The Evil Within | Xbox 360

Doosam_2007

کاربر سایت
Nov 17, 2007
84
pvt.miller ببخشيد ميشه بگيد چجور؟! من الان خيلي وقته گير كردم همه زامبي هاي عادي رو كشتم اين يارو كه ازاد ميشه سرعتش خيلي زياده! هر دوديم خسته ميشه بعد اون مياد...انا لله و انا اليه راجعون
yahoo_1.gif
توي خونه ها هم هم يه سري تله ديدم اگه بايد با اون بكشيش چجوري ببرمش تو خونه؟
اينجا لازم نیست کسی رو بکوشی وقتی تیرکمان رو برداشتی سری بورو به منطقه دشمن اصلی اگه دقت کنی یک نرده بزرگ داره که رو به بالا که از بقل این نرده اونو میبینی سری یک تیر بش بزن و سری از نرده برو بالا و تا نصفش برو بالا بعد اگه زیر پات نگاه کنی هم دشمنها اونجا جمع میشند صبر کن تا اره ای برسه وقتی رسید یککم برو پایین تا حددی که دشمن اصلی ضربه بزنه وقتی ضربه زد هم دشمن های معمولی می میمیرند بعدش کاملا برو بالا تا دشمن اصلی برگرده پایین وقتی رفت پایین خودت ازنرده بیا پایین شروع به تیرزدن کن وقتی اومد نزدیکت سری فرار کن برو بالا این کارو که تکرار کنی میکشیش

MCMILAN

کاربر سایت
Sep 1, 2011
135
نام
رامین
این دشمن هایی که از پشت به صورت مخفی بهشون حمله میکنی و یه چاقو توی سرشون میزنی رو لازمه با کبریت آتیش زد یا نه؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
امروز يه اتفاقي افتاد كه خدا كنه هيچ وقت برا هيچ كس نيفته خب من با اين كه سنم زياده اما تو خونه بابا و مامانم زندگي ميكنم بعد من اين بازي evil within رو سفارش دادم و وقتي از مدرسه اومدم يه ذره بازي كردم و تو همون مرحله اول كه از سروته اويزوني بعد اون چاقو رو از تو شكمه اون مرده برداري بعد خودتو باز كني بعد با چاقو اون هيولا رو بكشي بعدش من نتونستم و مردم و زد كلم رو نصف كرد و مامانم هم سي دي رو ازم گرفت و قايم كرد=(( ولي من جاشو بيدا كردم و برداشتم و بنج شنبه يا جمعه يواشكي بازي ميكنم ولي خب تا اينجا كه بازي كردم ايرادات رو بگم بازي كمي افت فريم داره و بازي دويدنش جالب و نيست و گرافيكشم زياد خوب نيست ولي گيم پلي خوبي داره حالا بازم پنج شنبه و جمعه هم بازي ميكنم بازم توضيح ميدم

Alone-Ghost

کاربر سایت
May 27, 2014
441
امروز يه اتفاقي افتاد كه خدا كنه هيچ وقت برا هيچ كس نيفته خب من با اين كه سنم زياده اما تو خونه بابا و مامانم زندگي ميكنم بعد من اين بازي evil within رو سفارش دادم و وقتي از مدرسه اومدم يه ذره بازي كردم و تو همون مرحله اول كه از سروته اويزوني بعد اون چاقو رو از تو شكمه اون مرده برداري بعد خودتو باز كني بعد با چاقو اون هيولا رو بكشي بعدش من نتونستم و مردم و زد كلم رو نصف كرد و مامانم هم سي دي رو ازم گرفت و قايم كرد=(( ولي من جاشو بيدا كردم و برداشتم و بنج شنبه يا جمعه يواشكي بازي ميكنم ولي خب تا اينجا كه بازي كردم ايرادات رو بگم بازي كمي افت فريم داره و بازي دويدنش جالب و نيست و گرافيكشم زياد خوب نيست ولي گيم پلي خوبي داره حالا بازم پنج شنبه و جمعه هم بازي ميكنم بازم توضيح ميدم

دادا مگه چند سالته که مامانت بازیرو ازت میگیره قایم میکنه ؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
دادا مگه چند سالته که مامانت بازیرو ازت میگیره قایم میکنه ؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

مشكلتون خيلي زياد
اي بابا
الان من اعصابم نميكشه بازيش كنم
كسي يك سيو اديتور ميتونه بزاره؟من مشكل فشنگ و حل كنم و تمومش كنم!!!

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
چقد اون دوستم.ن جالب گفته بود سنش زیاده ولی مدرسه میره با پدرمادرش زندگی میکنه مگه بقیه کسایی که مدرسه میرن با کی زندگی میکنن الان سی ساله چهل ساله هاش هم با پدرو مادرشون زندگی میکنن.
بازی افت فریم داره ؟ رو کنسول بافتهاش دیر لود میشه ولی افت فریم نداره سخه پی سی رو ببینی گریت میگیره
بازی رو هم تا آخر بازی کن مرد بارت میاره :d

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اینجا جای خاطره تعریف کردن نیست.ولی وقتی من هفت سالم بود تو اویل 4 یارو اومد کله لئون رو قطع کرد.:-sبعد همین اتفاق شما برام افتاد:d

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
چقد اون دوستم.ن جالب گفته بود سنش زیاده ولی مدرسه میره با پدرمادرش زندگی میکنه مگه بقیه کسایی که مدرسه میرن با کی زندگی میکنن الان سی ساله چهل ساله هاش هم با پدرو مادرشون زندگی میکنن.
بازی افت فریم داره ؟ رو کنسول بافتهاش دیر لود میشه ولی افت فریم نداره سخه پی سی رو ببینی گریت میگیره
بازی رو هم تا آخر بازی کن مرد بارت میاره :d
يه كوچولو اون اولش داشت يه كوچولو:d منكه رو درجه سختي پايين بازي ميكنم و با توصيفاتي كه دوستان از اون باس مرحله شش ميگن به خواب بينم تمومش كنم

- - -ویرایش - - -

اینجا جای خاطره تعریف کردن نیست.ولی وقتی من هفت سالم بود تو اویل 4 یارو اومد کله لئون رو قطع کرد.:-sبعد همین اتفاق شما برام افتاد:d
عجب پس همدرديم ولي خودمونيما راس ميگفتن تقليدي كامل از evil4 هست چون تو هردوشوني يك اتفاق مي افته

AWSOME12

کاربر سایت
Jul 18, 2012
83
نام
فرزین
آقا لطفا کسی تونست کمک کنه:فکر کنم چپتر6 باشه،بعد از اینکه با اسنایپ اون 3 نفر رو تو 3تا برجک میزنیم،یه جایی میری که درا کلا بسته میشه و هیچ راهی نیست و اون یارو بااره برقی میفته دنبالت،چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hancock shadow

کاربر سایت
Sep 11, 2011
283
آقا لطفا کسی تونست کمک کنه:فکر کنم چپتر6 باشه،بعد از اینکه با اسنایپ اون 3 نفر رو تو 3تا برجک میزنیم،یه جایی میری که درا کلا بسته میشه و هیچ راهی نیست و اون یارو بااره برقی میفته دنبالت،چیکار باید کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خب اونو باید بکشی دیگه بعد در باز میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر