Multi Platform The Elder Scrolls V: Skyrim (Special Edition)

سازنده
Bethesda
ناشر
Bethesda
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
tes-v.jpg

Developer : Bethesda Softworks
Publisher : Bethesda Softworks
Genre : RPG
Release date : 11/11/2011​

بعد از مدت ها از اعلام آقای تاد هاوارد طراح ارشد Bethesda مبنی بر استفاده از موتور جدید برای عنوان TES V که Creation نام دارد ،بالاخره GameInformer لیستی از قابلیت ها و تغییرات آن نسبت به موتور قبلی شرکت یعنی Gamebyro منتشر کرد ، که بازه ی گسترده ای از تغییرات عظیم گرافیکی تا ساختار ماموریت ها ، هوش مصنوعی و تعامل با NPC ها را شامل می شود ، مشروح این تغییرات به شرح زیر است :

گرافیک :

ساختن دنیای عظیم Elder Scrolls همیشه نیاز به آخرین پیشرفت های گرافیکی داشته است ، که نورپردازی دینامیک و سایه های پویا و گسترده بخشی از آنند .

طبق گفته ی تاد هاوارد در بازی جدید به لطف موتوری قدرتمند شاهد یک نورپردازی پویای بسیار پیشرفته به همراه سایه هایی خواهیم بود که به صورت پویا برای همه ی اشیاء موجود بوده و به باورپذیر تر شدن همه چیز کمک بسیاری کرده اند .

دیگر پیشرفت عظیم بازی در بخش گرافیکی ساختار جدید گیاهان و واکنش آن ها نسبت به فعالیت های محیطی است ، به طور مثال درختان نسبت به وزن و ابعاد خویش به طور متفاوتی نسبت به باد های در حال وزش ! واکنش نشان خواهند داد !

از دیگر وِیژگی های محیطی این موتور می توان به بازسازی پدید های طبیعی چون برف و باران به صورت کاملا پویا و مبتنی بر شرایط جوی اشاره کرد.

مطمئنا شما ویژگی Draw Distance بی نظیر Oblivion را به یاد دارید ، حالا تاد هاوارد قول داده تا در بازی جدید با یک دورنمایی فوق العاده قدرتمند ، طبیعی و پیشرفته طرف خواهیم بود که با توجه به کوهستانی بودن بافت سرزمین Skyrim بسیار ضروری به نظر می رسد.

رفتار NPC ها :

یکی از بزرگترین انتقاداتی که به OBLIVION و بعد ها FALLOUT 3 وارد بود و در مقایسه با آثار BIOWARE بسیار مشهود ، نحوه ی تعامل با شخصیت های مختلف و سیتم انتخاب دیالوگ ها بود ، در اسکای رم ، NPC ها هنگام صحبت دیگر فقط مقابل شما بی حرکت نخواهند ایستاد بلکه در حین انجام دادن کار خود با شما به صحبت خواهند چرداخت ، همچنین همه ی NPC های بازی شاغل بوده و مثلا ممکن است یکی کارگر معدن باشد ! همچنین بسته به ویژگی های شخصیتی آن ها ممکن است شاهد رفتارهای متفاوتی از آن ها باشید !

در SKYRIM برخلاف OBLIVION رفتار ها NPC ها با شما نسبت به روابطتان تنظیم می شود ، مثلا ممکن است نیمه شب سرزدن به یک دوست با استقبال او مواجه شود اما برای فردی که شما را نمی شناسد شما شاید یک دزد یا یک مزاحمید !

Animations :

طبق گفته ی تاد هاوارد Skyrim از یک ساختار بسیار پیشرفته و هنرمندانه در بخش انیمیش به کمک موتور مشهور HAVOK استفاده خواهد کرد و اولین عنوانی خواهد بود که این سطح تکنولوژی را در چنین ابعادی به کار میگیرد .

این تکنولوژی به سازندگان اجازه میدهد تا نرم ترین و طبیعی ترین حرکت ها را برای شخصیت ها رقم زده و آنها را قابل باورتر از قبل کنند.

همچنین این سیستم اجازه ی خلق انیمیشن های میتنی بر موقعیت را موتور داده و به هیچ وجه شاهد انیمیشن ها ی از پیش تعیین شده و اسکرپیت نویس شده نخواهیم بود .

یکی از ارکان این بازی را DRAGON های معروف سری تشکیل خواهند داد که به گفته ی هاوارد شاهد حرکات شگفت انگیز و بسیار طبیعی از آن ها خواهیم بود.

ساختار ماموریت ها :

OBLIVION و بازی قبل از آن یعنی MORROWIND هر دو از ساختار مشابهی برای ماموریت های جانبی بهره می بردند که تصادفی بودن آن بعضا باعث غیر قابل انجام دادن آن ماموریت برای یک شخصیت با کلاس و Level خاص آن می شد ، همچنین کشته شدن شخصیت ماموریت دهنده باعث غیرقابل انجام دان شدن آن ماموریت برای همیشه می شد ، اما SKYRIM ساختار کاملا متفاوتی برای ماموریت های جانبی خواهد داشت ، در SKYRIM ، ماموریت های جانبی بسته یه شخصیت ، کلاس ،نژاد و Level شما به شما پیشنهاد خواهند شد و به جذابیت کار خواهند افزود و با این ساختار اکثر بازی کنندگان را به انجام ماموریت ها مشتاق خواهد کرد .

همچنین مشکل عناوین قبلی یعنی کشته شدن فرد ماموریت دهنده بر طرف شده و در صورت وقوع این اتفاق یکی از دوستان یا بستگان او این کار را انجام خواهد داد ، که البته بسته به شرایط پیش آمده نحوه ی تعامل او با شما متفاوت خواهد بود !

TESV : SKYRIM در نوامبر سال 2011 میلادی توسط شرکت BETHESDA SoftWorks برای پلتفورم های PC و XBOX 360 و PS3 منتشر خواهد شد.

آخرین ویرایش:
توی وینتر هولد کالج یه زیرزمینی هست که میری داخلش و 2 تا نکته غریب اونجاست.یکی یه دسته که علامت ابلیویون روشه و هرچی هم جلوش دکمه ی E رو میزنی اتفاقی نمیفته و یکی هم یه اتاق کنفرانس که نیاز به یه آیتم داره تا فعال بشه...کسی میدونه اونا چین؟

توی وینتر هولد کالج یه زیرزمینی هست که میری داخلش و 2 تا نکته غریب اونجاست.یکی یه دسته که علامت ابلیویون روشه و هرچی هم جلوش دکمه ی E رو میزنی اتفاقی نمیفته و یکی هم یه اتاق کنفرانس که نیاز به یه آیتم داره تا فعال بشه...کسی میدونه اونا چین؟

ذقیقا منم همین جا گیر کردم

هر چی پچ مچ داری کپی کن همون جا که بازی نصبه و اگه چیز نصبی هم داره همون جا که بازی نصبش کن.. پچ مچا
چنداش کار نمیکنه
کی دانلود کردم به اسم SKIUI این خیلی ماد توپی بود
نتونستم کارش بندازم
کپی کردم توی پوشه بازی اما کار نکرد
----------------------------------------------------

راستی شما ها اون ماد نینجا رو ریختین؟؟؟!!!
جالبه
راه رفتنشو تغیر میده

---------- نوشته در 12:10 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:05 PM ارسال شده بود ----------

نه خودم خوشگلترم تازه با جذبه ترم هم هستم :d
یه کار نکن دوباره لباسای اساسینی رو از تو صندوق در بیارم که اگه دربیارم خونهای زیادی ریخته میشه>:) :d
یک سوال!!!!!!
چه جوری از کسی که شمشیر داشته عکس گرفته شده
یا این رفیقت بوده؟؟؟؟
موقعی که شمشیر دستته که نمیشه دوربین رو چرخوند!!!
----------------------------------------------------------------
یک سوال دیگه !!!
من میخوام ایم magic هامو حذف کنم!
اول بازی یک اشتباهی کردم رمز زدم الان هر مرحله ای میرسم نمیفهمم چه magic ــی باید استفاده کنم چون همش بازه.

توی همین عکس اگه اون پشتو نگاه کنین میببینین دختره افتاده اون پشت.
داشتم مجیکارو امتحان میکردم:دی

برای اون دست: گوشه ی اتاق یک کتاب روی میز هست .اون رو بردارید و بخونید و اگر کلیدی ه هست بردارید. بعد وارد کتابخانه ی کالج بشید و در سمت چپ رو زمین یک صندوق هست که چند تا حلقه داخلشه.حلقه ها رو بردارید و به مکان دست برگردید.بقیشم معلومه..

یک سوال!!!!!!
چه جوری از کسی که شمشیر داشته عکس گرفته شده
یا این رفیقت بوده؟؟؟؟
موقعی که شمشیر دستته که نمیشه دوربین رو چرخوند!!!
----------------------------------------------------------------
یک سوال دیگه !!!
من میخوام ایم magic هامو حذف کنم!
اول بازی یک اشتباهی کردم رمز زدم الان هر مرحله ای میرسم نمیفهمم چه magic ــی باید استفاده کنم چون همش بازه.

توی همین عکس اگه اون پشتو نگاه کنین میببینین دختره افتاده اون پشت.
داشتم مجیکارو امتحان میکردم:biggrin1:
برای عکس گرفتن از خودت در حالی مسلح هستی این کارو کن: console بازی رو باد کلید ~ باز کن و کد tfc رو وارد کن این کد رو که میزنی دوربین به حالت free cam در میاد بعد از هر جا خواستی عکس بگیر اصلا برو یه dragon تو آسمون خفت کن ازش عکس بگیر:d
دوباره که tfc رو بزنی برمیگرده به حال قبل

---------- نوشته در 02:37 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:15 PM ارسال شده بود ----------

وقتی سایرکس عصبانی میشه با کسی شوخی نداره
ScreenShot53.jpg
ScreenShot54.jpg

شما اینجا ماموریت داشتی من همینطور بعد کامل کردن ماسک اومدم باگ داشت دختره آزورا همونجا گیر میکنه هیجا نمیره میفرستم خونه نمیره همونجا ایستاده همراهم که بیاد دیگه دریچه برای کشتن غول باز نمیشه برای همین گفتم سرکاریه بعد اینکه عکس گذاشتی از سیو قبل باز ادامه دادم تنها رفتم دریچه اومد غول زدم نصف خون اومد بالا بعد کشتمش هیچی به هیچی باز اومد پایین گفتم حتما این دره عکسشو پایین گذاشتم روشن میشه ولی نشد شما بعد کشتن غوله کاری میشه این دره برای شما هم خاموشه؟

hnmrewuxt9nvj3ifhih.jpg
من اینجا ماموریت نداشتم اومده بودم ماسکو بردارم دیدم درش بستس گفتم بیام اینجا شاید آیتمش اینجا باشه این دره درواقع همون طلسمه غولس وقتی اون حلقه میاد یعنی فعال شده دیگه ولی اگه بعد از کشتنه غوله ماموریت نا تموم میمونه شاید باید بکشی دختره آزورارو یا باید تعقیبش کنی:d

سلام
چند جا دیدم بچه ها صحبت از یه فریاد میکردن که یه اژدها میاد کمک میکنه، برای یاد گرفتن این فریاد باید کدوم ماموریت رو برم؟
من اژدها میخوام :d

سلام
چند جا دیدم بچه ها صحبت از یه فریاد میکردن که یه اژدها میاد کمک میکنه، برای یاد گرفتن این فریاد باید کدوم ماموریت رو برم؟
من اژدها میخوام :d
جز ماموریت‌های اصلی‌ داستان هست. یه کم جلو بری یاد میگیری:d.
من الان رئیس کالج winterhold هستم رئیس گروه thieves guild هستم رئیس گروه dark brotherhood هستم رئیس companions هستم storm cloaks هم که نابود کردیم دیگه فقط مونده برم elder scroll رو بخونم یعنی جز ماموریت های اصلی اصلیه یا جز ماموریت های اصلی فرعیه؟!!
yahoo_1.gif

اصلی‌ هست

آخرین ویرایش:
من الان رئیس کالج winterhold هستم رئیس گروه thieves guild هستم رئیس گروه dark brotherhood هستم رئیس companions هستم storm cloaks هم که نابود کردیم دیگه فقط مونده برم elder scroll رو بخونم یعنی جز ماموریت های اصلی اصلیه یا جز ماموریت های اصلی فرعیه؟!!
yahoo_1.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or