The Evil Within | PC

therethere1-859x1024-503x600.jpg

Developer : Tango Gamesworks
Publisher : Bethesda

Genre :Survival Horror
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / Xbox One / PS4
Release Date : 14 October 2014
(22 مهر 1393)

سرانجام دقایقی پیش، عنوان جدید خالق سری موفق Resident Evil، شینجی میکامی با نام The Evil Within معرفی شد.

این عنوان که تحت رمز Project Zwei در دست ساخت بوده است، در سبک Survival Horror خواهد بود و به گفته میکامی، وی پس از مدت ها برای ساخت یک عنوان ترسناک خالص به میادین بازگشته است.
همچنین طراح محیط های عنوان موفق Resident Evil Remake نیز به عنوان طراح ارشد محیط ها در ساخت این بازی حضور خواهد داشت و میتوان انتظار طراحی بی نظیری از این عنوان داشت.

آپدیت 1:

• بازی با موتور گرافیکی شرکت Id Software یعنی Id Tech 5 ساخته خواهد شد.
  • داستان بازی در مورد کارآگاهی به نام Sebastian خواهد بود که ضمن دنبال کردن یک قتل سریالی با همکاران خود، مورد حمله نیروهایی ناشناخته قرار میگیرد و همکاران وی تک تک مورد قتل واقع می‌شوند و خود نیز هوشیاری خود را از دست می‌دهد. پس از به هوش آمده در مکانی نا آشنا و عجیب، وی باید به دنبال فهمیدن حقایق، جستجوی خود را شروع کند.
  • منابع موجود در بازی همانند تیر، انرژی و ... به صورت محدود در بازی یافت می‌شوند.
  • معماهای سخت و چالش برانگیز در این عنوان حضور دارند.
  • به گفته میکامی، هوش مصنوعی دشمنان بالا خواهد بود و مقاومت در برابر آن ها سخت خواهد بود.

آپدیت 2:

• هیچ گونه رابط کاربری در بازی وجود ندارد. اشیا موجود در محیط شروع به روشن و خاموش شدن میکنند و شما رو از وجودشون آگاه میکنند.
  • افکت های صدا و موسیقی زیادی در بازی وجود ندارد. میکامی در قبال مسئله صدا گفته که صدا به عنوان یک سیگنال برای اعلام رویداد ها و اطلاعات استفاده خواهد شد.
  • دشمنانی در بازی وجود دارند که بازیکن قادر به دیدن آن ها نیست اما صدای آن ها قابل شنیدن است.
  • از عنصر رنگ خیلی کم استفاده شده و شاهد رنگ های گوناگون نخواهیم بود.
  • یکی از تله های مورد استفاده در بازی Nail Bomb خواهد بود که می‌توان آن را در پشت در ها و پنجره ها استفاده کرد.
  • بازی دارای یک صفحه موجودی دایره مانند برای سلاح ها و جعبه آیتم خواهد بود. همچنین به وسیله D-Pad میتونید به آیتم ها دسترسی سریع داشته باشید.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

khashayar king

کاربر سایت
Jun 27, 2009
313
چپتر اول تموم شد و من عاشق Grain و Black Bars بازی شدم! صداگذاری بازی عالی هست مخصوصا با هدست 7.1 خیلی صدای تمیز و چند کاناله خوبی میده.

به نظر من تا الان ترسناک ترین بخش بازی "منو اصلی" بازی بود (!) خیلی خوفناک بود و به علاوه صحنه های قایم شدن و فرار کردن. هنوز اسلحه به دست نشدم که بگم کنترلش چه طور هست.

این Grain واقعا خیلی چیز خوبیه ... ! پیشنهاد میکنم Black bars بازی رو حذف نکنید! خیلی حس سینمایی میده به بازی.

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,746
نام
رضا.آ
Grian چیه؟!:d

اضافه کردن افکتی که به بازی حال و هوای سینمایی میده ،
دونه های رنگی و سیاه و سفید مثل نویز که سراسر تصویر رو پر میکنه ،
همین grain یکی از افکتهای فیل تراسیون در فتوشاپ هست ،
می تونید اونجا عملکردش رو از نزدیک ببینید ، به اسم
Film grain ,

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
مگه میشه اون سیاها بالا پایینو حذف کرد ؟ من که دست نمیزنم کلا به هیچی دست نزدم همینجوری حالش بیشتره. آقا از بس ازین بازیا کم گیرمون اومده دلم نمیخواد اصلا تموم بشه. هفته ای یه چپتر برم زیاد طول بکشه :d اینجور بازیا دور همی حال میده. یادش بخیر میشستیم تو کلوپ سونی 1 اویل 1 بازی میکردیم سر اون معما تابلوها :d

Mehrdad89

کاربر سایت
Sep 20, 2008
168
نام
Mehrdad
منم تا چپتر 3 رفتم,تا الان بنظرم خیلی به اویل 4 شبیه هست ولی با اضافه شدن stealth یه خورده گیم پلی متنوع تر شده و طبیعتا با نبود فشنگ زیاد برای اسلحه میشه یه کارهایی کرد البته یه جاهایی هم فقط باید فرار کرد:d
گرافیک هم خوبه ولی تو سال 2014 میتونست خیلی بهتر از این باشه و یا حداقل با این گرافیک سیستم رو بیخودی زیر load نمیبرد!
راه رفتن زامبی ها(البته تا الان نمیدنم تو tew بهشون چی میگن فقط میدونم باعثش او lighthouse هست) خیلی خشک و مکانیکیه یه حسی میده که انگار بازی تولیده 10-2009

من یه گیمپد معمولی دارم ولی عجیبه تو بازی کار نمیکنه کسی امتحان کرده؟

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
خوب خودش 4 ساعت داد و فریاد میکنه میگه دیگه رمزشو :D
بالایی 22 پایینی 5

والله جرات ندارم هدست رو بذارم روی گوشم قلبم ضعیفه واسه این جور بازی ها :| ، بدون صدا بازی می کنم از اول تا این جا که رسیدم ! همون موسیقی در حین بازی منو میکشه چه برسه هدفون هم بذارم بعد هم یه چیز بپره طرفم دیگه ... بدون صدا هم میترسم وقتی بازی می کنم :-s

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,746
نام
رضا.آ
:hide:
والله جرات ندارم هدست رو بذارم روی گوشم قلبم ضعیفه واسه این جور بازی ها :| ، بدون صدا بازی می کنم از اول تا این جا که رسیدم ! همون موسیقی در حین بازی منو میکشه چه برسه هدفون هم بذارم بعد هم یه چیز بپره طرفم دیگه ... بدون صدا هم میترسم وقتی بازی می کنم :-s

نصف عمرت بر فناست :d
حتما باید صدای حاچ خانم 8 پا رو وقتی از زمین بیرون میاد دنبالت می کنه مخصوصا وقتی با نفرت می کوبه رو سرت بشنوی :d
یاد فیلم گروژ هم می افتی در ضمن ، بعد شب میری رو تخت پتو میکشی رو سرت اون صدا و قیافش میاد تو ذهنت همش حس میکنی الان زیر تخته یهویی میپره روت :hide:
:-ss

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
آقا این پرستاره از بس ناخونارو سایید نصف دستش رفت. راستی وقتی میری اونجا که سیو میکنه چه آهنگی میزنه آدم یاد Rule Of Rose میوفته چه آهنگای قشنگی داشت. :d

S@EET

کاربر سایت
Jun 28, 2011
1,070
نام
مهدی
اینو با یکی دیگه اشتباه گرفتید راستی ! الان چپتر 10 هستم و خودم تنهام ! رمز این چنده توی اون خونه قدیمیه ... :-/

چپتر 9 منظورته؟ کنارش یک تابلو است که از وسط جر خورده تعداد آدمهای نیمه بالایی رمز بالا و تعدا پایینی هم بالطبع رمز پایین

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
نمیدونم وضعیت گرافیک بازی روی کنسول ها چطور از آب درومده که برخی از دوستان کنسول گیمر اینقدر از گرافیک بازی ناراضی هستند، ولی انصافا گرافیک بازی روی PC واقعا عالی هست! اصلا فکرش رو هم نمیکردم که از این انجین بتونند همچین خروجی عالی بگیرند و به جرات میشه گفت بهترین خروجی هست که تا به حال از id Tech 5 گرفته شده! برای اثبات صحبت هام هم پیشنهاد میکنم شات هایی که گرفتم رو به حالت فول اسکرین با دقت نگاه کنید، حجم جزییات واقعا بی نظیر هست حتی به کوچکترین detail ها هم با دقت بسیار بالا توجه شده، ضمن اینکه سطح کلی کیفیت تکسچرها و متریال ها به صورت کاملا استاندارد و عالی رعایت شده و دیگه بافت ها از نزدیک توی ذوق نمیزنند(بازی با آخرین تنظیمات روی 1080p هست و AA رو هم روی FXAA گذاشتم):

و البته نباید فراموش کنیم که همین کیفیت بالای MT ها و حجم عظیم انواع افکت های داینامیک دیگه همونطور که انتظار میرفت تاثیر خودش رو خیلی شیک و مجلسی روی پرفرومنس بازی گذاشته و این افت فریم های شدید رو روی همه نسخه ها (چه کنسولی، چه PC) بوجود آورده، البته خوشبختانه فریم برای خودم معمولا بالای 45 هست ولی خب گاهی اوقات برخی قسمت های بازی واقعا افت فریم های رو اعصابی داره، واقعا ای کاش یخورده رو اپتیمایزیشن بازی بیشتر کار میکردند...

اون نوار های سیاه رو برداشتی حالت سینماتیک بازی رو از بین بردی! موشن بلور رو آف کردی؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
دوستان جمع کنید خودتونو :d
آخه این کجاش ترسناکه ؟
جمع کنید این سوسول بازیا رو :d
به نظر من بازی بیشتر جنبه کمدی داره تا ترسناک :d
واسه من که بیشتر خنده داره تا ترسناک :d
نمیدونم شماها چی فکر کردید با خودتون!؟ آیا تا بحال بازی و فیلم ترسناک بازی کردید و دیدید؟ :d

Amir.F

کاربر سایت
Sep 3, 2014
34
نام
امیر
دوستان جمع کنید خودتونو :d
آخه این کجاش ترسناکه ؟
جمع کنید این سوسول بازیا رو :d
به نظر من بازی بیشتر جنبه کمدی داره تا ترسناک :d
واسه من که بیشتر خنده داره تا ترسناک :d
نمیدونم شماها چی فکر کردید با خودتون!؟ آیا تا بحال بازی و فیلم ترسناک بازی کردید و دیدید؟ :d
بله Slender!
اونم تو محیط کاملا تاریک و صدای بلند!

Sent from my C2005

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر