The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
"It took us roughly three and a half years to make The Last of Us, and during that time we got to work with some of the most talented artists in entertainment."
The Last of Us directors talk pressure of creating a new Naughty Dog success • News • PlayStation 3 • Eurogamer.net

یکسری از آرت های اولیه بازی که البته در ارت بوک نسخه نهایی در دسترس خواهند بود:
91

91

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
The Last of Us directors talk pressure of creating a new Naughty Dog success • News • PlayStation 3 • Eurogamer.net

یکسری از آرت های اولیه بازی که البته در ارت بوک نسخه نهایی در دسترس خواهند بود:
گفته بعد از اینکه بهش گفتن یه بازی بسازین تا به اندازه ی آنچارتد و کرش و جک معروف باشه neil druckmann اولین چیزی که گفته : Um ... What ?! بعدم از سونی پرسیدن که آیا اجبار و فشاری هست یا نه سونی هم گفته نه و بعد تازه به این فکر افتادن که از کجا شروع کنیم و کلا چی باشه بازی ؟؟ ببین بدون پیش زمینه ذهنی و ... چه چیزی به وجود آوردن که حتی بیشتر از قبلیا معروف شده بدون اینکه حتی ریلیز بشه .

پ.ن : این آرت ها رو نمیشه تو خود بازی آنلاک کرد و باید نسخه Collector بخریم ؟ :(

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
بچه ها ان قارچی که آریا یبار گفت واقعا وجود داره و مورچه ها میخورن زامبی میشن اسمش چیه؟ کسی لینک ویدئو داره ازش؟
اسمشون Cordyceps هستش ماكان. آناليز كاملي از اين نوع قارچ تو مستند BBC Planet Earth وجود داره كه ميتوني بخشي از اون رو از طريق لينك پايين ببيني.

مستند مورچه زامبی شده!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,132
نام
آریا
اسمشون Cordyceps هستش ماكان. آناليز كاملي از اين نوع قارچ تو مستند BBC Planet Earth وجود داره كه ميتوني بخشي از اون رو از طريق لينك پايين ببيني.

مستند مورچه زامبی شده!
درسته ! :D اسم کلی این گونه Cordyceps هست که شامل کلی زیرمجموعه میشن و هرکدوم یه کاری میکنن. اینی که توی Planet Earth نشون داده میشه ، اگه اشتباه نکنم اسم کاملش Ophiocordyceps Unilateralis هست که بیشتر با مورچه های بینوا در ارتباطه ! :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
Re: The Last of Us

اقا این فیلم مورچه چی بود پدرم دراومد ! یه لحظه گفتم نکنه از تو گوشی(هدفونم)اینا در بیان:D
راستی شاید پرسیده باشید ولی بازی دقیقا کی میاد به تاریخ شمسی:D?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
خوشبختانه سر عقل اومدن و این یکی 3D نداره :d
چرا برادر؟؟
من TV 3D ندارم ولی KILLZONE 3 & UNCHARTED 3 رو روی 3D پسر عمم بازی کردم خیلی توپه..من پول گذاشتم کنار یه TV 3D کوچیک موچیک بخرم برای این بازی

---------- نوشته در 11:07 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:06 PM ارسال شده بود ----------

اقا این فیلم مورچه چی بود پدرم دراومد ! یه لحظه گفتم نکنه از تو گوشی(هدفونم)اینا در بیان:D
راستی شاید پرسیده باشید ولی بازی دقیقا کی میاد به تاریخ شمسی:D?

Sent from my ST18i using Tapatalk 2
17 اردیبهشت

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
چرا برادر؟؟
من TV 3D ندارم ولی KILLZONE 3 & UNCHARTED 3 رو روی 3D پسر عمم بازی کردم خیلی توپه..من پول گذاشتم کنار یه TV 3D کوچیک موچیک بخرم برای این بازی
همون پولی که گذاشتین کنار رو خرج خود بازی کنین مثلاً یدونه از اون پک های شاخ رو بگیر ! :d U3 و KZ3 این قابلیت رو داشتن اما TLOU نداره ! همین نداشتن 3D منو خیلی امیدوار کرده :d

reza_ps3

کاربر سایت
Oct 1, 2012
187
همون پولی که گذاشتین کنار رو خرج خود بازی کنین مثلاً یدونه از اون پک های شاخ رو بگیر ! :d U3 و KZ3 این قابلیت رو داشتن اما TLOU نداره ! همین نداشتن 3D منو خیلی امیدوار کرده :d
فکرشو میکنم میبینم راست میگی..اگر 3D نداشته باشه میشه روی یه LED 40 اینچ از اخرین کیفیتش لذت برد و احتیاج به این هزینه هم نیست
فقط کاش زودتر 17 اردیبهشت بشه#:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر