The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بچه ها یکی ج بده..به روش افلاین با فلش من چه اپدیت رو بریزم رو هارد چه نریزم ورژن رو 1.00.4.0 نشون می ده..مشکل کجاست..3 تا اپدیت هم تست کردم هم قدیمی ها هم جدید ها..

به لایو وصل شم فریم ور دستگاهم می پره؟ال تی 2 دارم

به لایو اصلا وصل نشو.فکر کنم اخرین اپدیت همین 1.4 بود اگه هر اپدیتی میریزی تغییر نمیکنه احتمالا از کش دستگاهت هست یه دور پاکش کن و هر چی تایتل اپدیت اسکایریم داری اونا رو هم پاک کن و اخری رو بریز هر چی بود دیگه همونه.

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام کمک فوری فوتی میخوام ماموریتی که باید الدر اسکرول اگه غلط املایی دارم شرمنده رفتم رسیدم به اون دستگاه که باید بچرخونیش مث پازل دو تا شاسی سمت راست کار میکنن اما دو تا شاسی سمت چپ نه

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
ماموریت thief guild گفته که 24 تا از یه چیزی پیدا کنم اون یکی هم فکر کنم کاملا عضو گروه دزد ها بشم.پیش هرکی میرم ماموریت میگیرم درحد افتابه دزدی:dماموریت میدن.یه چیزی براشون میارم 400 تا پول میدن.
ماموریت اصلی رو از کی باید بگیرم؟
ممنون
منم توی همین گیر کردم! تا حالا یعنی کسی پیدا نکرده این جم ها رو؟ 24 تا Gem هست که باید پیدا کنیم. نمیدونم از کجا باید بیارم!
راستی زن گرفتمااا :d رفتم از دل همون در اوردم گفتم ببخشید اومد زنم شد =))
مراحل Dark Brotherhood رو از کجا باید پیدا کنم؟ یعنی چه مرحله و کجا باید برم که بتونم عضو dark brotherhood شم؟

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
سلام کمک فوری فوتی میخوام ماموریتی که باید الدر اسکرول اگه غلط املایی دارم شرمنده رفتم رسیدم به اون دستگاه که باید بچرخونیش مث پازل دو تا شاسی سمت راست کار میکنن اما دو تا شاسی سمت چپ نه

بفرما.قدم به قدم توضیح داده.همراه با عکس.اخراش هست.
The Elder Scrolls V: Skyrim - Obtaining the Elder Scroll - Game Guide and walkthrough

منم توی همین گیر کردم! تا حالا یعنی کسی پیدا نکرده این جم ها رو؟ 24 تا Gem هست که باید پیدا کنیم. نمیدونم از کجا باید بیارم!
مراحل Dark Brotherhood رو از کجا باید پیدا کنم؟ یعنی چه مرحله و کجا باید برم که بتونم عضو dark brotherhood شم؟

اینم از gem ها.
The Elder Scrolls V: Skyrim - No Stone Unturned - Game Guide and walkthrough

------------
این سایت یکی از بهترین راهنماها داره.اگه از این راهنما استفاده کنین اصلا هیچ جا گیر نمیکنین.

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
برو به Windhelm ماموریت یه پسر که می‌خواد DB رو احضار کنه رو انجام بده

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
سلام تو دو تا ماموریت گیر کرم
1 discerning transmundane اونجا که باید با ارنجر صحبت کنی نمیش باش حرفید
2 season unendind داخل در رو نشون میده اما معلوم نی چی به چیه

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
سلام تو دو تا ماموریت گیر کرم
1 discerning transmundane اونجا که باید با ارنجر صحبت کنی نمیش باش حرفید
2 season unendind داخل در رو نشون میده اما معلوم نی چی به چیه
1-کجاش؟ بعد اینکه خون هارو میاری پیشش میرین تو اون اتاق؟ اونجا باید بمیر،اگه نمیمیره بکشش :D یا از سیو قبلی‌ لود کن

سوال دوم رو هم بیشتر توضیح بده

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
1-کجاش؟ بعد اینکه خون هارو میاری پیشش میرین تو اون اتاق؟ اونجا باید بمیر،اگه نمیمیره بکشش :D یا از سیو قبلی‌ لود کن

سوال دوم رو هم بیشتر توضیح بده
1- خون چی بش بدم هیچی ندارم که بهش بدم میرم باه ش حرف میزنم تمام گزینه ها رو میزنم اما بعدش هیچی به هیچی
2- همون کشف اسکرول بد مث پازل قبلش که من حواسم نبود ردش کرم رفم ماموریتشو تمومیدم اما حالا اونجا داخل یه درو نشو میده

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
1- خون چی بش بدم هیچی ندارم که بهش بدم میرم باه ش حرف میزنم تمام گزینه ها رو میزنم اما بعدش هیچی به هیچی
2- همون کشف اسکرول بد مث پازل قبلش که من حواسم نبود ردش کرم رفم ماموریتشو تمومیدم اما حالا اونجا داخل یه درو نشو میده
1-اول باید خون همهٔ نژاد‌های الف بازی رو جمع کنی‌ (بهت یه دستگاه داده با اون می‌شه) بعدا بری باهاش حرف بزنی‌
2-خوب الان اسکرل رو گرفتی‌؟ بدش در خروجی‌ رو نشون میده ازش بیرون میری دوباره همون در رو نشون میده؟ باگ هست احتمالا،باید بری پیش اون اژدها توThroat of the wOrldd اونجا اسکرل رو باز کنی‌

aryia

کاربر سایت
Dec 23, 2010
150
نام
mohammad
1-اول باید خون همهٔ نژاد‌های الف بازی رو جمع کنی‌ (بهت یه دستگاه داده با اون می‌شه) بعدا بری باهاش حرف بزنی‌
2-خوب الان اسکرل رو گرفتی‌؟ بدش در خروجی‌ رو نشون میده ازش بیرون میری دوباره همون در رو نشون میده؟ باگ هست احتمالا،باید بری پیش اون اژدها توThroat of the wOrldd اونجا اسکرل رو باز کنی‌

دستگاهی بهم نداده هی اارنجرو نشون میده
اسم دستگاه چیه و چطوری باس خون نژاذ هارو ببرم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دستگاهی بهم نداده هی اارنجرو نشون میده
اسم دستگاه چیه و چطوری باس خون نژاذ هارو ببرم
خوب تا وقتی‌ خون هارو جم نکردی همینطوری اونو نشون میده،واسه کشیدن خون هم از هر نژاد الف یکی‌ رو بکش بعدا برو جسدشو بگرد یه گزینهtake blood sample میاد، اونو بزن

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
کسی میدونه اینجا کجاست؟
proudspir manor
توی solitude ه ولی نمیدونم کجا. یکی از همون جم های تیف گیلد اینجاس میگه باید 25000 تا بدم به یارل تا بهم بده ولی نمیدونم کجا هست. اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
در ضمن من هر چی این اپدیت اخری رو میریزم ورژن تغییری نمیکنه!!!! داشبوردم هم قدیمیه. Storage نداره که بخوام clear کنم. همه ی تایلتل اپدیت ها رو هم پاک میکنم ولی بازم نمیاد!!! بازی یه باگ های مسخره ای هم گرفته! میرم کلی با زحمت به یه جا میرسم اونوقت در باز نمیشه!!!!! حیرون میشم! جاش اینجا نیس شرمنده ولی میشه بگین اخرین داشبوردی رو که میشه با فلش ریخت و بازیا نیاز به پچ ندارن کدومه که بریزم؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر