The Last of Us [پست اول حتماً خوانده شود]

کدامیک را بعنوان شاخص ترین مورد در TLOU پیش بینی میکنید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    1,025

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
خداییش برا همین زحمتی که داره برای survival/horror میکشه و این ژانر دوباره زنده میکنه باید این بازی رو 2 بار خرید:D شک ندارم بعد از TLOU دوبار گیم ساز ها نسبت به این ژانر تمایل نشون میدن
دیگه وقتی نیومده آب از لب و لوچه ی کوجیما آویزون کرده از دیگران چه انتظار؟!
البته اینطور که بنظر میاد بازی ژانر و فضاهای متغییری خواهد داشت. اکشن، مخفی کاری، ترسناک، استراتژی و ادونچر! :d
موافقید؟

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
پس من بازی رو نمیخرم شما دو بار بخر یه نسخشو بده به من :d

حالا ما یه قمپوزی این وسط در کردیما :p :D
البته اینطور که بنظر میاد بازی ژانر و فضاهای متغییری خواهد داشت. اکشن، مخفی کاری، ترسناک، استراتژی و ادونچر! :d
موافقید؟
همه ی این ژانرها/زیر ژانرها که گفتید رو بگذارن رو هم میشه Action/Adventure:Dفقط استراتژی توش ندیدم من :D
ولی در کل تم کلی که من دارم میبینم میشه گفت ژانر بازی Survival/Horror هست! (که البته خودش هم زیر مجموعه Action/Adventureــه:D) چیزی که مهمه خود بازیه:x وگرنه ژانر چی نی :D

از مزایای دیگر این بازی حق انتخاب هاش هم هست ! که بازی رو میتونید اکشن برید (که احتمالاً سخته) میتونید با پرهیز از درگیری/مخفی کاری برید (که احتمالاً باز هم سخته :D اما سختی این کمتره;) )

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این بازی بدون شک از gta v بیشتر فروش میکنه با اینکه فقط ماله پلتفرمه ps3 هست اما از اون که تو همه پلتفرماست بیشتر میفروشه یعنی هر کی ps3 داه اینو میخره کسایی هم که ps3 ندارن می رن یدونه میخرن که این بازی رو تموم کنن

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
این بازی بدون شک از gta v بیشتر فروش میکنه با اینکه فقط ماله پلتفرمه ps3 هست اما از اون که تو همه پلتفرماست بیشتر میفروشه یعنی هر کی ps3 داه اینو میخره کسایی هم که ps3 ندارن می رن یدونه میخرن که این بازی رو تموم کنن

شما با پچر نسبتی ندارید؟:-":d
اولاً خشونت این بازی باعث بالا رفتن درجه سنی و بالطبع، کمتر شدن طیف بازیکنان و فروشش میشه!(نسبت به سری آنچارتد)
هر چقدر که عالی عمل کنه،باز هم فروشش بستگی به این داره که بزرگسالان تا چه حد بپسندنش!(که زیادی هم پسندیدند!:d)

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
اولاً خشونت این بازی باعث بالا رفتن درجه سنی و بالطبع، کمتر شدن طیف بازیکنان و فروشش میشه!(نسبت به سری آنچارتد)

جفتشون M میگیرن تو آمریکا
در سایر ممالک هم یه 18
اما در مورد فروش:
این دیگه بر میگرده به پدیده ی هایپ! :D
GT5 که بیشترین فروش رو روی PS3 داشت (در بین انحصاریون) نصف GTA IV هم نفروخت ! GT5 چیزی حدود 13 سال تجربه پشتش بود و اسمش و برندش کاملاً شناخته شده بود که اینقدر فروخت و همونطور هم که دوستمون گفت محدودیت سنی نداشت!!
TLOU خیلی بترکون باشه به نظرم باید فروش 5-7 میلیون داشته باشه
GTA V رو من 20 میلیون نسخه اش رو تضمین میکنم :D

آخرین ویرایش:

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
باز هایپ رفت بالا , باز از درس و مشق و زندگی می مونیم , باز شبا خواب این بازی لعنتی رو میبینیم !

تازه اثرات هایپ GOW میرفت اینم اومد روش الان جفتشون دارن عذابم میدن ! خدا کمک کنه

Heart Broken

کاربر سایت
Feb 22, 2011
2,418
نام
Ali
واقعاً هایپ شدم. حرف در مورد اطلاعات جدید زیاد دارم که بعداً سر یه فرصت مناسب اقدام می‌کنم.

این حس ترس بازی رو خیلی دوست دارم، به شدت رو من تأثیر گذاشت و به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم ناتی داگ به این حد اتمسفر بازی رو تاریک درست کنه، دیگه می‌تونم بگم از لحاظ ترس TLOU به راحتی جای Siren رو تو این نسل می‌گیره :d

به نظرم با بزرگترین بازی وحشت و بقا نسل هفتم رو به رو هستیم، صداگذاری یک رکن اساسی تو این سبک هست که به بهترین نحو ممکن تو این بازی پیاده شده، و از این لحاظ TLOU یک شاهکار بی‌نظیره.

از سخت بودن بازی و خشونت بیش از اندازش هم به شدت حمایت میشه >:d<

پ.ن: خیلی خوشحالم که پیش بینیم در مورد آلوده شده‌ها درست بود. حدس می‌زدم که دو نوع داشته باشن. حتی اسم Runner رو هم درست حدس زده بودم (احسان شاهده :d)، می‌خواستیم تو مانگا هم با همین اسم بیاریمشون که بعداً تصمیم عوض شد :d

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

Playst@tion

کاربر سایت
Mar 7, 2011
140
نام
!H@D
حالا ما یه قمپوزی این وسط در کردیما :p :D

همه ی این ژانرها/زیر ژانرها که گفتید رو بگذارن رو هم میشه Action/Adventure:Dفقط استراتژی توش ندیدم من :D
ولی در کل تم کلی که من دارم میبینم میشه گفت ژانر بازی Survival/Horror هست! (که البته خودش هم زیر مجموعه Action/Adventureــه:D) چیزی که مهمه خود بازیه:x وگرنه ژانر چی نی :D

از مزایای دیگر این بازی حق انتخاب هاش هم هست ! که بازی رو میتونید اکشن برید (که احتمالاً سخته) میتونید با پرهیز از درگیری/مخفی کاری برید (که احتمالاً باز هم سخته :D اما سختی این کمتره;) )

:d
منظورم از استراتژی همون حق انتخاب و آزاد بودن در راههای مقابله با دشمن ها بود. سبک استراتژی که نه! :d
کلا خیلی خوشبحالمونه! با این بازی! :x>:d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
اه این gt چرا اینجوریه میخوام تریلر رو دانلود کنم ولی سرعت خیلی پایینه یه جوان مردی از یجا دیگه بزاره یا یجا دیگه اپلود کنید کف بر شدیم بابا:((

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
عالیه این :

I was playing the game last night, and I had this moment not with Ellie but with Tess, but I didn't realize it was the last bullet in my shotgun. My back's up against the wall, and I realize I'm dead - and then all of a sudden this gunshot comes out of nowhere, and I look up and it's Tess. And I felt that was awesome - I felt like I had a partner in there.

Eurogamer

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
خیلی گیمپلی خوب بود راستش انتظارش رو نداشتم گرافیک هم محیط های داخلی گرافیکشون پائین تر به نظر میاد ولی با توجه به کارایی که دارن با سایه ها میکنن قابل قبوله
این عکس رو خیلی دوست دارم شیدر خون رو رو دست اون قارچکی خیای خوب در اوردن
tlou_02-04_002icjpj.jpg

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
این حس ترس بازی رو خیلی دوست دارم، به شدت رو من تأثیر گذاشت و به هیچ عنوان فکر نمی‌کردم ناتی داگ به این حد اتمسفر بازی رو تاریک درست کنه، دیگه می‌تونم بگم از لحاظ ترس TLOU به راحتی جای Siren رو تو این نسل می‌گیره :d

به نظرم با بزرگترین بازی وحشت و بقا نسل هفتم رو به رو هستیم، صداگذاری یک رکن اساسی تو این سبک هست که به بهترین نحو ممکن تو این بازی پیاده شده، و از این لحاظ TLOU یک شاهکار بی‌نظیره.
Wait a minute ... :D
بازی اونقدرا همکه فکر میکنید ترسناک نیستا ! استثناعاً اگر یه مقدار در این مورد توقعتون رو بیارید پایین فکر میکنم بهتر باشه ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر