The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

• Thread starter Thread starter Akiba
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025
تمام مطالب اون دوستمون جزو پیشنمایش ها حساب میاد و کوچکترین نکته تازه و اسپویل کننده ای وجود نداشت!
پس ادب رو حفظ کنید و اگه مشکلی دارید داخل تاپیک نیایید
مطمئنا هرکس چیزی اسپویل کنه برخورد میشه پس کاسه داغ تر از آش نشید

اوج زيبايي گرافيك بازي تو اين عكسه :
93830777512056162865.jpg
pop_images_the_last_of_us-22197-8.html

دوستان بازی 1080 ـه یا 720 ؟ 60 فریم یا 30 ؟ :d
راستی نسخه Survivor Edition تو ایران هم پیدا میشه ؟ (حالا نه موقع انتشار ؛ یه چند وقت بعدش)
بعد تو این نسخه فقط برچسب روی کنسول رو ، برای کنسول های اسلیم داره ؟ :(

دوستان بازی 1080 ـه یا 720 ؟ 60 فریم یا 30 ؟ :d
راستی نسخه Survivor Edition تو ایران هم پیدا میشه ؟ (حالا نه موقع انتشار ؛ یه چند وقت بعدش)
بعد تو این نسخه فقط برچسب روی کنسول رو ، برای کنسول های اسلیم داره ؟ :(
فکر نکنم این نسخه رو بیارن,چون ریجن 1 هستش و هزینش بیشتر میشه.و برچسبم که گفتی برا دستگاه نیست و فقط برا کنترلر هستش که اونم رو نسخه های اسپیشل ادیشن ریجن 2 هست که این نسخه مخصوص ریجن 2 هست

الان دیدم که بالاخره بازی توی سایت ESRB قرار گرفت. (با این که خیلی وقت بود رده بندی شده بود، اما تو سایت نگذاشته بودنش.)
البته راجع به محتوای آسیب رسان اون چیزی ننوشته. احتمالاً حاوی اسپویل بوده و بعد از انتشار می ذارن!
The Last of Us

پ.ن. الان چک کردم، دیدم هنوز توی PEGI خبری نیست!

پ.ن2(!). تاپیک داره خطرناک می شه! هر بار با ترس و لرز میام اینجا و با احتیاط پستها رو می خونم که نکنه چیزی توش اسپویل شده باشه! البته تا حالا مشکلی نبوده، اما بالاخره یهو پیش میاد دیگه. فکر کنم یواش یواش باید خداحافظی کنم تا بعد از تموم کردن بازی! پس این نسخه اورجینال کی میاد؟!

برای آخرین بار میگم ، هیچ حرف ، توصیف ، گزارش مقداری که بازی کردید ، چقدر کف کردید ، چقدر .... در مورد بازی نزنید ، بعد از انتشار رسمی داخل اسپویلر میتونید ابراز احساسات کنید .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or