحله اما اگه restart نکنی و بمیری از همون جایی که هستی میاره :-o
واقعا حیف این بازی که این نکات ریز و درشت توش بر طرف نشده من حاضر بودم بازی 1 سال دیگه بیاد اما این مشکلات رو نداشته باشه
من هم رو درجه survival بازی کردم عالیه!
هوش مصنوعی فراتر از تصور هس و فرا نسلی اصلا بازی اگه رو Hard و Normal نمرش 10 باشه رو درجه survival نمرش 20 هس! نمیدونم برای شما چه مشکلی داره

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
من هم رو درجه survival بازی کردم عالیه!
هوش مصنوعی فراتر از تصور هس و فرا نسلی اصلا بازی اگه رو Hard و Normal نمرش 10 باشه رو درجه survival نمرش 20 هس! نمیدونم برای شما چه مشکلی داره
تورو خدا به منم کمک کنین برا من که هوش مصنوعیش ید شده حالا اون هیچی دیگه الی چرا از تو درو دیوار رد میشه؟؟؟؟؟!!!!!! :((

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
تورو خدا به منم کمک کنین برا من که هوش مصنوعیش ید شده حالا اون هیچی دیگه الی چرا از تو درو دیوار رد میشه؟؟؟؟؟!!!!!! :((

مال منم همین مشکل رو داشت حتی یک جا تو هتل وقتی داشتم میرسیدم به اسانسور از راه پله سقوط کرد توی یک حفره وووو فکر میکنم بخاطر هوش مصنوعی بالا دیگه کنسول کم میاره روی اون درجه سختی ~:>

Victor Sullivan

کاربر سایت
Apr 11, 2013
791
نام
پارسا
مال منم همین مشکل رو داشت حتی یک جا تو هتل وقتی داشتم میرسیدم به اسانسور از راه پله سقوط کرد توی یک حفره وووو فکر میکنم بخاطر هوش مصنوعی بالا دیگه کنسول کم میاره روی اون درجه سختی ~:>

مرسی ولی مگه میشه بازی رو پاک کنم برا من سی دی ارجیناله دیجیتالی نیستش :(
یه سوال راجب تروفی اون تروفی که باید تمام در عارو باز کنی حتما باید تو یه دور بگیریش یا میشه بازی رو تموم کنی بعد اونایی که موندرو ز new game بری ؟؟؟؟
انقدر ناشکری کردم که الی از تو دیوار رد میشه الان دیدم جوئل حالت خفه کردن رو گرفته ولی هیچی تو دستش نیست یعنی داره هوارو خفه میکنه :d بر عکسشم شده جوئل داره خفه میشه ولی هیچ کسی از پشت نگرفتتش !!!!! واقعا خورد تو ذوقم :(
چند صفحه پیش بحث سر اون مرحله ای بود که با سم اون داداشش هستیم (نمیدونم داداش کوچیکه سم بود یا بزرگه :d)وقتی که با اون بچه کوچولوه میوفتیم یه جا بد در پشتمون بسته میشه خوب اونجارو من این جوری خیلی راحت رد کردم اول با اون کلت که همون مرحله بهت میده همونی که مثل شات گان شلیک میکنه خوب باید دوتا کلیکر ها رو بکشی برای این کار هم باید وایسی تا کلیکر ها دقیقا بهت نزدیک نزدیک شن بعد شلیک کنی کخ با هر تر یه کلیکر رو بکشی راستی بهترین کار اینه همون جایی که بازی لود میشه یعنی همون اول که از اون در طوریه وارد میشی بعد از اینکه از همون دره وارد شدین یکم همون جایی که هستین سرو صدا کنین تا زامبی ها بفهمن که اونجایین بعد معمولا اول از همه کلیکر ها میان سر وقتتون :d اونا رو با همون روش که بالا توضیح دادم بکشین بعدش رانر ها رو اگه میخواین اصلا جونتون کم نشه یه اسلحه وردارین (کلت نه) مثل شات گان یا اون اسنایپر بعد اولین ضربه به رانر هارو با اون بزنین بعدشم با مشت و لگد بزنین برا همشون همین کار رو بکنبن فقط حتمی یادتون باشه همون نزدیک در بمونین تا زامبی ها فقط بتونن از جلو بهتون حمله کنن اگر هم صبر کردین دیدین هیچ کدوم از رانر ها سمت شما نیومدن یکم برین جلو بدویین بعد دوباره بر گردین سر همون جایی که بودین امید وارم کمکتون کرده باشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر