The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
دقت کردین جول وقتی تو یه جا سروصدا میکنه زود اونجا رو ترک میکنه و جاشو عوض میکنه چون اینا فوری میرن به جایی که صدا میاد . و tess هم یه جا جول رو صدا کرد و یکی از اون یارو ها که به طرف جول میرفت یهو ول کرد و برگشت به سمت صدا که جول تونست با شاتگان بزنتش .

صدای کلیکرا واقعا رقّت انگیز بود :| این کسی که بازی میکنه چه زود تصمیم گیری میکنه . من بودم چند دقیقه ای سر هر کودوم هنگ میکردم تازه بدونم چیکار باید بکنم و کجا برم :D

پ.ن : در کل where the hell is May 7 ?

به علت اینکه تصمیم گرفتم هیچ تریلری از بازی نبینم مجبورم به گرافیک گیر بدم
yahoo_4.gif
همون تریلر اولی که از بازی دیدم انقدر گرخیدم باعث شد هیچی ازش نبینم تا وقتی تجربش کردم کاملا سورپرایز بشم
تریلرا چیزی رو اسپویل نمیکنن و جمع جم هم 3 تا تریلر از گیمپلی هست دیگه که خیلی کوتاهن . این مثل گاو نیست که نیم ساعت اول بازی رو نشون بدن که , اونو منم ندیدم :D

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,168
نام
حسین
به علت اینکه تصمیم گرفتم هیچ تریلری از بازی نبینم مجبورم به گرافیک گیر بدم:dهمون تریلر اولی که از بازی دیدم انقدر گرخیدم باعث شد هیچی ازش نبینم تا وقتی تجربش کردم کاملا سورپرایز بشم

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
ببخشيد اين ويديو اي كه گذاشتيد مطمىنيد 720p واقعي هست ؟؟چون در مقايسه با ويديو gt هموني كه مصاحبه هست ولابه لاش همين گيم پلي رو نشون ميده(در صحنه هاي مشابه) مقدار زيادي إيني كه شما گذاشتيد تيره تر تصاوير وهمچنين وضوحش هم كمتر.....جالبه تو ويديو كه شما گذاشتيد از اول تا آخر تريلر رنگ پيراهن جوىل اصلا معلوم نميشه!!در حالي كه در تريلر gt رنگ پيراهن كركتر در جاهايي معلوم ميشه...

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
نگران نباشید. کیفیت بافتها حداقلش که در حد U3 میشه، و این یعنی عالی!
متاسفانه، نایتی داگ هیچ ابایی در اسپویل بازیهاش نداره... اینو بخوبی با U3 ثابت کرد!
آقا یه دوتا گزینه توی نظر سنجی اضافه کنید تا ما هم شرکت کنیم دیگه...
پیشنهاد من -همه موارد و -نایتی داگ هست
:d

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
به علت اینکه تصمیم گرفتم هیچ تریلری از بازی نبینم مجبورم به گرافیک گیر بدم:dهمون تریلر اولی که از بازی دیدم انقدر گرخیدم باعث شد هیچی ازش نبینم تا وقتی تجربش کردم کاملا سورپرایز بشم

تصمیم خوبی گرفتی :D من هم نمیبینم ولی دیدن این یکی کاملاً پاک و مباح است:Dالبته اگر خیلی خیلی حساسی نبین :D
حسین ول کن گرافیک رو uncharted که نیست باو :D TLOU ــه GP و صداگذاری داره فکت با زمین یکی میشه :D
بعد هم شوخی شوخی با گرافیک کارهای ND هم شوخی !؟ :| :D
این کسی که بازی میکنه چه زود تصمیم گیری میکنه . من بودم چند دقیقه ای سر هر کودوم هنگ میکردم تازه بدونم چیکار باید بکنم و کجا برم :biggrin1:

اولاً که من و تو رو نمیبرن :-" :D
ثانیاً مرد حسابی فکر کردی یارو دفعه اولشه/:)
هرچند بازی صد در صد خطی نیست ولی خو دیگه ...:D
ببخشيد اين ويديو اي كه گذاشتيد مطمىنيد 720p واقعي هست ؟؟

بله اینجانب DL نمودم :D

پ.ن: یک بار تریلر رو فقط گوش کنید تا ببینید از صبح تا حالا من چی میگم:D
پ.ن2: باز هم باید بگم هوش مصنوعی الی تو حلقم ...>:d<

آخرین ویرایش:

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
وای عجب فیزیکی داره این بازی >:dاین دمو جدیده خیلی قشنگتر از قبلی ها بود :xروند بازی طوریه که هیچ چیز قابل پیش بینی نیست

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
این بحث و تردیدها در مورد گرافیک اسنشن هم پیش اومد که در نهایت خدا رو هزار مرتبه شکر :d تمام پیش بینی ها غلط از آب در اومد
در این مورد هم سر یه پک خوشکل همین د لست شرط میبندم که گرافش مخ ها رو به سوت زدن وا میداره :d
نمی دونم چرا با وجود سوابق درخشان کمپانی در زمینه گرافیک این بحث ها پیش میاد ! یا ایها الگیمرون تا کی نمیخواین به قدرت ناتی داگ ایمان بیارین :praying::d

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,058
نام
نیما
ببخشيد اين ويديو اي كه گذاشتيد مطمىنيد 720p واقعي هست ؟؟چون در مقايسه با ويديو gt هموني كه مصاحبه هست ولابه لاش همين گيم پلي رو نشون ميده(در صحنه هاي مشابه) مقدار زيادي إيني كه شما گذاشتيد تيره تر تصاوير وهمچنين وضوحش هم كمتر.....جالبه تو ويديو كه شما گذاشتيد از اول تا آخر تريلر رنگ پيراهن جوىل اصلا معلوم نميشه!!در حالي كه در تريلر gt رنگ پيراهن كركتر در جاهايي معلوم ميشه...

رزولوشن که همون 1280*720 هست ولی Bitrate ش خوب نیست ( مثل همه ویدیوهای Youtube ) ، مال GT بیت ریت بالاتری داره ولی در حاضر این تنها ویدیوی با صدای اصلی هست .

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
:-o
Holy Sh!t !
چه جو فوق العاده ایی داشت. نمیدونم چرا ولی بعد از دیدنش ناخودآگاه یاد RE3 و Nemesis افتادم، Holy Sh!t !

یعنی واقعا ممکنه بازی بتونه من رو تا اون حد بترسونه ؟!
برای اونایی که نمیدونند، Nemesis ترسناک ترین موجودی بوده که من تا به امروز توی دنیای گیم باهاش روبرو شدم و همین که TLOU بعد از این همه سال من رو یاد اون انداخت ..... فقط میتونم بگم WOW

پ.ن : بی زحمت یه نفر لینک این تریلر رو بفرسته برای کاپکامه تا به اون 600 نفر بفهمونه چطوری باید Survival Horror ساخت.

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
یا باب الحوایج !!! تازه الان دارم تریلر رو نگا میکنم
بازی چقد ترسناک شده , چه جو وحشتناکی?
عاشق این جو هستم , بسیار استقبال میکنم , بشدت تحت تاثیر قرار گرفتم
چه صداگذاریی داشت ! احساس میکردم با دالبی 7.1 گوش میدم :D
زبانم عاجزه در وصفش
وای خدا بالاخره حس ترسی که همیشه از بازیای ترسناک این نسل انتظار داشتم داره به وقوع میپیونده !

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
:-o
Holy Sh!t !
چه جو فوق العاده ایی داشت. نمیدونم چرا ولی بعد از دیدنش ناخودآگاه یاد RE3 و Nemesis افتادم، Holy Sh!t !

یعنی واقعا ممکنه بازی بتونه من رو تا اون حد بترسونه ؟!
برای اونایی که نمیدونند، Nemesis ترسناک ترین موجودی بوده که من تا به امروز توی دنیای گیم باهاش روبرو شدم و همین که TLOU بعد از این همه سال من رو یاد اون انداخت ..... فقط میتونم بگم WOW

پ.ن : بی زحمت یه نفر لینک این تریلر رو بفرسته برای کاپکامه تا به اون 600 نفر بفهمونه چطوری باید Survival Horror ساخت.

اصلا نمیخرم خیلی ترسناک بود :| :((
منم میخواستم بگم یاد RE3 افتادم ترسیدم ترور بشم :d
صداشون خیلی رو مخه انگار فکشون داره کنده میشه ! خیلی حال میده با تبر بزنی تو سرشون :))

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
منم دیدم :crying1:
بر عکس شما من از طرز راه رفتن تبدیل شدگان و نور کم و چراغ قوه، یاد سایلنت هیل افتادم....
اینم صحنه مورد علاقم!:baby:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,778
نام
مارشال
تریلر فوق العاده بود. واقعا لذت بردم. تو همین 2دقیقه ترسی که آدم احساس میکنه بیشتر از کل RE6 هست.
فقط 2تا مورد بود که یخورده از سطح کیفیت تریلر پایین تر بود. (شایدم من زیادی حساس شدم و دوست دارم بازی در بهترین حد ممکن باشه.)
یکی تو ثانیه 46 که Joel میخواد یارو رو با آجر بزنه. 2ضربه ی اولی که میزنه دستش (و آجر) خیلی با دشمن فاصله داره.
دومی هم تو 1:16 که Joel داره میدوئه و میخواد Ellie رو صدا کنه، صداش خیلی یواش ـه. یعنی یجورایی tone صداش واسه وقتی ـه که فاصلشون کم باشه در حالی که تو اون صحنه فاصلشون زیاده. این مشکل در مورد Ellie نیست و اون قشنگ با توجه به میزان فاصله داد میزنه یا آروم صحبت میکنه.
آخرین صحنه ی تریلر هم که WOW. افکت خون (چه موقع ترکیدن سر یارو و چه روی گردن Joel) فوق العاده بود. :x

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
دقیقاً . این مورد رو من قبلاً بهش اشاره کرده بودم . کلاً یکسری از تکنیک های نورپردازی و سایه زنی مثل Indirect Real-Time Shadowing یا همین Dynamic Light Bounce برای اولین بار هست که توی یک بازی کنسولی پیاده شده و حتی نمونه مشابهش روی PC های High-End هم بندرت دیده میشه !

برای دوستانی که نمیدونن Dynamic Light Bounce چی هست, به عنوان مثال "وقتی نور چراغ قوه روی یک سطح شفاف بیوفته اون سطح نور رو توی محیط بازتاب یا بنوعی پخش میکنه یا مثلاً اگر نور چراغ قوه رو روی یک صفحه نارنجی بندازید نور با همون رنگ توی محیط بازتاب میشه ."

Jacob Minkoff طراح مراحل بازی در مورد تکنولوژی های بکار رفته و تقریباً غیر ممکن برای کنسول 6-7 سال پیش هم همین تکنیک DLB رو مثال میزنه تا ثابت کنه چقدر ناتی داگ به سخت افزار کنسول PS3 واقف هست .
منظور شما تکنیک Global illumination هست این تکنیک خیلی وقته وجود داره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر