The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
ما هم 7-8 ساعتی بازی کردیم...

رفتیم پیش GREY BEARDS ها یه تست صدا ازمون گرفتن دیدن نه بابا ما خود_ dragonborn هستیم خلاصه این جادوگرها ما رو تحویل گرفتن و آموزش دادن. جالب بود.نقشه بازی خیلی وسیــــــــــــــــــعه.این همه کوه و غار و طبیعت و انواع حالات آب و هوا نمیدونم چطور کمتر از 4 گیگ شد!.خلاصه اینکه بازی بد نیست فقط تا اینجا که رفتم ماموریت جذابی رو تجربه نکردم یه جورایی بازی یکم یکنواخت شده بیشتر ساعات بازی به تراولینگ میگذره.یکمی بازی سوتو کوره از کمبود سوژه بهره میبره.امیدوارم این روند یکنواخت کم کم از بین بره.ولی خداییش گرافیک بازی خیلی خوب از آب در اومده آدم دوست داره تو طبیعت ول بچرخه مخصوصا وقتی که مدت زیادی رو توی غار گذرونده باشی.موزیک هم که بی نقصه.فقط امیدوارم روند بازی بهتر بشه.

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
چرا این هیچجا نزده که اسلحه 1 هَند یا 2 هَند؟
چطوری میشه فهمید که Heavy armor یا light armor ? فرقشون چیه ؟
کوئست The Golden Claw
در دومی که 3 تا سنگن بصورت دایره هستن میشه دورشون داد و کلیدش پنجه طلاییست ترتیب سنگ ها چجوریه ( عکس خرس و جغد و پروانه روشونه )

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
چرا این هیچجا نزده که اسلحه 1 هَند یا 2 هَند؟
چطوری میشه فهمید که Heavy armor یا light armor ? فرقشون چیه ؟
کوئست The Golden Claw
در دومی که 3 تا سنگن بصورت دایره هستن میشه دورشون داد و کلیدش پنجه طلاییست ترتیب سنگ ها چجوریه ( عکس خرس و جغد و پروانه روشونه )
متاسفانه اصلا هیچ اطلاعاتی از چیزهایی که داری در اختیار نمیگذاره.باید حتما امتحان کنی که بفهمی.واقعا برای من جای سوال داره که چرا همچین کاری کردن ناسلامتی بازی نقش آفرینیه
یادم نیست.فقط میدونم که هر سه تا شکل با هم متفاوتن:d.کاری نداره امتحان کن

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من بازی رو نگرفتم ولی ماموریت Golden claw رو میدونم چجوریه!(توی یکی از نریلرها بود):
ترتیب شکل ها روی خود Golden claw هست(زیرش)

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سیستم مکالمه بازی به سبک دراگون ایج 1 ــه تقریبا.بازی هم بصورت اول شخص و با فشردن LS بصورت سوم شخص در میاد.
مبارزات خوب و سریع هستن.در کل بازی به هیچ وجه پیچیدگی یه نقش آفرینی کلاسیک رو نداره.محیط ها وسیع و بزرگ هستن
که میشه با اسب یا کالسکه یا .... جابه جا شد.
اتفاقات بازی در طبیعت رخ میده.تغیرات آب و هوایی بصورت دینامیکه.شک نکن گرافیک بازی عالیه.یعنی با این محدودیت کنسول ها
برای یک نقش آفرینی با محیط های باز (مثلا مس افکت بخاطر اینکه بیشتر در محیط های بسته و سفینه ها هستش
طبیعیه که گرافیک بهتری مخصوصا در چهره ها داشته باشه) خیلی خوبه.
تبلیغش رو دیدم خیلی خوب کار کردن رو بازی واقعا محیط ها عالی هست همینطور مبارزات..حتما می خرمش .. راستی پست قبل منظورم dragon age origin بود والی شماره دوش خیلی خوبه !

SAMUEX

کاربر سایت
Aug 25, 2010
261
نام
جلیل
تو ماموریت Golden Claw کسی می دونه خود Golden Claw کجاست؟؟؟
از همه دوستان ممنون
دسته یه بندیته به نام Arvel که تو تار عنکبوت گیر کرده نجاتش میدی بعد فرار میکنه بکشش ور دار claw رو
فقط نگفتین فرق Heavy armor یا light armor ؟ تو سرعتم و Attack speed تاثیر داره یا فقط ماله سروصداشه؟

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
از همه دوستان ممنون
دسته یه بندیته به نام Arvel که تو تار عنکبوت گیر کرده نجاتش میدی بعد فرار میکنه بکشش ور دار claw رو
فقط نگفتین فرق Heavy armor یا light armor ؟ تو سرعتم و Attack speed تاثیر داره یا فقط ماله سروصداشه؟
ای بابا!من گذاشتم یارو در رفت! حالا باید چجوری پیداش کنم؟

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,311
نام
Amin
چجوری باید برم بالای کوه high hrothger می خوام برم با grey beards صحبت کنم هیچ راهی نیست ؟

دوستان شخصیت رو نشون میده یا فقط دستش رو
بازی رو هم بصورت اول شخص و هم بصورت سوم شخص میشه بازی کرد.

Colonel Radec

کاربر سایت
Dec 9, 2009
106
نام
Mael Radec
من عاشق بازی obilivion بودم اما الان تنها پسرفت میبینم - اول اینکه گرافیک بازی اصلا اون چیزی نیست که تو E3 نشون دادن - دوم هم منو های بازی یه جوریه انگار فقط میخواستن سریع سنبل کاری بشه , خدایش منوهای obilivion با اون آیکون های خوبش کجا این کجا
البته این های که گفتم دلیل نمیشه یه 4 یا 5 باری بازی رو تموم نکنم چون حداقل بازی یه استاندارد هایی رو رعایت کرده

• Like
Reactions: Ezio da Firenze

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر