The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
دانلود تریلر GT به صورت مستقیم (از خود GT نیست) :
Enter the Apocalypse - 10:40 , 268MB
98784425411835189952.jpg

Get intimate with the infected, like the terrifying clickers and more as the lights go dim.
» Download «

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,788
نام
محمد
این بازی کاری که Fallout 3 و Walking Dead نتونستن به خوبی انجام بدن رو به راحتی و با بالاترین کیفیت داره انجام میده [نظرشخصی]

پ.ن: کار مورد نظر همون اسم تریلر هست، Enter the Apocalypse :D به شخصه عاشق این جور فضاسازی ها هستم، تو TLoU دقیقا همون چیزی رو می بینیم که من دوست دارم، اونم در سطح فوق عالی.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,860
نام
مرتضی
این بازی کاری که Fallout 3 و Walking Dead نتونستن به خوبی انجام بدن رو به راحتی و با بالاترین کیفیت داره انجام میده [نظرشخصی]

پ.ن: کار مورد نظر همون اسم تریلر هست، Enter the Apocalypse :D به شخصه عاشق این جور فضاسازی ها هستم، تو TLoU دقیقا همون چیزی رو می بینیم که من دوست دارم، اونم در سطح فوق عالی.
اونم با گیم پلی ای که گیمر پسند و کامل هست:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
صداگزاری بازی ورای دیوانه کنندست یعنی ترس رو قشنگ درون بازیباز ایجاد میکنه . کلاً حس ترس و جو/اتمسفر بازی یک مورد کاملاً منحصربفرد هست که تا الآن نمونش دیده نشده . Hands-On های مربوطه رو هم برید بخونید اکثراً به این اشاره دارن که Naughty Dog تعریف جدیدی از Survival Action/Horror رو با The Last of Us ایجاد کرده .

پ.ن: اتمسفر لعنتی بازی همراه با این کیفیت نورپردازی و سایه زنی جداً آدم رو میترسونه, بقول منتقد سایت Destructoid که میگه "The Last of Us scared me sh*tless":D!
http://i.minus.com/iiHp0nDjxpakc.gif

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,125
نام
آریا
ای داد بیداد ! خیلی ترسناک تر از چیزی هست که فکر میکردم !!! :-s خدا به من رحم کنه !
در کنار جو عالی بازی ، صداگذاری هم نقش خیلی پر رنگی توی این ترسناک شدنش داره. صدای Clicker ها واقعاً فجیعه ! :D همین طور حالت صداگذاری محیط که استرس زیادی به آدم میده.
توی بخش های گرافیکی هم به نظرم نورپردازی و سایه های بازی بهترین بخش رو تشکیل میدن. سایه ها به شدت دینامیک هستن و خیلی طبیعی نسبت به منبع نور واکنش نشون میدن.

بازی هم صداش فقط معلوم نبود کی به کیه که ظاهراً در بالاترین حد ممکنه است ;;)
معلوم بود ! :D آخرین باری که Game Critics Awards جایزه صداگذاری (Special Commendation for Sound) رو به بازی ای داده بود ، برمیگشت به سال 2002 و Doom III ! یعنی 10 سال خبری از این جایزه نبود تا E3 2012 که دوباره این عنوان رو به The Last of Us داد ! :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ای داد بیداد ! خیلی ترسناک تر از چیزی هست که فکر میکردم !!! :-s خدا به من رحم کنه !
در کنار جو عالی بازی ، صداگذاری هم نقش خیلی پر رنگی توی این ترسناک شدنش داره. صدای Clicker ها واقعاً فجیعه ! :D همین طور حالت صداگذاری محیط که استرس زیادی به آدم میده.
توی بخش های گرافیکی هم به نظرم نورپردازی و سایه های بازی بهترین بخش رو تشکیل میدن. سایه ها به شدت دینامیک هستن و خیلی طبیعی نسبت به منبع نور واکنش نشون میدن.

معلوم بود ! :D آخرین باری که Game Critics Awards جایزه صداگذاری (Special Commendation for Sound) رو به بازی ای داده بود ، برمیگشت به سال 2002 و Doom III ! یعنی 10 سال خبری از این جایزه نبود تا E3 2012 که دوباره این عنوان رو به The Last of Us داد ! :D

بازی رو گرفتی سکته نکنی از دست بری یدونه آریا بیشتر نداریم :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
همون دیگه رضا جان ! همیشه تاکید داشتم اصلا گرافیک بازی رو مدنظر قرار ندیم ! مهم فقط داستان و اتمسفر و صداگذاری بازی هست که مثالی واسش پیدا نمیکنم :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
همون دیگه رضا جان ! همیشه تاکید داشتم اصلا گرافیک بازی رو مدنظر قرار ندیم ! مهم فقط داستان و اتمسفر و صداگذاری بازی هست که مثالی واسش پیدا نمیکنم :D

مگه واسه گرافیکش پیدا میکنی :-/ >:d<
:d بازی از همه نظر یکه !

VecchiaSignora

کاربر سایت
Sep 11, 2010
4,808
این چی میگه!!!؟:|
The worst are the ones at the final stage of infection: Clickers. They're now fully blind from the fungus overcoming their heads, giving them a horrible look. They are hypersensitive to sound and use echolocation to spot enemies. They emit a clicking noise to send sound waves bouncing around an area and then back to their ears, which means that you'll have to crouch and hide immediately when you hear one coming. As enemies they're the absolute worse -- one touch by a Clicker and you're gone.
ND تا کجا رفته!دیگه خیلی داره ترسناک میشه:|

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,216
نام
مهدی
مگه واسه گرافیکش پیدا میکنی :-/ >:d<
:d بازی از همه نظر یکه !

بارها گفتم امسال برترین گرافیک واس GOW A‏ خواهد بود ! :D
حتی احتمال میدم با توجه به محدودیت سخت افزاری , تلو مشکلات بسیار بسیار ریز گرافیکی از نظر پردازش داشته باشه

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
It's absolutely brutal

jnegl2dcgibn8wqnqnoq.gif

فقط به حالت چهره جوئل بخصوص چشماش یک نگاهی بندازید ! با همین یدونه گاز هم کارش تمومه!

پ.ن: در مصاحبه Adam Sessler با Neil Druckmann گفته میشه این لوکیشنی که نشون دادن و هوش مصنوعی زامبی ها هنوز خیلی کار داره تا نسخه نهایی، فکرشو بکنید دیگه:D!

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
2 تا چیز بگم

1)من از اونهایی ام که به شدت رو صدا گیرم:D یعنی معتقدم تو فیلم و بازی و از اینجور چیزها بیشترین تاثیر رو موسیقی و صداگذار میتونه رو مخاطب بگذاره ! یعنی الآن واقعاً نمیدونید کجاها برام عروسیه :-" :D
1.1)موسیقی این بازی شک ندارم از اون هایی میشه که تا چندسال موندگارن;;) و یه همچین موسیقی (:x) خیلی خیلی به اتمسفر و جو بازی کمک میکنه و اصلاً باعث شکل گیریش میشه ، خصوصاً به القا حس تنهایی تو یه چهان Apocalypse شده8->

2) که به نظرم خیلی مهمتره همونطور که داریم هر روز میبینیم بازی های که نو survival/horror برا خودشون غول هایی بودن که مو رو به تن مخاطب هاشون سیخ میکردن همه دارن به بیراه میرن و دارن آشغال عملاً دست ملت میدن که دیگه بازی نه جو و اتمسفر درست حسابی داره که بترسونه و نه بازی المان های اکشنش مثل آدمیزادن نمونه اول DS و نمونه ی دوم RE این وسط هم فحش هاش رو ملت میان به CoD میدن:-" :D
اما....
ND از unchartedــیی که به شدت فضاش شاده (به غیر از 30 مین تو کل سری :D) میاد یه بازی Perfect تو این ژانر مرده میسازه ، مطمئناً در حضور GTA و سایرین نمیشه بش گفت بزرگترین ولی اینچیزی که من دارم میبینم احتمالاً در کنار BI ؛ Perfectترین بازی های 2013ــن!!!>:d<

خداییش برا همین زحمتی که داره برای survival/horror میکشه و این ژانر دوباره زنده میکنه باید این بازی رو 2 بار خرید:D شک ندارم بعد از TLOU دوبار گیم ساز ها نسبت به این ژانر تمایل نشون میدن

آخرین ویرایش:

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
2 تا چیز بگم

1)من از اونهایی که به شدت رو صدا گیرم:D یعنی معتقدم تو فیلم و بازی و از اینجور چیزها تاثیری که موسیقی و صداگذار میتونه رو مخاطب بگذاره ! یعنی الآن واقعاً نمیدونید کجاها برام عروسیه :-" :D
1.1)موسیقی این بازی شک ندارم از اون هایی میشه که تا چندسال موندگارن;;)

2) که به نظرم خیلی مهمتره همونطور که داریم هر روز میبینیم بازی های که نو survival/horror برا خودشون غول هایی بودن که مو رو به تن مخاطب هاشون سیخ میکردن همه دارن به بیراه میرن و دارن آشغال عملاً دست ملت میدن که دیگه بازی نه جو و اتمسفر درست حسابی داره که بترسونه و نه بازی المان های اکشنش مثل آدمیزادن نمونه اول DS و نمونه ی دوم RE این وسط هم فحش هاش رو ملت میان به CoD میدن:-" :D
اما....
ND از unchartedــیی که به شدت فضاش شاده (به غیر از 30 مین تو کل سری :D) میاد یه بازی Perfect تو این ژانر مرده میسازه ، مطمئناً در حضور GTA و سایرین نمیشه بش گفت بزرگترین ولی اینچیزی که من دارم میبینم احتمالاً در کنار BI ؛ Perfectترین بازی های 2013ــن!!!>:d<

خداییش برا همین زحمتی که داره برای survival/horror میکشه و این ژانر دوباره زنده میکنه باید این بازی رو 2 بار خرید:D شک ندارم بعد از TLOU دوبار گیم ساز ها نسبت به این ژانر تمایل نشون میدن
پس من بازی رو نمیخرم شما دو بار بخر یه نسخشو بده به من :d

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
من از گپكام ميخوام اگر سرمايش رو داره از nd و سوني خواهش كنه يا يه جوري راضيش كنه به ضرب پول يا هرچيز ديگه اي واز سوني بخواد كه re7 رو nd بسازه....
نگاه كنيد چه جوري خون از گردن جوىل سرازير ميشه وروي سينش سر ميخوره اخه چه جوري اين همه جزييات رو تو رم ps3 جا دادن....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر