The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
بستگی به لول سختی بازی داره...من روی نرمال راحت با مخفی کاری کار رو پیش بردم اما روی اخرین درجه فکر میکنم محال باشه
سعی کن کلیکر ها رو با اسلحه بزنی بقیه با مشت و لگد حله :d

داداش روی هارد هست نمی شه تموم نمی شن هر چی می کشم به خد

دوستانی که میگن جول به الی دروغ میگه!! ایا اون دوتا فایل صوتی تو بیمارستان رو شنیدید؟

من شنیدم ولی هیچی نفهمیدم (دلیلشم واضح ه ):d

- - -ویرایش - - -

داداش روی هارد هست نمی شه تموم نمی شن هر چی می کشم به خد

واقعا اونجا خیلی زامبی زیاد بود من هر کاری میکردم از راه مخفی کاری برم نشد اخرش با شاتگان افتادم به جونشون از کرده ی خودم هم پشیمون نیستم :d

به لطف خدا ما هم تونستیم بازی رو شروع کنیم به بازی کردن,بعد از گرافیک بازی توجهم رو OST یا موسیقی متن جلب کرد!
کسی لینک برای دانلود موسیقی های متن داره؟

داداش روی hard هست بازی نمی شه تا می دویی می یان جولوت می نماینت:d

ببین من بعد از 10 بار مردن اونجارو بدون مخفی کاری رد کردم همرو با شاتگان زدم کتلت کردم
دوستان یه سوال ممکن که ادم یه اسلحه رو جا بندازه یعنی ور نداره ؟؟؟؟
من الان رو survival ام رسیدم به
اونجایی که با الی و تس میریم تو اون دوتا برج بلندا که یکیش افتاده رو اون یکی بعد رسیدم به اون قسمتی که پر کلیکر لامسبا رو نمیدونی باید چجوری بکشی میشه کسی یه راهنمایی کنه خیلی سخته

داداش روی hard هست بازی نمی شه تا می دویی می یان جولوت می نماینت:d
جوری میگی هارد آدم چشاش سیاهی میره!
من خودم اینکارو روی Survival انجام دادم، بار اول همه رو زدم، بار دوم هم روی Survival+ که حال درگیری نداشتم فرار کردم...

لطفا یا جواب ندین یا اگه میدین جواب سوال رو بدین و دوستمون رو راهنمایی کنین شاید برا خیلی ها از جمله من بازی رو درجه hard اون قسمت بازی سخت باشه
برایه نفر راحت ولی دیگه نباید بیاد بگه که اگه برا شما hard سخته من دارم رو survival میرم و عین خیالمم نیست
کلی گفتم:|

لطفا یا جواب ندین یا اگه میدین جواب سوال رو بدین و دوستمون رو راهنمایی کنین شاید برا خیلی ها از جمله من بازی رو درجه hard اون قسمت بازی سخت باشه
برایه نفر راحت ولی دیگه نباید بیاد بگه که اگه برا شما hard سخته من دارم رو survival میرم و عین خیالمم نیست
کلی گفتم:|
لطفاً شما خودتون رو ناراحت نکنین...
و لطفاً وسط بحث وارد نشید، من قصدم راهنمایی بود...

لطفاً شما خودتون رو ناراحت نکنین...
و لطفاً وسط بحث وارد نشید، من قصدم راهنمایی بود...

من منظورم شخص شما نبود کلی گفتم چند بار دیگه هم من این قضیرو دیده بودم گفتم الان بگم
بعدشم یعنی شما داره با یه نفر بحث میکنی من نباید یه راهنمایی کنم بعدشم چه بحثی مگه بود که من پریدم وسطش؟؟؟:-/

من منظورم شخص شما نبود کلی گفتم چند بار دیگه هم من این قضیرو دیده بودم گفتم الان بگم
بعدشم یعنی شما داره با یه نفر بحث میکنی من نباید یه راهنمایی کنم بعدشم چه بحثی مگه بود که من پریدم وسطش؟؟؟:-/

با هم دوست باشید :D ولی خداییش حرف دلمو زدی داداش :D

دوستان از این بحث های بچه گانه بیاید بیرون!
وقتی یک نفر راهنمایی می‌خواد هر کسی که می‌تونه تا جایی که امکان داره باید طرف رو راهنمایی کنه!
هر کسی هم به اندازه ای که از بازی لذت ببره درجه سختی رو تغییر می‌ده و هیچ بحثی هم توش نیست.
این حرف رو کلی گفتم و امیدوارم کسی ناراحت نشه و به علاوه این که دیگه این موارد پیش نیاد.
راستی:
کسی اطلاعاتی در مورد اون 20 سال اول داره؟!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or