The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
من تازه این بازی شروع کردم
اول بازی گیر کردم
توو riverwood هستم باید اینجا چه کار کنم دنبال چیز خاصی باید بگردم همونجا یه آهنگر هم داره کار می کنه یکی منو راهنمایی کنه ؟
ممنون

تو صفحه 59 هم یکی مشکل شما رو داشت که بچه ها راهنماییش کردن اگه اون صفحه رو مطالعه کنید می فهمید چکار باید بکنید و چجوری ماموریتها رو اکتیو کنید
http://forum.bazicenter.com/thread36566/page59/#post1767832
http://forum.bazicenter.com/thread36566/page59/#post1769485
تو این دوتا پست توضیح داده شده

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
راهنمایی لطفآ

بچه ها من این بازیو بخاطر باگایی که میگن و اعلام سازندش برا نصب نکردن و این چیزا نگرفتم!الان میخوام بگیرم!!میشه بگید ایا پچ برا رفع مشکلات بازی ,همه مشکلات اومده؟ نصب میشه کرد بازی رو؟اگه اومده لینکش رو برام بذارید ممنون میشم! من دسترسی به لایو ندارم!‌اگه ممکنه بگید چطوری باید با pc دانلود کنم بریزم رو Xbox!!ممنون!!

teoman

کاربر سایت
Dec 28, 2005
269
تو صفحه قبل پرسیدم گفتم شاید پستمو کسی نبینه اینجا هم زدم ببخشید
بچه ها یه مشکل برا من به وجود امده تو اون اوایل بازی که یه سری جادوگر بهت میگن برو یه شیپور یا بوق از فلان جا بیار من که نزدیکیای اونجا میرسم بازی گیر میکنه هنگ میشه دستگاه .4 و 5 بار امتحان کردم گیر کرد بنظرتون مشکل از کجاست از دیسک یا باید آپدیت کنم کسی تا حالا با دیسک بازی مشکل داشته تو اینجا​

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
تو صفحه قبل پرسیدم گفتم شاید پستمو کسی نبینه اینجا هم زدم ببخشید
بچه ها یه مشکل برا من به وجود امده تو اون اوایل بازی که یه سری جادوگر بهت میگن برو یه شیپور یا بوق از فلان جا بیار من که نزدیکیای اونجا میرسم بازی گیر میکنه هنگ میشه دستگاه .4 و 5 بار امتحان کردم گیر کرد بنظرتون مشکل از کجاست از دیسک یا باید آپدیت کنم کسی تا حالا با دیسک بازی مشکل داشته تو اینجا​

فکر کنم مشکل از دیسکت باشه

xiknowsecretx

کاربر سایت
Aug 11, 2010
105
نام
فرزين
سلام به همه ی گیمرهای عزیز ! مخصوصا به گیمرهای این بازی فوق العاده زیبا !!!!!
اول از بازی بگم که همه چی تمومه دیگه ! هر چی 1گیمر از بازی میخواد تو این هست !
من خودم از اون روزی که اومد تا الان دارم بازیش میکنم و هیچ بازیه دیگه ای هم به جز این بازی نکردم !
امتیاز 10 هم بهش میدم !
صداگذاری فوق العاده که اگه با headphone عالی بازیش کنید واقعا متوجه منظور من میشید !
گرافیکم که دیگه واقعا عالی کار شده !
گیم پلی فوق العاده ! اصلا روند خطی نداره بازی !
یک بازی تمام عیــــــــــــــــــــــــــــــار !!!!!
LeveL من 68 عه البته 1هفتست بازیش نکردم به دلیل امتحانات دانشگاه که تو این مدت تا 80 میتونستم برم !
هر کسی هر مشکلی تو بازی داشت یا هر سوالی داشت میتونه بهم مسیج بده یا از طریق یاهو با هم دیگه چت کنیم !
تو ترفندهای آهنگری و سریع Level up کردن و خیلی چیزای دیگه میتونم کمکتون کنم !

----------------
destruction level : 100
illusion level : 100
conjruction level : 100
speech level : 100
smiting level : 100
one handed weapon : 85
two handed weapon : 85
armor : 95
enchanting : 75
alchemy : 60
lock picking : 83
pick pocketing , sneaking , restoration , alternation , light armor یا 50 یا پایین ترن !

nero2010

کاربر سایت
Sep 18, 2009
70
Meet Irileth near the Western Watchtower
با Irileth نزدیک قلعه حرف می زنم نزدیک قلعه سربازا بجایی اینکه بیان کمک من اژده ها را بکشیم به من حمله می کنن
باید چه کرد ؟:(

آخرین ویرایش:

real madrid cf

کاربر سایت
Oct 28, 2011
196
نام
سعید
سلام.
ناجور گیر کردم و سه روزه که سرکارم بدجور./:)
رسیدم به اون تیکه که باید بری پیش یه آشپزه که تو زندانه و وقتی میرم پیشش نمیدونم چیکار باید بکنم.:-/
سه تا زندانی دیگه هم تو اون بخش تو سلولاشون بودن که یه زن و دو تا هم مردن که من زدم کشتمشون.:d
وقتی هم که دیگه خسته میشم میام آشپزه رو بکشم تا حداقل دلم خنک بشه نامرد جادو میزنه و یدونه از اون موجود آتیشیا میاد و منو میکشه.:((
لطفا راهنماییم کنید که ردش کنم.:x

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
دوستان کسی می دونه که این بازی XGD3 هست یانه؟لطفا اگه مطمن هستسد جواب بدین

3تا پست بالاتر از پست خودتون جوابتون داده شده
بچه ها من این بازیو بخاطر باگایی که میگن و اعلام سازندش برا نصب نکردن و این چیزا نگرفتم!الان میخوام بگیرم!!میشه بگید ایا پچ برا رفع مشکلات بازی ,همه مشکلات اومده؟ نصب میشه کرد بازی رو؟اگه اومده لینکش رو برام بذارید ممنون میشم! من دسترسی به لایو ندارم!‌اگه ممکنه بگید چطوری باید با pc دانلود کنم بریزم رو Xbox!!ممنون!!

دوستان این مشکل منم هست ..... آپدیتی واسه بازی اومده که مشکل بافت ها از روی هاردو رفع کرده باشه ؟
اگه کسی میدونه لطفا منو راهنمایی کنه تا ما هم این بازیو شروع کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر