The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

آرشام الان تو داري راحت بازي ميكني

گفتم که:
در حال حاضر من با سيستمي به مشخصات زير دارم از اين بازي لذت ميبرم.(res 1024*768 و bloom on و distance تا آخر)
مشخصات سيستم:
cpu: intel p4 1700
ram: 256
vga: fx5200
!!!

سلام :cheesygri
آقا چه راهي پيشنهاد ميدين تا سري ادم مايه تيله جمع كنه :cheesygri
يه شمشير ديدم 12 هزار پولشه :cheesygri
هر چي هم پيدا ميكنم قيمت هاش همش 10-20 تومنه واسه فروش.
بعد راهي نداره از نگهبان ها دزدي كنيم؟ سري خفت ميكنن ادم رو :cheesygri

البته من بعد اینکه فرمت کردم هنوز این بازیو نریختم ولی برو شبونه طلا فروش دزدی!هر چی دزدیدی تو همون طلا فروشی بذار تو یه کمدی چیزی،بعد برو تو اتاق یارو،وقتی خوابه از تو جیبش کلیدشو وردار،اگه موفق بشی میای طلاهای دکورم ور میداری و به راحتی نزدیک 10هزار تا جم میکنی!
پ.ن:یا اصلا برو شمشیرو بدزد،حدود ساعت2 برو مغازه ها دزدی تا حتما خوابیده باشن...

نوشته شده توسط Elvish Hero:
البته من بعد اینکه فرمت کردم هنوز این بازیو نریختم ولی برو شبونه طلا فروش دزدی!هر چی دزدیدی تو همون طلا فروشی بذار تو یه کمدی چیزی،بعد برو تو اتاق یارو،وقتی خوابه از تو جیبش کلیدشو وردار،اگه موفق بشی میای طلاهای دکورم ور میداری و به راحتی نزدیک 10هزار تا جم میکنی!
پ.ن:یا اصلا برو شمشیرو بدزد،حدود ساعت2 برو مغازه ها دزدی تا حتما خوابیده باشن...

2 تا سئوال :
اين طلا فروشي كجا بيد؟ من نديدم تا حالا!
شمشير رو هم رفتم سراغش ولي فقط تو دست خوده فروشنده بيد. نصفه شب رفتم مغازه رو جارو كردم ولي پيدا نميشه!
اگه لطف كني يك آدرس از اين طلا فروشي بدي برم سر وقتش ممنون ميشم :cheesygri

سلام
من بعد از پنج ماه دوباره تونستم به اينترنت وصل بشم درگير درس و مدرسه بودم هنوز هم امتحانام تموم نشده ولي تا آخراي ماه تموم ميشه و دوباره ميتونم بيام الان هم چون نزديك به تعطيلات ميشيم ميتونم به اينترنت وصل بشم يعني اجازه دارم:cheesygri :cheesygri
من اين بازي رو هنوز نگرفتم ولي قصد دارم بعد از امتحانات حتما بگيرمش
فقط امروز داشتم گفتگو بچه ها رو ميخوندم يه سوال برام پيش اومد توي اين بازي ماموريت هاي جانبي رو بايد بگردي پيدا كني يا خودش بهت در طول بازي ميگه؟ يه توضيح در اين مورد بدين ممنون ميشم ميخوام بدونم مثل RPGهاي ديگه هست يا فرق ميكنه

فقط امروز داشتم گفتگو بچه ها رو ميخوندم يه سوال برام پيش اومد توي اين بازي ماموريت هاي جانبي رو بايد بگردي پيدا كني يا خودش بهت در طول بازي ميگه؟ يه توضيح در اين مورد بدين ممنون ميشم ميخوام بدونم مثل Rpgهاي ديگه هست يا فرق ميكن
نه خودت باید بگردی و پیدا کنی ...;)
البته گهگاهی که داری قدم میزنی بعضی شخصیت ها خودشون پیدات میکنند و بهت ماموریت میدند اما بیشتر اوقات خودت باید پیدا کنی

خیلی وقته که این بازی رو توی ویترین فروشگاه های بازی دیده بودم اما بخاطر اینکه سرم خیلی شلوغ بود نتونستم بخرمش از طرف دیگه می ترسیدم رو سیستمم اجرا نشه . حالا من مشخصات سیستممو میگم بگید که چطور می تونم اجراش کنم تا منم اقدام کنم

VGA : Geforce fx 5200
Ram : 512 DDR
Cpu : 2.8 Full

نوشته شده توسط gamestation:
مثلا ؟؟؟؟؟؟؟
مثلا چیه!!
منظورم اینه که بازی های دیگه که جدید میومدن و تعداد سی دی هاش زیاده رو چه طور نصب میکرده اینم همین طور...
محمد بحث نکن اگه میخوای بیا تو چت این تاپیک از اون تاپیک هایه که تا حالا منحرف شنده پس منحرفش نکن.

New Oblivion Quest Coming

سلام

این بازی داره از مد ها و اضافاتی که منتشر میکنه پول خوبی رو به دست می یاره.

انگار قراره یک سری کوئست به بازی اضافه بشه البته به صورت پولی و اونم به قیمت 2.99 $.

البته هنوز این حالت توی سایت رسمی بازی به صورت Coming Soon هستش ولی خواهد امد.

شات هاشم ببینید:

خداحافظ

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or