The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

2033

کاربر سایت
Jan 26, 2012
3
کاری به فریم و گرافیک داغون بازی ندارم

ولی سازنده بازی هنوز بلد نیست یه گیم پلی درست حسابی تحویل بده . نمای دوربین افتضاس
گیم پلی داغون . PC GAMER جماعت با حس سینمایی میونه ایی نداره نوار مشکلی این سوسول بازیا برن برا کنسول بازا در بیارن

x155

کاربر سایت
Nov 8, 2013
34
چپتر 9 عالیه...ادم یاد رزیدنت اویلای کلاسیک میفته...ای کاش کل بازی حال و هوای چپتر 9 رو داشت

چند تا چپتر داره بازی؟؟؟؟؟؟

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
بچه ها خواهش می کنم یکی سیو چپتر 7 رو قرار بده روی درجه survival..........درست زمانی که چپتر 6 تمام می شه و سیو می شه و چپتر 7 شروع میشه..
زبونم مو در آورد از بس گفتم.....یعنی هیچ کس نداره)x

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
بهترین طراحی میکامی فکر کنم طراحی همین کله مکعبی یا همون کله صندوقی بوده:
2694563-5516733265-Image.jpg

این لعنتی دهن من رو صاف کرده هنوز نتونستم از تو اون مخمصه فرار کنم.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
بهترین طراحی میکامی فکر کنم طراحی همین کله مکعبی یا همون کله صندوقی بوده:
2694563-5516733265-Image.jpg

این لعنتی دهن من رو صاف کرده هنوز نتونستم از تو اون مخمصه فرار کنم.

این درو که بستی جلوتر سمت راست ی دستگیرس بچرخون تا دود از بین بره ، باز میاد پشت میله ها و سر خودشو میکنه ، اما باز ظاهر میشه و میاد اون دستگیره رو کامل لِه می کنه ، باید برگردی ی دستگیره روی میز برداری تو ی زمان بندی مناسب بعد از زدن دوبارش بری وصل کنی اونجا ، بچرخونی تا ی در دیگه باز بشه و فرار کنی ،
این بابا تا چپتر 10 باهات میاد ،

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
این درو که بستی جلوتر سمت راست ی دستگیرس بچرخون تا دود از بین بره ، باز میاد پشت میله ها و سر خودشو میکنه ، اما باز ظاهر میشه و میاد اون دستگیره رو کامل لِه می کنه ، باید برگردی ی دستگیره روی میز برداری تو ی زمان بندی مناسب بعد از زدن دوبارش بری وصل کنی اونجا ، بچرخونی تا ی در دیگه باز بشه و فرار کنی ،
این بابا تا چپتر 10 باهات میاد ،

بدبختی اینه که میدونم چیکار کنم .منتها سر اخری تا ولو رو جا میزنم میخوام بازش کنم دیگه مهمات ته کشیده و این بی شرف مثل برق میاد و ته چکش رو میکنه تو صورت یارو.
اصلا بد رو اعصاب هست این تیکه.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
ی جایی تو چپتر 10 یا 11 تو ساختمونهای خرابه ی جایی هست که باید بی سر و صدا از لایه تله هاش فرار کنی ی کلید دستگاه اسید رو ا زکار بندازی تا از اونجا عبور کنی
حواست باشه اونجا ابدا باهاش درگیر نشی چون تو ی فضای 2 در 2 بیست تا تله میندازه زمین .
پ . ن :
اون تا چپتر آخر ول کنت نیست !
تازه دوتا میشن اونجا پوست می کنن !

بلاخره تموم شد
15 ساعت و 20 دقیقه !
+new game هم باز شد و 30 تا RPG و یک تیربار بهتون میده به همراه 80000 تا پوینت آپگرید !

داستان : 7
گیم پلی : 8.5
گرافیک : 8

واقعا عالی بود .

آخرین ویرایش:

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
الان من چپتر 15 ام مکانی میاد سباستین که چشم هست حالا من بعد اینکه زامبی هارو میکشم اره برقی میاد اون قسمت که من تا 2 تا تیر بمبی هم زدم روش بی تاثیر بود چیکار کنم بنظرتون
؟

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
الان من چپتر 15 ام مکانی میاد سباستین که چشم هست حالا من بعد اینکه زامبی هارو میکشم اره برقی میاد اون قسمت که من تا 2 تا تیر بمبی هم زدم روش بی تاثیر بود چیکار کنم بنظرتون
؟

اونجا خیلی محوطه برای فرار هست هی فرار کن و بزنشون

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,734
نام
رضا.آ
؟

از اول چک پوینت که اومد سعی کن بیشترشون رو ی جا جمع کنی و به یکیشون با تیرکمون ی تیر انفجاری پرت کنی
تعدادشون به ی حدی که کاهش پیدا کنه اره برقی میاد به اونم چند تا تیر انفجاری بزن و برای باقی مونده اون زامبی ها سعی کن طوری فرار کنی که اره برقی پشت سر او زامبی ها قرار بگیره و تو جلوشون اینطوری تحریک میشه و بقیه رو اره می کنه بعد دور بزن و تیرهایی که ازشون روی زمین ریخته جمع کن و راحت بزنش !

اما بدتر از این جلوتر دوتا کله چکشی میندازه به جونت ! راه زدنش اینه که اهرم در وسطی رو سریع بکشی تا میله ها بالا بیاد اینطوری اون دو تا ابله میرن دو تا اتاق رو از پشت دور بزنن تا بهت برسن تو این فرصت برو و تله هاشون رو خنثی کن و فقط باهاش تیر انفجاری بساز ! در ضمن دوتا بمب هم روی دیوار و زمین هست به محض نزدیک شدنشون بزن خیلی تاثیر داره . یکیشون که منهدم شد زدن دومی کاری نداره به هیچ عنوان نزدیکشون نرو و فرار نکن فقط دستگیره رو بکش و گولشون بزن .

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
داخل فایل config بازی که در داریو اصلی c هست 2 خط بنویسید همه چیز حل می شه صفحه ی 3 توضیح دادن
من هرچی بیشتر میخونم بیشتر گیج میشم ! میشه شما زحمت بکشید و تو همون تاپیک آموزش دقیق 60 فریم کردن رو از روش تغییر تو فایل config بنویسید ؟ ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر