The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
حالا چی توشه ؟ تقریبا کجاس تا این دفعه که داریم بازی میکنیم بریم پیداش کنیم :>

طبقه دوم یه برگه گذاشته برش میداری میای پایین باز میشه.. یه کم COMBO داخلش نوشته.. تا جایی که یادمه!
چفدر برام جالبه خیلی ها دارن بازی و اسپویل میکنن!!!!

راستی بچه ها یه سئوال
برای شما سئوال نشده چه جوری زخمشو الی بخیه زده؟ و اینکه اون صحنه که میفته چرا الی مث باقی صحنه ها به دادش نرسید؟

آخرین ویرایش:
حالا چی توشه ؟ تقریبا کجاس تا این دفعه که داریم بازی میکنیم بریم پیداش کنیم :>

چی توشه ؟ :d یه کاغذ حتماً توی اون محیط هست عین همه Collectible های دیگه :d اونو که ورداری بعد گاوصندوق وا میشه :d

دوستان من یک سوال در مورد مولتی پلیر دارم
برای گرفتن دوتا تروفی گلد بازی باید واسه هر کدوم 12 هفته کلنمون زنده بمونه ینی ادمای کلن نمیرن
حالا هر چی هفته بیشتر میشه اون قوطی ابی ها هم بیشتر لازم میشه .اونوقت وقتی مثلا به هفته ی 6 و اینا برسین کار خیلی سخت میشه واسه بدست اوردن غذا!
تو فورم های خارجی هم پرسیدم هنوز کسی جواب نداده لطفا اگه کسی میدونه حتما جواب بده که راهی برای بوست کردن هست؟
اگه نه چی کار کنم از اون قوطی ابیا بیشتر گیر بیارم....
ممنون

دوستان من یک سوال در مورد مولتی پلیر دارم
برای گرفتن دوتا تروفی گلد بازی باید واسه هر کدوم 12 هفته کلنمون زنده بمونه ینی ادمای کلن نمیرن
حالا هر چی هفته بیشتر میشه اون قوطی ابی ها هم بیشتر لازم میشه .اونوقت وقتی مثلا به هفته ی 6 و اینا برسین کار خیلی سخت میشه واسه بدست اوردن غذا!
تو فورم های خارجی هم پرسیدم هنوز کسی جواب نداده لطفا اگه کسی میدونه حتما جواب بده که راهی برای بوست کردن هست؟
اگه نه چی کار کنم از اون قوطی ابیا بیشتر گیر بیارم....
ممنون
تنها راهش اينه كه امتياز زياد بگيريد(با دوستاتون بازي كنيد كه هماهنگ باشيد) و تو بازي هم بيشتر بكشيد تا از اين ابي ها زياد بگيريد . اصلا سخت نيست يكم بازي كنيد دستتون راه ميوفته . من راحت تا ١١٠-١١٣ ميرسم.
راهي هم براي بوست كردن نداره. ميتوني Skill هاي Reviver و First aid رو هم برداري تا امتياز بيشتر بگيري.

چی توشه ؟ :d یه کاغذ حتماً توی اون محیط هست عین همه Collectible های دیگه :d اونو که ورداری بعد گاوصندوق وا میشه :d

منظورم تو گاو صندوقه بود
t6.png

من تو بازی هیچ نقطه ای نبود که جا بزارم و از قلم بیوفته که بخوام بگردم ولی سر این گاو صندوقه یه کم گیج بازی در آوردم ، گفته بود نیاز به ترکیب داره ،
گفتم ترکیب دیگه چیه؟ برو باو:d
راستی امشب میخوام وارد مولتی پلیر بازی بشم ، چجوریه؟
پ.ن : صفحه ی 343 ... :-&

آخرین ویرایش:
تنها راهش اينه كه امتياز زياد بگيريد(با دوستاتون بازي كنيد كه هماهنگ باشيد) و تو بازي هم بيشتر بكشيد تا از اين ابي ها زياد بگيريد . اصلا سخت نيست يكم بازي كنيد دستتون راه ميوفته . من راحت تا ١١٠-١١٣ ميرسم.
راهي هم براي بوست كردن نداره.

با دوستامون تو فایند مچ بازی کنیم؟
همون مشکل اینه که اون ابی ها گیر اوردنشون سخته.110-113 تا چی میرسی؟
اخه تو تروفی گاید ملت می گن واسه بوست ادد کنین ادد میکنیم ادد نمیکنن!

بازی رو تموم کردم فوق العاده بود البته هفته پیش تا اومدم سوال بپرسم سایت رفت کما:d
دوستان صحنه آخر بازی بعد از این که جوئل تونست الی رو از بیمارستان نجات بده و میخواست ببرتش پیش تامی وقتی الی در مورد اتفاقات بیمارستان ازش سوال میکنه و قسمش میده که راستشو بگه جوئل بهش چی میگه؟؟؟ من درست درمون نفهمیدم(فکر کنم دروغ گفت بهش)

یعنی واسه تک تک فضاهای بازی وقت گذاشتن. هیچ چیزی رو الکی شانسی پخش نکردند تو فضای بازی.
مثلا واسه پیدا کردن عناصر ساخت و ساز باید جاهایی رو بگردیم که منطقا اون چیز اونجا پیدا میشه.
(درجه Hard) : درجه سختی بازی فوق العادست. نه خیلی اسونه که الکی بازی رو تموم کنیم و نه خیلی سخت اعصاب خوردکنه که ادم از بازی متنفر بشه.
فشنگ مثل بازی های دیگه مثل حلوا پیدا نمیشه و باید قدر دونه دونه تیرها رو دونست.
این همه جزییات و دقت و گیم پلی عالی اونم با این مدت زمان فوق العاده بازی واقعا معرکه ست.
نمی دونم چرا اصلا دوست ندارم بازی تموم بشه.
خود همین شرکت ناوتی داگ به تنهایی میتونه دلیل خرید PS4 واسه نسل بعد بشه. (اگر چه دوست دارم هر دوشو بخرم ولی توانایی نداریم)

با دوستامون تو فایند مچ بازی کنیم؟
همون مشکل اینه که اون ابی ها گیر اوردنشون سخته.110-113 تا چی میرسی؟
اخه تو تروفی گاید ملت می گن واسه بوست ادد کنین ادد میکنیم ادد نمیکنن!
اره ديگه پارتي داشته باشيد بازي كنيد . ١١٣ نفر زنده ميمونن:d

خیر ! :دی
گیم پلی بازی از آزادانه ترین گیم پلی های نسل هست :دی شما با توجه به سبک بازیتون می تونید هر جور که می خواهید کار رو پیش ببرید :دی
احتمالاً جناب Tom mc Shea فکر کرده آزادی عمل در اکشن یعنی گلوله های بیشتر ؛ در صورتی که بازی پره از انواع سلاح های سرد و پاره آجر و Shiv و ککتل مولوتوف و قوطی های انفجاری و این جور چیزا :دی شرایط برای هر دو سبک بازی کردن ( مخفیانه و اکشن ) مهیا ـست باقیش بستگی به هوش و درایت خودتون داره ، که تام جان گویا ازش بی بهره بوده :دی

مرسی
حالا به نظرت بخرم یا صبر کنم برای Beyond ?:-/
چون وضعیت مالی خرابه...

اره ديگه پارتي داشته باشيد بازي كنيد . ١١٣ نفر زنده ميمونن:d

اخه هماهنگ باشیم از چه نظر؟در هر صورت یکی باید فدای اون یکی بشه نه؟
----------------------------------------------------------------------------------
در مورد سوال این دوستمون که میگن:
باید بگم واقعا نمیشه بینشون یکدوم رو انتخاب کرد حداقل نظر من اینه هرجور شده الان تلو بگیر بازی کن دوباره بفروش جمع کن واسه بیاند!

اخه هماهنگ باشیم از چه نظر؟در هر صورت یکی باید فدای اون یکی بشه نه؟
----------------------------------------------------------------------------------
در مورد سوال این دوستمون که میگن:

باید بگم واقعا نمیشه بینشون یکدوم رو انتخاب کرد حداقل نظر من اینه هرجور شده الان تلو بگیر بازی کن دوباره بفروش جمع کن واسه بیاند!
خير، گفتم مولتيش Tactical هست يعني بايد گروهي بازي كنيد بدون پارتي كه ميريد هر كي واسه خودش يه كاري ميكنه.

مرسی
چون وضعیت مالی خرابه...

بدون هیچ گونه شکی میگم بخرش :دی بازی یه چیز کاملاً یونیک و متفاوت از سایر بازیهاست و هم بخش سینگل هم مولتی می تونه کاملاً سرگرمت کنه :دی من معمولاً توصیه ی خرید بازی به کسی نمی دم ولی این یکی چیزیه که هر کسی باید یه نسخه ازش داشته باشه :دی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or