The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
به سلامتی اژدهای دوم رو هم کشتیم.فقط بعضی قسمت ها خیلی سخته.مثلاً وقتی این Troll ها حمله می کنن پوست آدمو می کنن و فقط باید از دستشون فرار کنی! یک جا داشتم می رفتم دیدم یک روستا هست کنار رودخونه.گفتم برم یک سری وسیله بردارم تا رفتم دم خونه دیدم یک پلنگ ازش اومد بیرون منو کشت!:-o
شانس آوردم سیو داشتم از قبلش.این سیستم خرید و فروش هم شدیداً رو اعصابه.یارو یک مقدار خاصی پول داره و بیشتر از اون نمی تونه ازت چیز بخره. یک اسب هم خریدم که ترول های یخی کشتنش!

Last edited by a moderator:

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
1 سوال
الان اژدها دومو کشتم قبل از اینکه دلفینه بکشتم سیو کردم حالا میگه برو باهاش حرف بزن
ولی تا میرم پیشش دوباره میاد منو بکشه...
چیکار کنم؟

Saeed-Omnia

کاربر سایت
Dec 30, 2010
73
نام
سعید
1 سوال
الان اژدها دومو کشتم قبل از اینکه دلفینه بکشتم سیو کردم حالا میگه برو باهاش حرف بزن
ولی تا میرم پیشش دوباره میاد منو بکشه...
چیکار کنم؟

یه نگاه به Active Effects توی قسمت Magic بکن ببین چیز قرمزی راجع به ومپایر نوشته یا نه

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
یه نگاه به Active Effects توی قسمت Magic بکن ببین چیز قرمزی راجع به ومپایر نوشته یا نه

نه نیست
فقط یک چیزه قرمزه که نوشته ROCKJOINT توشم درباره MELEE WEAPON هست
و اینکه تو این بازی ماموت هم هست!!!
و اینکه سومین اژدها هم کشتم.البته جزو ماموریت ها نبود
اژدها یخی بود.
اژدها چهارمم کشتم
این یکی هم یخی بود.

sam__fisher

کاربر سایت
Feb 29, 2008
19
نام
صادق
wtf !!!
اومدم پست های اینحا رو بخونم ببینم بازی چطوره،نصف بازی اسپویل شد واسم :|
اه ! چرا کسی اسپویلر استفاده نمیکنه ؟ مدیر هم که تو خوابِ اینگار ! نه کسی حواسش هست نه کسی رعایت میکنه !

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
خوب من هم ومپایر شدم :dواو خیلی قوی تر میش تقریبا رسیست میگیری در مقابل همه چی فقط نقطه ضعفش اتیشه یه چنت تا power هم بت میده ولی در مقابلش یکم سخت میشه زندگی اجتماعیت:d در کل به من که میسازه چون مخفی کاری استفاده میکنم اگه کسی مشکلی تو این ضمینه داشت بگه که بش جواب بدم

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب من هم ومپایر شدم :dواو خیلی قوی تر میش تقریبا رسیست میگیری در مقابل همه چی فقط نقطه ضعفش اتیشه یه چنت تا power هم بت میده ولی در مقابلش یکم سخت میشه زندگی اجتماعیت:d در کل به من که میسازه چون مخفی کاری استفاده میکنم اگه کسی مشکلی تو این ضمینه داشت بگه که بش جواب بدم
Werewolf شدن بهتره به نظرم.اگه .ومپایر بشی مردم میریزن سرت!توی آفتاب نمیتونی و درست حسابی راه بری ولی اگه werewolf بشی مشکل خاصی برات پیش نمیاد.فقط اثر سلاح های از جنس نقره روت بیشتر میشه.(بجاش روزی یه بار میتونی به گرگ تبدیل بشی)

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام خوبین من الان اول بازی هستم اونجایی که تازه دشمنان میان چه طوری میشه از سلاح استفاده کرد همش مشت میزنه

Saeed-Omnia

کاربر سایت
Dec 30, 2010
73
نام
سعید
سلام خوبین من الان اول بازی هستم اونجایی که تازه دشمنان میان چه طوری میشه از سلاح استفاده کرد همش مشت میزنه

شما B رو بزن بعد دو بار راست رو بزن و از قسمت Weapons سلاحت رو انتخاب کن

---------- نوشته در 08:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:26 PM ارسال شده بود ----------

[دوستان من اینجا موندم چیکار کنم؟؟؟

b4cnhtx3wz51lfm4c6.jpg

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667
گیمری که اینو بازی نکنه گیمر نیست!:D
خود من از سبک RPG خوشم نمیومد ولی وقتی Oblivion رو بازی کردم فهمیدم که نصف عمرم بر فنا بوده!

حالا که اینجوری میگین با کله میرم سراغ بازی:dگرچه از تریلرهای بازی(گیمپلی) اصلا خوشم نیومد.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,780
نام
Masoud
سلام.

بازی سختی هست یا نه ؟؟؟
و تا چه حد نقش آفرینی هست (اگه انگلیسی بلن نباشی میشه بریش ، مثلاً من فیبل 3 رو تا آخرش رفتم) ؟؟؟
ماموریت هارو روی نقشه همیشه علامت میزنه ؟؟؟

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
یک سوال کجا بازی ادم خون اشام یا گرگنما میشه؟
برا ومپایر شدن کهباید یه ومپایر گازتون بگیره!برید توی غارهای کهومپایر ها هستن و معمولا یه lordـی هست اونجا.اون گازتون میگیره....البته شاید راه دیگه ای هم باشه که من بلد نباشم.
برای گرگ نما شدن 2 راه هست.1.یه گرگنماگازتون بگیره که خیلی سخته این!گرگنماها معمولا با پنجه هاشون ضربه میزنن و خیلی کم پیش میاد گاز بگیرن.
2.عضو companions (توی شهر whiterun)بشی و بعد از رد کردن چندتا کوئست طی یه مراسم تبدیل میشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر