The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,324
نام
Amin
یک جا رفتم 2 تا ماموت 1 غول داشت رفتم بکشمشون لولم بره بالا رفتم نزدیکشون دیدم بخاطر باگ بازی یکی از ماموتا 50-60 متر رفت رو هوا افتاد زمین مرد!!!!!
آره منم از این باگها زیاد دیدم.
گیم اسپات هم بخاطر این بهش گیر داد وگرنه امتیاز 10 میگرفت.

BOXER

کاربر سایت
Sep 29, 2011
98
نام
پارسا
منم بازی رو انجام دادم باید بگم گرافیکش در بعضی جاها بی نهایت چشم نوازه مثل اسمون و درختان که از ۱۰ 10 میگیره و بعضی جاها ۸.۵ هم براش زیاده یا۹ ولی در کل خوبه سوالم از دوستان اینه که در همون اول بازی که هیولاهه داره اتیش میندازه و بقیه با تیر کمان میزننش باید چیکار کرد....من بلد نیستم...چه خوب میشد راهنمای قدم به قدم بازی میومد

H

"HERMES

دوستان میشه یکی راهنمایی کنه که چطوری باید خون آشامی رو درمان کرد ؟ من توی skyrim wikia داشتم گشت میزدم که با این مطلب روبرو شدم :

Make your way to Falkreth. Once there, speak to the owner of the inn and ask about any rumors going around. She will tell you that Fohiel in Morthal studies vampires. Speak to him and he will tell you that, in order to perform the ritual, a black soul gem must be filled. To fill it, cast a Soul Trap spell on a human target and proceed to kill them. Once done, speak to Fohiel. He will ask you to meet him at dawn, not far from his house. Once there, he will perform the ritual and you will be cured of vampirism.

کسی راه بهتری نمیشناسه ؟ چون من الان هر جا میرم مردم سلاخیم میکنن !! جالبه که هیچ کاری هم نکردم که ومپایر بودنمو لو داده باشم !
ولی از حق نگذریم ومپایر بودن هم قدرت زیادی میده تنها بدیش اینه که دربرابر آتش آسیب پذیر تر میشید .
توی این لینک میتونید تمامی مزایای ومپایر شدن ، چگونگی و خصوصیاتشو ببینید : [url]http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_(Skyrim)[/URL]

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
دوستان میشه یکی راهنمایی کنه که چطوری باید خون آشامی رو درمان کرد ؟ من توی skyrim wikia داشتم گشت میزدم که با این مطلب روبرو شدم :

Make your way to Falkreth. Once there, speak to the owner of the inn and ask about any rumors going around. She will tell you that Fohiel in Morthal studies vampires. Speak to him and he will tell you that, in order to perform the ritual, a black soul gem must be filled. To fill it, cast a Soul Trap spell on a human target and proceed to kill them. Once done, speak to Fohiel. He will ask you to meet him at dawn, not far from his house. Once there, he will perform the ritual and you will be cured of vampirism.

کسی راه بهتری نمیشناسه ؟ چون من الان هر جا میرم مردم سلاخیم میکنن !! جالبه که هیچ کاری هم نکردم که ومپایر بودنمو لو داده باشم !
ولی از حق نگذریم ومپایر بودن هم قدرت زیادی میده تنها بدیش اینه که دربرابر آتش آسیب پذیر تر میشید .
توی این لینک میتونید تمامی مزایای ومپایر شدن ، چگونگی و خصوصیاتشو ببینید : [URL="http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_%28Skyrim%29"]http://elderscrolls.wikia.com/wiki/Vampirism_(Skyrim)[/URL]

خوبه که مردم میان دنبالت:d
میزنی همرو میکشی لول اپ میکنی
و این خون اشاما کجا پیدا میشن؟
و اینکه من گرگنما شدم چجوری از بین ببرمش؟
میخوام برم خون اشام بشم...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بازیو خریدم تو بازی انقدر غرق شده بودم که برگشتم دیدم ساعت 12 شده!
فقط میتونم بگم اولین و آخرین rpg هستش که منو اینطوری درگیره خودش کرد! دیوونش شدم!
رفتم یه اسب هم دزدیدم ( به یاد gta و rdr ) که راحت اینور اونور برم!
نمرم : 10 از 10

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
واقعا؟! یعنی انقدر باگاش زیاده که 1 نمره! کم کرده؟:-o دیگه چه باگایی دیدین؟
بازی باگ داره و نه این حد که1 نمره کم کنه!
تازه بازی اینقدر وسبعه که باگ هاش اصلا به چشم نمیاد..........

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر