The Incredible Adventures of Van Helsing | PC

developer: Neocore Games
genre: Action RPG
platforms: PC - X360
release date: November 2012

وبسایت رسمی

تصاویر

تاپیک تصاویر

اسم من ون هلسینگ است. به کلبه ی حقیر من خوش آمدید. از روی صورتتان معلوم است که قبلا اسم من را شنیده اید. مثل ماجراجوییهای ون هلسینگ, قاتل هیولاها, مغلوب کننده ی خون آشامها, نجات دهنده ی دختران و یا پاکسازی کننده ی قلعه های تاریکی! شاید با خود فکر کنید که چطور این جوان خوش تیپ که روبروی شما قرار دارد توانسته قدرت خود را پس از این همه آزمایش سخت, پیش خود حفظ کند.

دوستان من, با کمال ناراحتی, من تصور میکنم که شما من را با پدرم ون هلسینگ بزرگ, اشتباه گرفته اید, همان کسی که زمانی بزرگترین قاتل هیولاها بود ولی او بازنشسته شده و اینک من یعنی جانشین او که مانند پدرم غول کشی زبردست هستم, خود را برای آغاز یک داستان ماجراجویانه ی شورانگیز آماده میکنم.

پس مرا در ورود به دنیای هیولایها, دنیای اسرار و علوم شگفت انگیز, همراهی کنید...

آخرین ویرایش:
دوستان دیابلو باز که لگ و ... اصلا تجربه خوبی نداشتن از بازی این بازی رو حتما تهیه کنن چونکه تک نفره آنلاین داره . من خودمم پک 15 دلاریشو میخوام بخرم . این بازی هم صد درصد مثل دیابلو بعد از تموم کردن داستان باید بشینیم Item Hunting کنیم . Co-op 4 نفره هم داره که باید واسه اون حتما آنلاین بازی کرد . فکر کنم بیشتر سیستمش شبیه Torchlight باشه ولی من با گرافیک بازی و انیمشین و کلا همه چیزش حال کردم . داستان خوبی هم باید داشته باشه و از همه مهم تر سیستم RPG خفن :bighug: . اگرم کسی سایتی میشناسه که بازی رو به قیمت مناسبی میده حتما پ.خ کنه برام .

سالمه عزیز، چکش کردم

مشکل اینجاست که اگر در نام فایلی که در مدیافایر اپلود میکنید واژه هایی مثل crack قرار بدید مدیافایر دسترسی اون فایل رو برای همه غیر از اون کسی که اپلود کرده میبنده. برای امتحان یک بار از اکانتتون log off بشید بعد همین لینک رو تست کنید.

محض اطلاع بگم که بازی که تاپیک مشکلات داره شما چرا تو این تاپیک آپدیت رو قرار دادی؟

مشکل اینجاست که اگر در نام فایلی که در مدیافایر اپلود میکنید واژه هایی مثل crack قرار بدید مدیافایر دسترسی اون فایل رو برای همه غیر از اون کسی که اپلود کرده میبنده. برای امتحان یک بار از اکانتتون log off بشید بعد همین لینک رو تست کنید.

محض اطلاع بگم که بازی که تاپیک مشکلات داره شما چرا تو این تاپیک آپدیت رو قرار دادی؟

نمیدونستم گذاشتن آپدیت توی اینجا با اونجا فرقی داره. مرسی که گفتید. دوباره آپلود کردم.

http://forum.bazicenter.com/thread77527/#post2630996

بازی رسید دستم و بازی کردم.
بشدت حال و هوای Torchlight رو برام زنده کرد.
HUD؛ نحوه ذخیره بازی (هر جا از بازی خارج بشین همون جا سیو میکنه)، و گیم پلی دقیقا حال و هوای Torchlight بخصوص Torchlight 2 رو زنده می کنه.

گرافیک بازی مشکلی نداره و بسیار خوب هست. فقط یه مقدار سیستم سنگینی میخواد واسه اینکه 60 فریم بگیرین.

از همون اول بازی هم شخصیت کاتارینا با ما همراه میشه که زمانی که تغییر شکل میده به این حالت در میاد همون عکسی که تو صفحه قبل گذاشتم):

the_incredible_adventures_of_van_helsing_art_20.jpg

فقط لامصب حجمش بالا هست و حدود 18.05 گیگ ناقابل از هارد رو اشغال می کنه.

این باری هم مثل d3 یا torchlight2 کلاس های مختلف داره؟
کلاس اول بازی انتخاب نمی کنید، تو بازی با افزایش لول، می تونید قابلیتهای ون هلسینگ رو ارتقا بدین. که تو دو تا دسته هست. یکی Mystic Warrior که همون Melee Skills هست و اون یکی دیگه هم Occult Hunter یا همون Ranged Skills هست

آخرین ویرایش:
دوستان میدونین مشکل بازی چیه؟
مثلا تو دیابلو بربر حکم تانک داشت و میزد تو دل دشمن و استرنگشو زیاد میکردیم یا DH دور زن بود و dex شو زیاد میکردیم ولی این هم تانکه و هم دور زن واسته همین باید توازن رو برقرار کنیم بعضی جاها باید بزنه تودل دشمن بعضی جاها هم باید از دور بزنه واسه همین یکم سخته البته همراهمونم کاترینا رو نباید دست کم گرفت میشه اونو فرستاد جلو و خودمون عقب بزنیم و یا برعکس ولی باز هم باید خودمون دست بکار بشیم
راستی اگه بخوای انلاین بزنی باید یه کارکتر انلاین بسازیم او از اول بریم :(

کلا این جور نقطه بازی ها با اینکه گرافیک آنچنانی ای ندارن اما پرفورمنس خوبی هم از خودشون نشون نمیدن و مثل لنگه های دیگشون مانند: دیبلو،Loki,Hand Of God,Titan Quest,و...بعد از انتشار درست و حسابی اجرا نمیشن و باید منتظر سیل عظیمی از پچ ها و وصله ها بمونیم ...:|

کلا این جور نقطه بازی ها با اینکه گرافیک آنچنانی ای ندارن اما پرفورمنس خوبی هم از خودشون نشون نمیدن و مثل لنگه های دیگشون مانند: دیبلو،Loki,Hand Of God,Titan Quest,و...بعد از انتشار درست و حسابی اجرا نمیشن و باید منتظر سیل عظیمی از پچ ها و وصله ها بمونیم ...:|
خوب که چی شما از نقطه بازی خوشت نمیاد باید همه جا اعلام کنی این رو ما دوست داریم 1000هزارتا پچ براش نصب کنیم و مشکلی نداریم. باید گرافیک آواتار و دوربین شوتر داشته باشند تا شما ازش لذت ببرید شاید به عنوان نقطه بازی قبولش نکنید

بازی رسید دستم و بازی کردم.
بشدت حال و هوای Torchlight رو برام زنده کرد.
HUD؛ نحوه ذخیره بازی (هر جا از بازی خارج بشین همون جا سیو میکنه)، و گیم پلی دقیقا حال و هوای Torchlight بخصوص Torchlight 2 رو زنده می کنه.

گرافیک بازی مشکلی نداره و بسیار خوب هست. فقط یه مقدار سیستم سنگینی میخواد واسه اینکه 60 فریم بگیرین.

از همون اول بازی هم شخصیت کاتارینا با ما همراه میشه که زمانی که تغییر شکل میده به این حالت در میاد همون عکسی که تو صفحه قبل گذاشتم):

the_incredible_adventures_of_van_helsing_art_20.jpg

فقط لامصب حجمش بالا هست و حدود 18.05 گیگ ناقابل از هارد رو اشغال می کنه.

کلاس اول بازی انتخاب نمی کنید، تو بازی با افزایش لول، می تونید قابلیتهای ون هلسینگ رو ارتقا بدین. که تو دو تا دسته هست. یکی Mystic Warrior که همون Melee Skills هست و اون یکی دیگه هم Occult Hunter یا همون Ranged Skills هست

پس من بازی رو نگیرم نه ؟ به سیستمم نمیخوره مثل اینکه با این شرایطی که گفتید و سیستم سنگینی میخاد .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or