the Evil Within بازی جدیدشینجی میکامی رونمایی شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

amirsaman2

کاربر سایت
Bethesda دقایقی پیش اولین بازی شینجی میکامی از شرکت تانگو ، بنام The evil Within رو رسما معرفی کرد، The Evil Within بازی ای در سبک Survival Horror میباشد وقرار که برای کنسول های نسل حاضر و کنسول های نسل بعد و همچنین PC در سال 2014 عرضه بشه .

همچنین شینجی میکامی در جایی گفته که :
من بهمراه تیمم به این قضیه متعهد بودیم که یه فرانچایز فوق العاده بسازیم و ترکیبی از ترس و اکشن رو برای فن ها فراهم کنیم .
این لینک میتونید اولین دموی بازی رو ببینید :

Project Zwei revealed as The Evil Within | VG247

evil_within_thumb.jpg

therethere1-859x1024-503x600.jpg

آخرین ویرایش:
امیدوارم بازی تو امتیازا و مخصوصا فروش موفق عمل کنه تا به بعضی شرکت ها ثابت بشه که نباید به عناوین ترسناکشون گند بزنن

آخرین ویرایش:
مطمئنن از نظر متا بالا میشه چون منتقدا جرئت تموم کردم بازی رو ندارند، همینطوری بهش نمره خوب میدند :))

لامصب هر بار تریلرش رو میبینم ترسم نسبت به بازی بیشتر میشه :d

آقا هر کی خبری از حل شدن جریان کپی عکس بازی پیدا کرد همین جا بزاره مرسی

آقا هر کی خبری از حل شدن جریان کپی عکس بازی پیدا کرد همین جا بزاره مرسی

اون مسئله خاصی نیست ، به اون تکنیک طراحی میگن MAtt PAint
تو این تکنیک شما میتونید از عکسها و سورسهای دیگه برای تصویر سازی خودتون استفاده کنید . چیزه حادی نیست

بعضی ها رزیدنت اویل ریمیک رو با سایلنت هیل مقایسه میکنن lol

وقتي چيزي از سايلنت هيل نميدوني و از بازيش خوشت نمياد چرا مياي نظر ميدي در موردش؟
رزيدنت اويل ريميك بهترين بازي قرن خيالت راحت شد؟
اگه جرعه اي از داستان سايلنت هيل رو درك ميكردي اين همه از داستان كليشه اي اويل دفاع نميكردي.

ویدئوشو دیدم،‌فعلا جز نام استاد چیز دیگه ایی در مورد این بازی منو شگفت زده نکرده، خیلی با ویدئوش حال نکردم البته از اولین ویدئو خیلی هم توقع نیست، اما نام استاد میتونه بازی رو تضمین کنه!

هرچه از بتسدا رسد نیکسوت! :d
درود و تبریک به همه برای معرفی یک Survival Horror جدید!
البته خدا کنه واقعا Survival باشه وگرنه ترسناک رو نصف بازی ها دارند

دوست عزیز من نمیدونم بحثتون سره چیه و این دوتا بازی رو از چه لحاظ با هم قیاس میکنید ولی اگه بحث سره داستان و شخصیت پردازی باشه (بازم تاکید میکنم صرفاً داستان و شخصیت پردازی)،مقایسه سری RE با SH مثل مقایسه انشاء عزیزان دبستانی با مقالات تخصصی و تحلیلی اساتید و متفکران دانشگاه ها و حوزه های مربوطه هست.

واقعا يه عكس و استايل وايسادن دشمنا انقدر مهمه يا نه مي خواين از همين اول با دلايل جالبتون ارزش كار رو ببريد زير سوال؟! به نظر شما ميكامي با اون همه تجربه و با وجود اون كارنامه ي درخشانش جايي مي خوابه كه زيرش آب بره؟ ميكامي خودش يكي از اساتيد بزرگ اين سبكه و هميشه با بازي هاي ناب و خارق العادش اين سبك رو به سوي جلو حركت داده حالا انقدر خوار شده كه بياد از فاجعه اي مثل The War Z تقليد كنه؟ اصلا اين موارد رو در نظر نگيريم و از يه ديدگاه ديگه به قضيه نگاه كنيم همون طور كه سامانم گفت اين مورد چيز عجيبي نيست و نيازي به شفاف سازي نداره اگه قرار باشه به تك تك سكانس هاي بازي ها چشم بدوزيم و دنبال چنين مسائلي بگرديم تو اكثر بازي ها مي تونيم مواردي از اين دسته رو مشاهده كنيم.

سیم خاردار این وسط چه معنی میده؟ واسه ترسناک جلو دادن موجوداتشه؟!!!
يه وسيله دفاعي ساده كه تو اكثر بازي هاي مشابه وجود داره و نه ميزان ترس بازي رو افزايش ميده و نه بهش ضربه اي وارد ميكنه.

این طراحی دشمنا فوق العاده کار شده. فقط امیدوارم توی شهر هم مرحله داشته باشه و صرفا محدود به محیط های بسته نشه.

[
53454396564935545533.jpg

تو همين عكس دوربين بازي به شدت شبيه SOTD هست و تا حدودي همون احساس رو به بازيكن القاء ميكنه و از طرفي مدل پخش شدن خون تو هوا شباهت زيادي به SOTD داره كه با كيفيت خارق العادش تصوير زيبايي رو هم به جا گذاشته.
[/SPOILER]
امیدوارم که هیچ شباهتی به sotd نداشته باشه.[/QUOTE]
کاملا دوربین رو شونیه ای که تو RE4 استفاده کرد تو اینجا معلومه!
خوب بابا حق داره بنیان گذار سبک سوم شخص بود:d

---------- نوشته در 09:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 PM ارسال شده بود ----------

وقتي چيزي از سايلنت هيل نميدوني و از بازيش خوشت نمياد چرا مياي نظر ميدي در موردش؟
رزيدنت اويل ريميك بهترين بازي قرن خيالت راحت شد؟
اگه جرعه اي از داستان سايلنت هيل رو درك ميكردي اين همه از داستان كليشه اي اويل دفاع نميكردي.
خوب سایلنت هیلم تو سبک سوروایول خوب بود ولی هیچ کودوم به معروفی RE نرسیدن

بازیش اگه نوآورانه باشه و از کلیشه های ژانر ترسناک پیروی نکنه خیلی خوب میشه ولی فکر نکنم اینجوری بشه،البته مسلما بازی ترسناک عالی خواهد شد
یکذره تریلر و عکس بیشتر بدن بیرون که لاقل بفهمیم قضیه چیه.کلا از اسلحه گرم هم اصلا استقبال نمی کنم،حالش به اینکه از نزدیک بجنگی

j15k7io30wiudd456zvq.png

طراحی این مرحله عالی به نظر میاد. اسمشasylum underground هستش. افکت خون و نورپردازی خیلی قشنگ کار شدن.

اول از همه یه تشکر ویژه دارم از شما که با یه خط جمله و با یه مقایسه ناشیانه و بچگانه ، زمینه خنده و شادی من و دوستان رو مهیا کردید و اینقدر راحت زحمت چندین ساله Team Silent رو زیر سوال بردید ! جا داره از طرف خودم و دوستانم به رسم یادبود نشان " LOL زرین" رو به کامنتتون تقدیم کنم!!

و اما سایلنت هیل ! در مورد این شاهکار ، مطلب و مقاله و نقد و .... زیاد هست ولی از اونجایی که شما با یه خط جمله ، یه چیزی رو زیر سوال میبرید ، مطمئنا خوندن مطالب مفصل از حوصله شما خارجه ! پس به موارد زیر که نوشتم و قبلا تو یکی از تاپیک ها هم برای بعضی از دوستان مخالف با SH ذکر کرده بودم توجه کنید! فقط بگم که نوشته زیر یه معرفی خیلی خیلی خیلی خلاصه از ذات داستانی سری SH برای کسانی هست که با این سری آشنایی ندارن و این چند تا جمله ناقابل در برابر داستان کل سری ، مثل یه قطره در برابر دریاست :

"در مورد سایلنت هیل باید بگم، بدون شک همه چیز این بازی روی داستانش میچرخه .گیم پلی ، موسیقی ، سبک گرافیکیش که انگار با دوربین 16 میلیمتری فیلم برداری شده و ... هموشونو داستان تعیین میکنه!!!

شاید جزو معدود بازیهایی باشه که آدمو عمیقا به فکر فرو میبره!

سایلنت هیل صرفا یه بازی نیست بلکه یه فلسفه منحصر به فرد از دنیای خودش رو به مخاطب ارائه میکنه (این حرفم ارتباطی به علم فلسفه نداره!!! اینو گفتم که اشتباه برداشت نکنی ) پشت هر اتفاقی که توی این شهر میفته یه منطقی هست که اونم نتیجه یه منطق دیگه است !!!!!!!! که تو همین فروم خودمون هم بارها و بارها دوستان از عبارت " منطق سایلنت هیلی " برای توجیه اتفاقات بازی استفاده کردن!!

تو سایلنت هیل کسی از زامبی نمیترسه از موجودات آخرالزمانی ابایی نداره ،چون تو فلسفه سایلنت هیل اینجور چیزا جایی ندارن !!!!!!!

ترس از سایلنت هیل حاصل بازتاب گناهه !!! حس گیر کردن توی برزخ !!! شخصیت اصلی دوست داره توبه کنه ولی مجبوره مجازات رو هم قبول کنه !!!!

نکته جالب این بازی اینه که از شماره 1 تا الان فقط با یه شهر و یه نقشه همیشگی سروکار داشتیم ولی یه بار هم احساس تکرار مکررات بهمون دست نداد چون این شهر واسه هر شخصیتی به یه شکل منحصر به فرد معنی و تعریف میشه !!!!!!!! "

پس هر وقت شما حین تجربه سایلنت هیل، متوجه مواردی که در بالا اشاره کردم شدید ، اونوقت میشه باهاتون در این مورد بحث کرد !!

در ضمن در عجبم شما چه جور Resident Evil Fan ای هستید که نمیدونید به لحاظ سبکی نمیشه RE و SH رو با هم مقایسه کرد ! هر دوی این بازیها شاهکار هستن و اگر کسی بخواد به قصد صادر کردن FACT هر کدوم از این دو بازی رو زیر سوال ببره ، اول از همه، خودش رو زیر سوال برده!

میدونم این پستم به موضوع تاپیک کاملا بی ربطه و از این بابت از دوستان عذر میخوام ! ساعت هاست دارم با خودم کلنجار میرم که در این باره نظری ندم ، ولی نتونستم! در ضمن دیگه در این باره بحث نمی کنم تا موضوع تاپیک منحرف نشه!!!

آخرین ویرایش:
اول از همه یه تشکر ویژه دارم از شما که با یه خط جمله و با یه مقایسه ناشیانه و بچگانه ، زمینه خنده و شادی من و دوستان رو مهیا کردید و اینقدر راحت زحمت چندین ساله Team Silent رو زیر سوال بردید ! جا داره از طرف خودم و دوستانم به رسم یادبود نشان " LOL زرین" رو به کامنتتون تقدیم کنم!!

و اما سایلنت هیل ! در مورد این شاهکار ، مطلب و مقاله و نقد و .... زیاد هست ولی از اونجایی که شما با یه خط جمله ، یه چیزی رو زیر سوال میبرید ، مطمئنا خوندن مطالب مفصل از حوصله شما خارجه ! پس به موارد زیر که نوشتم و قبلا تو یکی از تاپیک ها هم برای بعضی از دوستان مخالف با SH ذکر کرده بودم توجه کنید! فقط بگم که نوشته زیر یه معرفی خیلی خیلی خیلی خلاصه از ذات داستانی سری SH برای کسانی هست که با این سری آشنایی ندارن و این چند تا جمله ناقابل در برابر داستان کل سری ، مثل یه قطره در برابر دریاست :

"در مورد سایلنت هیل باید بگم، بدون شک همه چیز این بازی روی داستانش میچرخه .گیم پلی ، موسیقی ، سبک گرافیکیش که انگار با دوربین 16 میلیمتری فیلم برداری شده و ... هموشونو داستان تعیین میکنه!!!

شاید جزو معدود بازیهایی باشه که آدمو عمیقا به فکر فرو میبره!

سایلنت هیل یه بازی نیست یه فلسفه است .پشت هر اتفاقی که توی این شهر میفته یه منطقی هست که اونم نتیجه یه منطق دیگه است !!!!!!!!

تو سایلنت هیل کسی از زامبی نمیترسه از موجودات آخرالزمانی ابایی نداره ،چون تو فلسفه سایلنت هیل اینجور چیزا جایی ندارن !!!!!!!

ترس از سایلنت هیل حاصل بازتاب گناهه !!! حس گیر کردن توی برزخ !!! شخصیت اصلی دوست داره توبه کنه ولی مجبوره مجازات رو هم قبول کنه !!!!

نکته جالب این بازی اینه که از شماره 1 تا الان فقط با یه شهر و یه نقشه همیشگی سروکار داشتیم ولی یه بار هم احساس تکرار مکررات بهمون دست نداد چون این شهر واسه هر شخصیتی به یه شکل منحصر به فرد معنی و تعریف میشه !!!!!!!! "

پس هر وقت شما حین تجربه سایلنت هیل، متوجه مواردی که در بالا اشاره کردم شدید ، اونوقت میشه باهاتون در این مورد بحث کرد !!

در ضمن در عجبم شما چه جور Resident Evil Fan ای هستید که نمیدونید به لحاظ سبکی نمیشه RE و SH رو با هم مقایسه کرد ! هر دوی این بازیها شاهکار هستن و اگر کسی بخواد به قصد صادر کردن FACT هر کدوم از این دو بازی رو زیر سوال ببره ، اول از همه، خودش رو زیر سوال برده!

میدونم این پستم به موضوع تاپیک کاملا بی ربطه و از این بابت از دوستان عذر میخوام ! از دیروز تا الان با خودم کلنجار میرم که در این باره نظری ندم ، ولی نتونستم! در ضمن دیگه در این باره بحث نمی کنم تا موضوع تاپیک منحرف نشه!!!
باقسمت اخر صحبتت کاملا موافقم اما با بعضی از گفتهات مشکل دارم .که دیگه نمیخوام بحث کشش بدم.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or