The Evil Within 2

198167

ناشر: Bethesda Softworks
استدیو: Tango Gameworks
تهیه کننده: Shinji Mikami
کارگردان: John Johanas
پلتفرم: PS4 ,XBOX ONE,PC
تاریخ انتشار: 13 اکتبر 2017 (21 مهر 1396)

بعد از سه سال انتظار نسخه دوم The Evil Within در کنفرانس E3 2017 شرکت bethesda معرفی شد. داستان نسخه اول سه سال بعد از اتفاقات نسخه اول اتفاق میفتد شخصیت اصلی بازی باز هم مانند نسخه اول سباستین کستلانوس هست. سباستین که همه چیز خود به علاوه دخترش "لیلی" را از دست داده بعد فهمیدن اینکه ممکن او زنده باشد باز هم به امید اینکه دخترش را نجات دهد وارد دستگاه stem میشود نجات دادن دخترش شاید اخرین امید سباستین برای این باشد که دوباره به زندگی قبلی خود برگردد.​

آخرین ویرایش:

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
333
یکی از بازیهایی که واقعآ خوشحالم زنده بودم و بازیش کردم.
داستان، محتوا، شخصیت پردازی، و باس فایت ها به خصوص اولین باس فایت که به نظرم هنرمندانه طراحی شده بود.

من این بازیو یه جور اثر هنری نگاه میکنم و 60 دلار نوش جون میکامی و همکارانشون.

بعضیا هم انتقاد کرده بودن که چرا بازی ترسناک نیست!!! دوستان عزیز این سبک Survivor هست و اگر دنبال "فقط ترسیدن" هستید میتونید اوت لست یا visage رو بازی کنید.

به شخصه نمره ی 8 از 10 میدم به این بازی. دو نمره کم میکنم چون شخصیت سباستین هنوز برای من یه خورده مبهمه، بیشتر علاقه دارم از گذشتش بدونم و البته یک نمره هم چون پلات کردن بازی یکی از سخت ترین کارای دنیاست.
این ترافی تموم کردن بازی رو همه درجه سختیا اگه نبود چیکار میکرد سونی؟

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
مقاله داریم8->. شماره سوم را فعلا نسازن بهتره.یک ip جدید خفن تره;;)

Why The Evil Within 3 deserves to get made

Shinji Mikami is an unquestionable survival horror genius. Not only did he make the original Resident Evil but he then took that already incredible game and turned it into a timeless classic with its remake. What did he grace us with after that? Only a little thing called Resident Evil 4, one of the most beloved and endlessly replayable games ever created.

And although he passed on directorial duties with The Evil Within 2 for a producer’s role, it’s still a world conceived and nurtured by one of the greatest minds in not just survival horror, but video games in general. There’s so much potential waiting to be unleashed with The Evil Within, that it should be considered a crime by Bethesda not to make it happen.

But maybe Tango Gameworks doesn’t want to, and that would certainly be more than fair. Working on a single franchise for so many years, especially one as heavy as The Evil Within, undoubtedly takes its toll. And even if we never get the third installment, it’s hard to be too upset considering the fitting send-off provided by The Evil Within 2.

That being said, I absolutely believe it’s a series that deserves to be cherished and remembered more than it currently is and, unfortunately, more than it maybe ever will be

:fearful::fearful::fearful:

image

Oh, Laura, your long legs look so good; all six of them. The Evil Within is surely full of evil, and the most evil of all of them is this beautiful lady; Laura. She was a reincarnation of the main antagonist’s older sister, Laura Victoriano, who was severely injured in a barn fire. The fires hurt Laura enough to be placed in a vegetative state leading to her death later on. Laura’s brother, Ruvik, is the one who brought her back as the nightmare you see above.

31 terrifying monsters and enemies from video games

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
پیانو زدن استاد.اهنگ معمای رزیدنت اویل یک (مال بتهوون یا موزارت هست فکر کنم) هست.با هاروی اسمیت و دار و دسته جشن گرفتن:p

چقدر این خواهر و برادر همو دوست دارن:smiley::relaxed:

CJ90MxpVEAA5IkZ.jpg

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
سلام , اساتید توضیح بدن بعد evil within چه بر سر ruvik میاد ؟؟
توی evil 2 اشاره نکردن ؟

هیچی چی میخواستی بشه!:p لزلی بیچاره را خورد و از استم اومد بیرون.>:D<تو قسمت دوم هم اشاره ای بهش نمیشه!قسمت سوم در مورد ایشون هست.برو که اگه برگرده این دفعه همه را به خاک و خون میکشه!:)) خون جلو چشماش را گرفته! همه چیشو گرفتین!:D;))

اول همه هم سر سباستین را میزنه!:)):)):))

ARTHUR WESKER

کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
من بازیو روی Nightmare شروع کردم ، الان ۷ ساعت بازیش کردم تازه چپتر ۴ شروع شده ! نمیدونم چرا چپتر ۳ رو انقد طولش دادم !! :D
بازی خوبه ، فقط میدونم پلاتش بنظر سخته البته فکر کنم بیشتر بخاطر اینکه باید روی Classic Mode تمومش کنی درسته؟

The End Of Ps

کاربر سایت
Apr 5, 2012
3,731
نام
علی
دوستان عزیز لینکی چیزی جایی هست بشه داستان نسخه اول رو بخونیم؟ :D شنیدم خیلی خیلی داستان دو نسخه بهم ربط داره و راسیاتش قلب و مغزم به بازی کردن شماره اول نمیکشه :D

لطف کنید ممنون میشم :D
اگر نسخه دوم رو بازی کردی و خوشت هم اومده بهت پیشنهاد میکنم حتما نسخه اول رو بازی کنی واقعا اشتباه میکنی اگر از دستش بدی
غیر از داستان خیلی نکته هست که اگر شماره اول رو بازی کرده باشی بازی برات لذت بخش تر میشه مثل دیدن دوباره تاتینا و باس های وحشتناک شماره اول که آخرای شماره دوم دوباره باهاشون روبرو میشی (البته در حد خیلی کم) واقعا حس خیلی جالبی بهت دست میده , منظورم اینه که خیلی نکات جالبی رو گیمر از دست میده بعلاوه اینکه نسخه اول خوفناک تر و سخت تر هم بود

• Like
Reactions: AMIRXBOX1

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
جشن سالگرد تنگو.ببینیم e3 2019 چی معرفی میکنن. من که میگم یک سوروایول هارور اول شخص با پشتیبانی از وی ار هست

@FUTURE
@mondas

تبریک بگین:angry:

View attachment 99002
برو باو :D
یه بارم خبر خوب بده...بیا بگو DLC معرفی شد.
اگه از DLC یا یه نسخه‌ی استندالون خبری نشه، بازی بعدیشون رو تحریم می‌کنم >:)>:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر