The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
:cheesygri درسته اشتباه از من بود یه دکمه پس و پیش گفتم
لطفا دوستان داستان بازی را تعریف نکنند :p از جذابیتش کم میشه:(( ، پس خواهشا نگید چی شد ...
فقط بگید چیا پیدا کردید:love:

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
سلام - خداحافظ - تشكر

سلام و شايد خداحافظ !!!

من اين بازي رو در ماموريت هاي اصلي تمام كردم .... واقعا عالي بود ...
من لذت بردم ... داستانش هم جالب بود ...

از همه دوستانم هم در اين بحث تشكر مي كنم مخصوصا nameless

من زياد اهل دنياي بازي نيستم ... باز هم از مهر و محبت شما در اين بحث ممنونم ...

پاينده و پيروز باشيد ...
من هميشه رفتن برام سخته ... اما بايد رفت ...

باي

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
يك مشكل جالب!:confused:
من حدوده 2-3 ساعت كه بازي كردم بعد سيو كردم از بازي خارج شدم. ولي حالا كه وارد بازي ميشم بازي رو كه لود ميكنم كاراكتر من اصلاً از جاش تكون نميخوره! درست مثل موقعي كه وسايل زياد همراهت هست. ولي تا موقعي كه من سيو كرده بودم فقط 2 تا شمشير داشتم با يك سپر و يك سري مخلفات! الان هر كدوم از سيو ها رو كه لود ميكنم اينجوري بيد:((:confused:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
سلام.من تازه دو روزه که رفتم تو نخه این بازی.چند تا سئوال واسم پیش اومده:
bounty من رسیده به 1020 و وقتی که میخوام برم توی imperial city میان خفتم رو میگیرن(البته شاید هم به خاطر bounty نباشه)چیکار کنم؟مجبورم برم زندان یا باهاشون بجنگم و یا راه دیگه ای هست؟
وسایل دزدی رو به کیا میشه فروخت؟اگه میشه یه مثال با آدرس دقیق بگین.(نزدیکهای imperial باشه)
یه سری وسیله مثل بیل و کلنگ و قلم نقاشی و ... که میاد توی قسمت misc رو هیچ کاری نمیشه باهاشون کرد و به هیچ دردی نمیخورن؟
توی بیابونها و جنگلها و مزرعه ها یه سری گل و گیاه و قارچ هست که نمیشه برشون داشت ولی وقتی روشون میزنم یه چیزی اون بالا میگه که دقیق یادم نیست چی میگه.اونا به چه دردی میخورن؟
هيچ راهي نيست که بشه class و ماه تولد رو عوض کرد ؟
ممنون....ولی عجب بازی باحالیه.اصلا نمیشه ازش دل کند...

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام.من تازه دو روزه که رفتم تو نخه این بازی.چند تا سئوال واسم پیش اومده:
bounty من رسیده به 1020 و وقتی که میخوام برم توی imperial city میان خفتم رو میگیرن(البته شاید هم به خاطر bounty نباشه)چیکار کنم؟مجبورم برم زندان یا باهاشون بجنگم و یا راه دیگه ای هست؟
وسایل دزدی رو به کیا میشه فروخت؟اگه میشه یه مثال با آدرس دقیق بگین.(نزدیکهای imperial باشه)
یه سری وسیله مثل بیل و کلنگ و قلم نقاشی و ... که میاد توی قسمت misc رو هیچ کاری نمیشه باهاشون کرد و به هیچ دردی نمیخورن؟
توی بیابونها و جنگلها و مزرعه ها یه سری گل و گیاه و قارچ هست که نمیشه برشون داشت ولی وقتی روشون میزنم یه چیزی اون بالا میگه که دقیق یادم نیست چی میگه.اونا به چه دردی میخورن؟
ممنون....ولی عجب بازی باحالیه.اصلا نمیشه ازش دل کند...
ارشام سيستمتو عوض كردي؟(البته ببخشيد ميپرسما)

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خلافت خیلی بالا رفته ، نباید بزاری اینطوری بشه ، هر کاری که میکنی باید به صورت Stealth انجام بدی ، مثلا یه سری مکانها را نباید بری این جور جاها نشونه ی موس رنگش قرمز میشه ، یا مثلا نباید چیزایی که توی مغازه ها هست را برداری مغازه داره شاکی میشه مامورا میریزند سرت
وقتی میوفتی توی زندان ، احتیاجی نداری به اینکه از زندان فرار کنی !!!
روی تخت بخواب که زمان سپری بشه ، البته وقتی میفتی زندان یک سری Skill هات افت میکنه ، جریمه هم که بخوای بدی وقتی جرمه را دادی هرچی که دزدیه باشی را ازت میگیرند ، پس وقتی که جریمه می خوای پرداخت کنی تموم لوازمت را توی یه جعبه که محلش را میدونی بریز بعد که جریمه را دادی برگرد برشون دار
خلاصه نزار کار به اینجا ها بکشه ، توی بازی از Quick Save و Load خیلی استفاده کند مخصوصا زمانی که میخای جیب طرفا بزنی
زمانی که میخای جیب بوری کنی ، هر کسی پول یا چیزای دیگش را یه جای خاصی از لباسش مخفی کرده ، حتی توی موهاش اگر جای اشتباه را دست بورد بزنی طرف متوجه میشه
در ضمن به صورت Face To Face نمیشه پولاشونا بدزدی باید حتما از پشت سر باشه
جنسات هم میتونی توی مغازه ها بفروشی ، وقتی میری پیشه مغازه داره اون Icon خرید را انتخاب کند پایین میتونی وضعیت خرید را به فروش تغییر بدی

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
بچه ها يه خواهشي دار ميشه يه سيو از بازي بعد از swears يعني اول بازي بزاريد ترجيحا اگر دم در اخر باشه بهتره ؟
چون برنامه ي oldbvilion رو ميخوام امتحان كنم اما نميدونم چراموقعي كه وا رد در اول بازي ميشم توي لود كردن گير ميكنه
خيلي ممنون

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
خود سازنده گفته که اگر با SAVE مشکلی داشتید SAVE را به من EMAIL بزنید مشکل را حل میکنم
من که اگه SAVE هم پاک بشه میزنم PC را خورد میکنم :mad:
من سیوش را ندارم SORRY:blushing:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
نوشته شده توسط MGS:
ارشام سيستمتو عوض كردي؟(البته ببخشيد ميپرسما)
نه! با همون fx5200 ! البته اگه توی امضام نگاه میکردی نوشتم که with Oldblivion's help که هر موقع وقت کردم کامل دربارش توضیح میدم.
بابا سیستم های شما دیگه قدیمی شده.باید رو بیارین به سری fx :)

ممنون احسان جون.میگم حالا که کار به اینجا رسیده هیچ راهی نیست که نرم زندان و یا باهاشون نجنگم(البته به غیر از پول دادن چون مثل اینکه پولی که میخوان رو ندارم)
در مورد فروش اجناس دزدی هم تا جایی که من میدونم مغازه دارهای معمولی نمیخرنشون!
بقیه سوالها هم که فعلا بیجواب مونده...

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
میگم ارشام یه خبری گزاشتی چندین صفحه پیش که قرار بود سازنده های بازی به کاری بکنن که بازی رو سیستم های ضعیف هم اجرا بشه خبری ازش نیست؟؟

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
برای فروش وسایل دزدی و همچنین رفع مشکل bounty باید وارد thiefs guild بشی . خودت دستت میاد.
برای وارد شدن به thief guild راهی که من میدونم اینه که یکبار بیفتی زندان و بعد که اومدی بیرون یه نفر یه پیغام برات میاره و ....

هر چیزی که ارزشش 0 باشه و بشه زمین انداختتش بدرد نخور هست.
بعضی چیزا که داشتنش ضروری هست رو نمیتونی بندازی زمین.

اگه میگه you found nothing یعنی اینکه شما نتونستی اون گیاه رو بچینی
اگه میگه you have successfully harvest xxxxx یعنی شما اون گیاهو چیدی و بعدنا میتونی باهاش potion بسازی.

یه مود کوچیک برای اینکار هست . کارش عوض کردن نژاد و کلاس و نشان تولده.

۞۩ محمد ۩۞

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
سلام
من اين بازي رو گرفتم ولي وقتي اونو نصب ميكنم و وارد بازي مي شم وقتي دموي اول بازي تموم ميشه و وارد بازي مي شم همه جا سفيده.
كسي مي تونه كمكم كنه؟؟؟؟؟؟:(( :((

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام
من اين بازي رو گرفتم ولي وقتي اونو نصب ميكنم و وارد بازي مي شم وقتي دموي اول بازي تموم ميشه و وارد بازي مي شم همه جا سفيده.

احتمالا" سيستم شما توان اجراي اين بازي رو نداره
-----------------
برنامه oldbvilion كارت geforce 6200 xfx رو ساپورت ميكنه ؟
عيبي نداره بالاخره ميدم يكي از بر و بچ از اونجا بگذره سيوش رو بده:( .به هر حال دستتون درد نكنه خيلي مرام نشون داديد :(

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
نوشته شده توسط hitman_bahal:
سلام
احتمالا کارت نمیکشه;) بازش خیلی سنگینه...

hitman_bahal

کاربر سایت
Oct 20, 2005
80
نام
Ehsan
آقا خيلي ممنون
نوشته شده توسط MGS:
برنامه oldbvilion كارت geforce 6200 xfx رو ساپورت ميكنه ؟
عيبي نداره بالاخره ميدم يكي از بر و بچ از اونجا بگذره سيوش رو بده:( .به هر حال دستتون درد نكنه خيلي مرام نشون داديد :(
اينoldbvilion چيه؟؟
ممكنه مشكل منم با اين حل شه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر