The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد
کلا بگم واسه اونهایی که میگن بازی ترسناکه پسر من 8 سالشه داره بازی میکنه و میگه بازی ترسناک نیست!!! من فکر کردم خودم افسردگی گرفتم نمیترسم ولی انگار واقعا این بازی یک چیزیش میشه

Zerg

کاربر سایت
Mar 15, 2013
292
کلا بگم واسه اونهایی که میگن بازی ترسناکه پسر من 8 سالشه داره بازی میکنه و میگه بازی ترسناک نیست!!! من فکر کردم خودم افسردگی گرفتم نمیترسم ولی انگار واقعا این بازی یک چیزیش میشه
sorry برای آف تاپیک.ولی دم باباهای گیمر جدید گرم که حتی بازی ترسناک های جدید رو,رو بچشون تست میکنن.زمان ما که باباهه موقع درس سگا رو بقل میکرد میبرد.:d

mms 1378

کاربر سایت
Jul 27, 2011
333
نام
Walter
کلا عناوین SH با عنوان هایی که تنها هدفشون ترسوندنه فرق داره.

TEW و سبک آقای میکامی بیشتر تو مایه های استرس و هیجان هست زیبایی بازی هم ناشی از همین استرس و هیجانه وگرنه گیمپلی بزن بکش برو جلو,معماها که قربونش برم هم کمتر شده هم آسونتر نسبت به RE4.
بماند بعضی از دوستان مثل اینکه خیلی رو جو هستند :d

کسایی هم RE4 رو بازی کردن هم TEW, حس نمیکنید بازی بیش از حد آسونه؟من الان رو درجه Survival هیچی حس نمیکنم فوقش یه جا گیر کنم دفعه اول نتونم دفعه دوم میتونم خیلی راحت بازیرو پیش ببرم برخلاف RE4 که تو درجه سخت یه جارو باید 20 بار میرفتی تازه اونم اگر شانس داشتی که رد کنی

mikelwar

کاربر سایت
Jul 25, 2012
1,171
نام
ALI
این چرا این جوریه؟:d هی 30 ثانیه 30ثانیه لگ میشه .اعصاب ادمو خورد میکنه.
اخه گرافیک شاخی هم نداره که این قدر لگ می زنه .فریم هم که بهتره اصلا نگم.هیچ تنظیمات گرافیکی هم برای بازی که به درد بخور باشه وجود نداره.یعنی رسما بازی داره روی تنظیمات high یا ultra با 30 فریم که همه ی اینا برای کنسول های نسل هشتم برنامه ریزی شدن داره اجرا میشه .:( اخه این چه وضعشههههههههههه
ویرایش
دوستان مشکل لگ و هم فریم دهی درست شد:dالان قشنگ ر 30 فریم بدون لگ دارم بازی کنم البته ازواون برنامهی ای که تمام صفحه می کنه هم استفاده میکنم .
کلا کامپیوترم قاطی کرده بود .حتی تو درایور ها هم خیلی دیر می رفت ولی با یه ریست خدا رو شکر درست شد:d

آخرین ویرایش:

Amir.F

کاربر سایت
Sep 3, 2014
34
نام
امیر
مهندس رده بندی سنی رو جدی بگیر
بچه 8 ساله که نباید اینجور چیزها رو بازی کنه

کسی جوابم رو ندادها
داستان بازی جذاب هست مثل اویل 4؟
گویا جناب سازنده گفته بودن که این دقیقا همونی هست که طرفداران اویل میخواستن!

Sent from my C2005

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام

کسی جوابم رو ندادها

Sent from my C2005
داستان از لحاظ شکل کلی خیلی هم کلیشه است
تلفیقی از افسانه های خانواده های شوم و ماجرای آمبرلا و ... کلا یه معجونه اما مزش امتحان شدس قبلنا
جوابتون رو اینجوری میدم
همیشه واسم سوال بود که این مردمی که سیاست مدارا تو حرفاشون ازشون استفاده میکنن دقیقا کیان چرا من نمیبینمشون
همین طور اون فن ها و هات کورهای بازی های مختلف که همیشه از نسخه جدید راضین!!
خوبه اما میتونست عالی باشه مثل: reckoning,thief,rival و و و و...
پ ن:خ خ خ
راستی تکرار گذشته کی گفته بده؟
اولین باری که اون موسیقی مرموز و اروم رو شنیدم و متوجه شدم از این قسمت تلپورت میکنه به تیمارستان واسه لول آپ و سیو ،سریع یاد اتاق سیو اویل 2 و 3 افتادم
خیلی هم لذت بخش بود
اما چرا اینقد قسمت معمایی بازی مثل همه بازی های امروز کم رنگ که بهتره بگم بی رنگ شده؟؟
وقتی اینجا بودم خیلی دلم سوخت
اینجا تو این اتاق که سه در داشت با اون طراحی های خیره کننده پتانسیل این رو داشت تا با یه معمای دیوونه کننده ادمو چند وقت معطل خودش کنه نه اینکه تهش تشخیص گل افتابگردون از گل رز باشه
حیف بازی زیباست اما تمام عیار نه

EvilWithin_2014-10-22_19-58-09-30.jpg

آخرین ویرایش:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162

ادم افسرده مگه نمی ترسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
این چرا این جوریه؟:d هی 30 ثانیه 30ثانیه لگ میشه .اعصاب ادمو خورد میکنه.
اخه گرافیک شاخی هم نداره که این قدر لگ می زنه .فریم هم که بهتره اصلا نگم.هیچ تنظیمات گرافیکی هم برای بازی که به درد بخور باشه وجود نداره.یعنی رسما بازی داره روی تنظیمات high یا ultra با 30 فریم که همه ی اینا برای کنسول های نسل هشتم برنامه ریزی شدن داره اجرا میشه .:( اخه این چه وضعشههههههههههه
ویرایش
دوستان مشکل لگ و هم فریم دهی درست شد:dالان قشنگ ر 30 فریم بدون لگ دارم بازی کنم البته ازواون برنامهی ای که تمام صفحه می کنه هم استفاده میکنم .
کلا کامپیوترم قاطی کرده بود .حتی تو درایور ها هم خیلی دیر می رفت ولی با یه ریست خدا رو شکر درست شد:d
مساله ي فريم ريت رو چطور درست كردي؟ يعني الان با 30 فريم ثابت بازي مي كني؟

mga

کاربر سایت
Jan 4, 2009
223
نام
محمد

کسی جوابم رو ندادها

Sent from my C2005
بازی نمیکنه همیشه ریمن سونیک و جدیدا هم میکی موس بازی میکنه من براش گزاشتم گفتم ترسناکه بیخال بازی بشه ده دقیقه بازی کرد گفت ترسناک نیست اما در مورد بازی من از طرفدارهای بازی ترسناک خصوصا اویل هستم و این بازی بیشتر سایلنت هیل بود تا اویل داستانش در اخر خراب میکنه هرچی ترسیدی رو اگه ترسیده باشی میفهمی کشک بوده وقتی یک عنوان جدید میاد باید همه چیش جدید باشه نه همه چیش قدیمی مثلا تکه تکه شدن موقع مرگ که از بازی dead spice بود فضای مه الود که تو همه بازی های ساینت هیله در بازی سایلنت هیل 4 از اتاق تله ÷ورت میشد به دنیای ارواح و باز برمیگشت تو اتاقش چون شمارهای زیادی از سایلنت هیل روی کام÷یوتر نیست دوستان باهاش خیلی اشنا نیستن ولی دقیق 90% بازی از روی سایلنت بود مابقی رزیدنت وکمی هم دد اس÷یس تنها چیز جدیدی که من توبازی دیدم کوچیک بودن تصویر و زامبیهایی که کنارشون بمب میندازی صداش رو نمیشنون و از یک کیلومتری میبین چون این سبک بازی خیلی کمه هرچی باشه خوبه

- - -ویرایش - - -

ادم افسرده مگه نمی ترسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نمیدونم چرا انقدر به هاشیه میچسبین بله عزیز ادم افسورده نه میترسه نه میخنده ونه گریه میکنه کلا هیچ مدل ابراز احساس نمیکنه این رو میگن افسوردگی

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
617
یــــــــــــــعنـــــــــــــــــــــــــــــــــی از عرض و طول و قطر این شاهکار تکنیکی تو حلق تیم سازنده :d . اخه یه بازی باید رووون باشه که بشه ازش لذت برد مثل Alien Isolation ! . امیدوارم مشکل فریم و دوربین بازی رو با پچ حل کنند که بشه از طراحی محیط ها لذت برد . چه لوکیشن های مخوفی :-b .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر