The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
حالا اون کسی که قبل از اومدن بازی برات اسپویلش کرده بود، چی گفته بود؟ چیزی که گفته بود، واقعی بود؟
كه شخصيت أصلي الوده ميشه و الي رو با خنجر ميكشه! بيلي هم خودكشي ميكنه و بقيش يادم نيست زياد
اميدوارم داستانش چيزي نباشه كه أون گفته!:(

آقا بعد از زندانی شدن الی توسط david وقتی شما کنترل الی رو به دست میگرفتید الی یکم لنگ میزد متوجه شده کسی ؟؟؟ مشکوک نمیزنه ؟؟!!

البته اینم بهتره بگیم که دیوید کاری نکرد با الی;;)
چطور کاری نکرد ؟!
الی یه بچه هم داشت از دیوید
حتی اسم پسرش رو فکر میکنم گذاشته بود جول ، چون بعد از اون مرحله زمستان ، مدام میگفت : جول جول ... :)

آقا بعد از زندانی شدن الی توسط david وقتی شما کنترل الی رو به دست میگرفتید الی یکم لنگ میزد متوجه شده کسی ؟؟؟ مشکوک نمیزنه ؟؟!!

بله ... بنده هم گفتم به هر حال دیوید با اون هیکل و الی بنده خدا به اون کوچیکی :)

نمیدونم شاید هم من اشتباه متوجه شده باشم ...
بهتره این بحث مسخره تموم بشه در کل :d

چطور کاری نکرد ؟!
الی یه بچه هم داشت از دیوید
حتی اسم پسرش رو فکر میکنم گذاشته بود جول ، چون بعد از اون مرحله زمستان ، مدام میگفت : جول جول ... :)

بله ... بنده هم گفتم به هر حال دیوید با اون هیکل و الی بنده خدا به اون کوچیکی :)

نمیدونم شاید هم من اشتباه متوجه شده باشم ...
بهتره این بحث مسخره تموم بشه در کل :d

=))

خیلی حال میده بزار ادامه بدیم :d

چقدر ملت ساده ان .

آخر سر هم به جوئل گفت میخوام برگردم ! جوئل گفت چرا ؟ گفت بچمو جا گذاشتم :))

كه شخصيت أصلي الوده ميشه و الي رو با خنجر ميكشه! بيلي هم خودكشي ميكنه و بقيش يادم نيست زياد
اميدوارم داستانش چيزي نباشه كه أون گفته!:(
نگران نباش. چرت محض گفته!

روح و روانم دیگه خجسته شده:دی
همین الان واسه 4امین بار تموم شد ولی اپگرید بعضی از اسلحه ها هنوز مونده:((
یه بار دیگه باید برم تا وسطا.نه به اون انچارتد ها که همه تروفی هاش یکی بود نه به این!

از این کارای غیر عادی که برخی دوستان انجام می دن منم انجام دادم امروز ولی جواب گرفتم :دی توی خونه بیل وقتی یکی از رانر ها توی تله پنجره می افته . بیل می ره بالای سرش و گردنش رو قطع می کنه . من این دفعه قبل از اینکه اون سرش رو قطع کنه با تیر زدمش و اونم ازم تعریف کرد :دی

p.s : بازی رو اخرین درجه سختی وحشتناک حال می ده . به همه پیشنهاد می کنم رو این درجه حتما بازی کنن .

موفق باشید

لطفا همه ی کاربران به این فروم برن . بدون شرح
تئوري توطئه، توهم هجوم و خود آزاري انتحاري در وصف اين مقاله مناسبه!:d
نظرات كارشناسي و گهر بار احتمالي دوستان منتقد و استراتژيست من ها رو در آينده حتما خواهيم ديد!:d

لطفا همه ی کاربران به این فروم برن . بدون شرح

خیلی دوست دارم این مرتیکه رو از نزدیک ببینم بهش بفهمونم حرام ینی چی!حیف که نمیشه اینجا فحش داد!
ما یه صفحه داریم به دیوید فحش میدیم و ناراحت میشیم از ناراحتیه الی !اونوقت ایشون داره چی میگه!دیگه انحرافش زیادی زیاده به بازیم رحم نمیکنه!
یه بابایی خوب جوابش رو داد تو همون صفحه:
ببین با کیا شدیم 75 میلیون!
این تیکه ی پستش جک محض بود ینی:))
تقریبا در تمام بازی با یک دختر نوجوان و نوبالغ تنهاست و حتی گاهی هم او را لمس
می کند
عجب فاجعه ای :o لمس میکنه!هیچی دیگه تموم شد!:دی
خیلی دوست دارم یکی این متن رو ترجمه کنه واسه نیل و بفرسته واسش!حقش هست بعد از همچین شاهکاری یکم موجبات شادی و خندش رو فراهم کنیم.:دی
جالبه اونایی که جوابش رو میدن چه ادمای باحالین!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or