The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
آخر کدومش !؟ :D

ببینید بهترین فرصت استفاده یا سوء استفاده تعطیلات عید نوروزه:D رفتید خونه عمویی دایی کسی دیگه ....بله:D

با این وضعیت فکر نکنم عید اردنگی هم بهمون بزنن چه برسه به اینکه عیدی بدن :d

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
با این وضعیت فکر نکنم عید اردنگی هم بهمون بزنن چه برسه به اینکه عیدی بدن :d
چرا..عیدی میدن..من یه عمه دارم کارکن بانکه..لامصب عید که میشه یه 10 تومانی خشک و یه بیست تومانی خشک و یه پنجاهی و یه صدی خشک میده..یعنی از زیره خاک در میاره این پولارو

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,162
نام
متوئیدی
دوستان عزیز گیم اسپات یه مقاله ایی در مورد بازی نوشته بسیار قشنگه توصیه میکنم بخونید.

اینجا

4nl0vbdw74khrdkh10p4.jpg

u1guvxs5qtxyjdlzlq2b.jpg

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین
جدیدا سونی و GT خیلی دارن مشکوک میزنندا! یحتمل هفته ی دیگه هم یک چیزی از Beyond میخوان نشون بدن! :d
به هر حال به شدت منتظرم ببینم چه میکنند! :d امیدوارم فقط نیم ساعته نباشه :d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,350
نام
امیر حسین

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,128
نام
آریا
بخش هایی از پیش نمایش IGN
توی همون اولین جمله نوشته : چیزی که بیشترین تأثیر رو روی من گذاشته ، نه گرافیک زیبا یا خشونت بالا یا Crafting System ، بلکه صداهای بازی هست. The Last of Us مثل Uncharted نیست که توی بازی شاهد آهنگ های شاد و صداگذاری های سر حال باشیم. اینجا با بازی ای طرف هستیم که ساکته ، به شدت ساکت ! شما میتونین توی این سکوت ، صداهایی مثل برخورد قطره های بارون به شیشه یا صدی نفس های Infected ها رو به بهترین شکل بشنوین.
توضیحی در مورد دشمن ها که توی اسپویلر میذارم :
در بازی دو نوع Infected وجود داره. Infected ها انسان هایی هستن که توسط نوعی قارچ تغییر شکل پیدا میکنن و این قارچ با وارد شدن به سوراخ چشم انسان ها (!) ، بعد از مدتی کنترل ذهن اون ها رو بدست میگیره.
نوع اول Infected ها Runner ها هستن. قربانی در این حالت هنوز بعضی از حس های انسانی رو دارا هست و حتی میدونه که کاری که داره انجام میده اشتباهه ، ولی نمیتونه متوقفش کنه. حرکات بدن Runner ها هم نشون میده که بین حس انسانی و ویروسی در حال درگیری هستن. اون ها به صورت دسته ای حمله میکنن و ممکنه شاهد این باشین که در یک دسته ، یه نفر یه دفعه به عقب برگرده و فرار کنه (شاید تونسته برای یه مدت کمی روی بخش ویروسی خودش غلبه کنه !) ، ولی بقیه به سمت شما حمله کنن. این حمله هم همون طور که از اسمشون مشخص هست ، به صورت دویدن هست !
عکسی از Runner های محترم :

acpja0ud56l5p89hp16g.jpg

نوع دوم Clicker ها هستن که در اولین ویدئوی بازی هم اون ها رو دیدیم. قارچ ویروسی کاملاً به این ها نفوذ کرده و به صورت کامل وارد سوراخ چشمشون شده. بنابراین این موجودات نابینا هستن ولی از اون طرف حس های دیگه ای مثل شنوایی در اون ها به شدت تقویت شده. اون ها به خاطر تولید صدایی خاص و ارتباط با همدیگه از طریق اصوات مختلف ، Clicker نامیده میشن. اصوات اون ها با برخورد به اشیا و بازگشت به سمت اون ها ، نوعی تصویر ذهنی براشون درست میکنه (این رو توی IGN نگفته ، ولی طبق توضیحاتشون یه جورایی شبیه خفاش هستن که صداهایی تولید میکنه و به طعمه میخوره و با برگشت صدا ، مکان طعمه رو پیدا میکنه)
در ادامه هم از سختی گیم پلی صحبت کرده. مثلاً میتونسته به Infected ها تیر بزنه ، ولی هم تعداد تیرهاش کم بودن و هم Infected ها مثل آدمیزاد نیستن ! یعنی زیادی تکون میخورن و برای همین هدشات کردنشون خیلی سخته.
یه سری صحبت های دیگه هم کرده که چون وقت ندارم نمیتونم بخونم ! :D

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
دوستان یکی زود تریلر و دی ال کنه بگه کی به کی هست:D
هر چند اولین نفر امیر آکیباس با نت خفنش:D
Oh My God !!
‏ ‏Craft‏ هم داره !! پسر عاشق منوهای اینچنین هستم