The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

نوشته شده توسط MGS:
عيبي نداره بالاخره ميدم يكي از بر و بچ از اونجا بگذره سيوش رو بده:( .به هر حال دستتون درد نكنه خيلي مرام نشون داديد :(

این save خودم در مراحل اول بازی -

ببین احتمالا بدردت میخوره ;)

http://nameless.persiangig.com/Game/Nameless_Charachter_Oblivion.rar

۞۩ محمد ۩۞

برنامه oldbvilion كارت geforce 6200 xfx رو ساپورت ميكنه ؟
The list of confirmed supported cards with Oldblivion is currently
  • Geforce 3 series
  • Geforce 4 TI series
  • Geforce FX series
  • Quadro FX series
  • Geforce PCX 5300
  • Radeon 9550
  • Radeon 9200 series
  • Radeon 9000 series
  • Radeon 8500 series
در ضمن امین جون.این oldblivion اصلا ربطی به سازنده ها نداره.من هم الان دارم با یکی از نسخه های تست کار میکنم.به زودی اطلاعات کامل رو درباره ی oldblivion میدم تا کسانی که سیستم های خوفی مثل من دارن بتونن OBLIVION بازی کنن :)
محمد جان ممنون از جوابها.اگه میشه اسم اون مد رو بهم بگو.حالا FREE هست یا پولیه ؟
راستی قیافه رو هم نمیشه عوض کرد؟

من كارتم 6200 هست يعني نميشه اينطوري با oldbvilion بازي كردم امتحان كردم ميرم تو بازي خيلي باگهاي گرافيكي پيدا ميكنه البته اگه بخوام بصورت عادي بازي كنم يه خرده سرعت فريم ها پايين بين 15 تا 25 .يه سوال ديگه من 6600 يا 6800 بگيرم بازي روانتر اجرا ميشه منطورم اينه كه خيلي تاثير داره

سلام

اقا ارشام.

خیلی خوشحال میشم که اقا ارشام زودتر خبرشو بدی.ممنون.

محمد جان ممنون از جوابها.اگه میشه اسم اون مد رو بهم بگو.حالا FREE هست یا پولیه ؟

ببخشید من دارم جواب میدم.

یادمه توی همنی تایپک اقا اشکان یک سری لینک در بازه مد ها گذاشته بود و هموین طور HardWired عزیز.

من خودم دیروز توی سایت های تورنت هم دیدم که برای بازی 2 تا مد مجانی اومده بود.
یکیش اگه اشتباه نکنم بود Thieves Den Mod یکیش هم بود Wizard's Tower

یک مد رسمی که میدونم برای بازی اومده.که 33 مگه.

خداحافظ

خداحافظ

من كارتم 6200 هست يعني نميشه اينطوري با oldbvilion بازي كردم امتحان كردم ميرم تو بازي خيلي باگهاي گرافيكي پيدا ميكنه البته اگه بخوام بصورت عادي بازي كنم يه خرده سرعت فريم ها پايين بين 15 تا 25 .
البته من oldblivion رو تست نکردم که بدونم مشکل شما در چی می تونه باشه ولی اساس کار این برنامه اینکه ساختار pixel shader بازی را تغییر می ده و باعث می شه کارت هایی که دارای ورژن های قدیمی PS هستند هم بتونن این بازی را با فریم ریت نسبتا مناسب بازی کنن. توجه داشته باشید که کارت شما قابلیت پشتیبانی PS3.0 را دارد بنابراین مشکل شما از ضعیف بودن کارت هست نه سایه زنی بنابراین فکر نکنم این برنامه زیاد به درد شما بخوره!
(البته گفتم من این برنامه رو تست نکردم شاید هم حرفم اشتباه باشه، من بر مبنای کاری که این برنامه می کنه این حرفا رو زدم!!)
يه سوال ديگه من 6600 يا 6800 بگيرم بازي روانتر اجرا ميشه منطورم اينه كه خيلي تاثير داره
بله استفاده از کارت های 6600GT یا 6800 تفاوت قابل ملاحظه ای رو در این بازی نسبت به کارت شما ایجاد می کنه. البته فکر نمی کنم خرید این کارتها در حال حاضر زیاد به صرفه باشه چون عمر سری 6 نیز کم کم در حال به پایان رسیدن است.

Play Oblivion on your grandpapa's PC !

سلام.
فايل زير رو دانلود کنيد و در هرجايي که خواستيد unzip کنيد (لازم نيست که حتما توي دايرکتوري خود بازي باشه).در ضمن تغييرات لازم در فايل ها رو انجام دادم.
http://www.megaupload.com/?d=ZRB0L1DW

يک فايل با نام Oblivion.ini در آدرس \My Documents\My Games\Oblivion وجود داره که بايد توسط يک editor مثل notepad بازش کنيد و fLODLandVerticalBias رو روي -1200 (منفي 1200) قرار بديد و save کنيد.
حالا ميرسيم به oldblivion_0.11t5 که اول دانلود کرديد.تنظيمات oldblivion که در فايل config.exe ميشه تغييرشون داد (و مربوط به shader ها ميشن و ربطي به تنظيمات اصلي بازي ندارند) رو به صورت پيش فرض روي High quality قرار دادم.فعلا بهش دست نزنيد.
oldblivion.exe رو اجرا کنيد تا بازي run بشه و از بازي لذت ببريد.

حالا ميرسم به چند نکته:

تنطيمات اصلي بازي بسته به سيستمتون به خودتون مربوط ميشه.

افرادي که وارد بازي ميشن سه دسته هستند:
1. از frame rate بازي بسيار راضي هستند که گوشت بشه به تنشون!
2. از frame rate تقريبا راضي هستند اما دوست دارند frame rate بيشتري داشته باشند (روون تر بازي کنند) اين افراد ميتونند تنظيمات oldblivion که در فايل config.exe ميشه تغيير داد رو روي medium quality يا low quality قرار بدن و بعد وارد بازي بشن.در صورتي که باز هم از frame rate راضي نبودند ميتونن در کنسول بازي که با دکمه ي ~ در بازي باز ميشه کلمه ي tlb رو وارد کنند. اين کار حدود 10تا15 فريم به فريمها اضافه ميکنه اما نور خيلي زياد ميشه که بايد نور بازي رو در تنظيمات اصلي خود بازي کم کنند.
3. مورد 3 وجود نداره :) چون افرادي که اصلا از frame rate راضي نيستند ميتونن با همون کارهاي بالا به نتيجه برسند.

همون طور که ميدونيد هنوز نسخه ي اصلي و بدون مشکل oldblivion بيرون نيومده و اين نسخه يکي از نسخه هاي تست هست.به همين دليل ممکنه باگهاي زيادي داشته باشه(مثل خراب کردن رنگ آبها) که البته اکثر اين باگها به صورت دستي رفع ميشن.
هر مشکلي بود همينجا مطرح کنيد.
راستي مقدار ram در frame rate اين بازي خيلي تفاوت ايجاد ميکنه.من خودم اين تفاوت رو بين رم 256 و 512 کاملا حس کردم.
در حال حاضر من با سيستمي به مشخصات زير دارم از اين بازي لذت ميبرم.(res 1024*768 و bloom on و distance تا آخر)
مشخصات سيستم:
cpu: intel p4 1700
ram: 256
vga: fx5200
!!!
موفق ...

سلام.
ممنون ارشام جان.
فقط من با این سیستم میتونم بازی رو در حد قابل قبول بازی کنم فریم ریت حدودا چه قدر میشه:

vga:ge force 5700
ram:512 ddr
cpu:2.4 intel

ممنون.

سر این بازی خیلی حالم گرفته !!!!!!!!
به طرز وحشتناک ...
من الان با کارتی که تموم سایت ها ازش تعریف کردند مخصوصا توی بازیه El ... دارم این بازی را انجام میدم ولی انگار نه انگار کارتما ارتقاء دادم !!!
نمیدونم مشکل از کجا باید باشه ، تموم بازی ها را میتونم روی Max و آخرین Res بازی کنم حتی Gr:wf به شکلی که نرم باشه ولی این .... را نه
شاید مشکل از فایل Oldoblivion باشه که قبلا نصب کردم ....
نمیدونم دیگه مغزم به هیچ جا قد نمیده
در بعضی جا ها افت فریم خیلی دارم که میرسه به 15 !!!!

نوشته شده توسط ehsan_62:
سر این بازی خیلی حالم گرفته !!!!!!!!
به طرز وحشتناک ...
من الان با کارتی که تموم سایت ها ازش تعریف کردند مخصوصا توی بازیه El ... دارم این بازی را انجام میدم ولی انگار نه انگار کارتما ارتقاء دادم !!!
نمیدونم مشکل از کجا باید باشه ، تموم بازی ها را میتونم روی Max و آخرین Res بازی کنم حتی Gr:wf به شکلی که نرم باشه ولی این .... را نه
شاید مشکل از فایل Oldoblivion باشه که قبلا نصب کردم ....
نمیدونم دیگه مغزم به هیچ جا قد نمیده
در بعضی جا ها افت فریم خیلی دارم که میرسه به 15 !!!!
کار هر PC نیست Oblivion اجرا کردن ابرکامپیوتر می خواهد و پول خفن !
بنظرم بهتره دنبال مقاله هایی که راجب Tweak بازی هست بگردی اینم یک نمونه

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
ممنون ارشام جان.
فقط من با این سیستم میتونم بازی رو در حد قابل قبول بازی کنم فریم ریت حدودا چه قدر میشه:

vga:ge force 5700
ram:512 ddr
cpu:2.4 intel

ممنون.

frame rate دائما" تغيير ميکنه و اصلا نميشه گفت.
ولي مطمئن باش که به هيچ وجه اذيت نميشي.

تشکر دوستم عزیز ولی مشکل من از این سایت فراتر رفته انگار !!!
فعلا که مشکل دارم حالا باید یکی از Driver های ورژن 91 را بگیرم ببینم چطوریه

به شکل عجیبی این Oblivion آدما سره کار میزاره
من الان دارم روی تفکیک 1024 در 1280
4aa همه چیز روی Max
فقط Hdr خاموشه به جاش Bloom ...
ولی راحت دارم بازی میکنم !!!!!!!!!!!!!!!!
میترسم فردا صبح که از خواب پا میشم روی 640 فقط 10 تا فریم داشته باشم
پس فردا که بیدار میشم 200 فریم روی 1024 داشته باشم ..... و این داستان ادامه داره تا اینکه بزنم فک Pc را بیارم پایین آخرش

ارشام الان تو داري راحت بازي ميكني
من در حالت معمولي موقعي كه وارد بعضي از درهاي بازي ميشم بازي گير ميكنه بدون هيچ برنامه اي الان بازي ميكنم
مثلا وارد imperial city ميشم بازي گير ميكنه كسي ميدونه اشكال از كجاست از سي دي بازيه يا از سيستمم
cpu 2ghz
ram 512
vga geforc 6200 256
فكر كنم از سي پي يو باشه كسي ميتونه كمك كنه
با oldbvilion هم اينطوري ميشه

به نظر من این بازی بیشتر به یک Cpu ی قوی احتیاج داره تا Vga
البته من به این قضیه شک ندارم و مطمینم ، چون با بالا بردن Res فریم کم نمیشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or