The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
نوشته شده توسط Hardwired:
.....................

روش دزدی جدید ؟!
جل الخالق .. صبح بخیر برادر !
من میگم همگی ابتدا یکسری Morrowind و با دو تا Expansion اش بازی کنید !

روش دزدی جدید اگه میخوای یادت بدم اینه !
جزو mages Guild که شدی و recom از تمام ملت گرفتی که بتونی بری توی Arcane University !
اونجا جادوی Frenzy رو روی Guard ها و mage های عزیز میزنین .. میفتن به جون هم ..
یکی که اون یکی رو کشت جسد یارو رو لخت میکنین !

آقا کسی دیگه نمیاد توی این تاپیک به این زودی از این بازی خسته شدید؟
میخواستم بگم که در طول بازی خیلی کتاب هست آدم واقعا گیج میشه کدوم هاشا بخونه بعدش هم من یک عنصر پیدا کردم به نام امممممممممممم.... اسمش را یادم رفت ،تو مایه های TITAN بود نمیدنم یادم رفت ، یه گیاهه میخواستم بدونم توی SKIN GRAD برم پیشه کی ؟که بهم بگه چی کارش کنم
بعدش هم این OPEN EASY KEY به چه دردی میخوره؟ من وقتی میزنم هیچ تاثیری روی قفل ها نداره
اون دوستمون هم که قرار بود ترکیب MORROWIND را بگه لطف کنه بهم بگه من میتونم برم توی اولین سالن ARCANE UNIVERSITY ولی اونجا 4 تا در توی سالن هست که کلید میخواد بیرونش هم 2 تا دروازه داره که باز نمیشه میشه بیشتر توضیح بدی
دستور MORROWIND را گیر آوردم ولی هنوز ازش چیزی نفهمیدم اگر اشتباه نکنم گفته بود برید توی IILIACE BAY که من هرچی توی MAP را گشتم پیدا نکردم همچین مکانی را

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
به نظر شما من میتونم این بازی را با 7600gt راحت اجرا کنم که تنظیماتم رو Max باشه؟ البته تفکیک 1024 ؟
واقعا این بازی ارزش داره آدم 220 هزار تومن پول برای کارت بده
یکی این بازی یکی هم Black & White
نمیدونم بعد از اینکه این بازی را تموم کردم تا کی صبر کنم که یه بازی عالی مثل این بیاد

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
آقا یه معدن پیدا کردم خیلیییییییییییییی تووووووووپ بود 1000000 تا چیز با قیمت و بدرد به خور پیدا کردم
یکیش که لباس رزمی Helmet Of Life بود که قیمتش خیلی بالا بود مقدار مقاومتش هم 5 بود
بعدش 3 تا رینگ پیدا کردم که 2 تاش خیلی بهتر از بقیه بود
یکیش که Basorig Of Shadow بود که تا میپوشیش غیب میشی ارزشش هم 1340 بود !!!!!!!!!
اون یکی هم اسمش را یادم نیست ولی یادمه وقتی که تو انگشت میکردیش دیگه احتیاجی به اون ربدشام Deer Skin Helmet که نبود هیچ تازه تا مسافت های خیلی دور هم نشون میداد که یه نفر هست
ارزشش هم 1335 بود
آخرش هم یه شمشیر Claymor Of Corrosion را پیدا کردم که مثل شمشیر Vampier توی بازیه Blade Of The Darkness بود یعنی حالت آتشین و مذاب داشت که قدرتش 6 بود !!! خلاصه هر چی از قبل جمع کرده بودم ریختم دور
یه توصیه میکنم به کسانی که غیر حرفه ای هستند وقتی که توی مکان های که خیلی پیچیده هست میرند برای اینکه سردر گم نشند از Map سمته چپ استفاده کنند این Map نشون که چه مسیر هایی را رفتید و مسیر هایی را که نرفتید را میتونید به راحتی تشخص بدید یک سری از این وسایل مذکور توی جعبه هایی زیره آب هستش
راستی اسم معدن Gragrock Cave هستش نزدیکای Shadeleaf
البته یه چیزی بگم فتح این معدن آسون نیست چون یه سری روح به صورت گوی هستش که خیلی سخت میمیرند هیچ تازه قدرت جادو را هم ازتون میگیرند
===============
در مورد اون گیاهه هم اشتبه گفتم اسمش را اسمش Nornroot بود که فهمیدم چی کار کنم ولی تا الان 6 تاشا پیدا کردم که باید 9 تا شا پیدا کنیم که معلوم بشه چه قدرتی داره

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
نوشته شده توسط ehsan_62:
آقا یه معدن پیدا کردم خیلیییییییییییییی تووووووووپ بود 1000000 تا چیز با قیمت و بدرد به خور پیدا کردم
یکیش که لباس رزمی Helmet Of Life بود که قیمتش خیلی بالا بود مقدار مقاومتش هم 5 بود
بعدش 3 تا رینگ پیدا کردم که 2 تاش خیلی بهتر از بقیه بود
یکیش که Basorig Of Shadow بود که تا میپوشیش غیب میشی ارزشش هم 1340 بود !!!!!!!!!
اون یکی هم اسمش را یادم نیست ولی یادمه وقتی که تو انگشت میکردیش دیگه احتیاجی به اون ربدشام Deer Skin Helmet که نبود هیچ تازه تا مسافت های خیلی دور هم نشون میداد که یه نفر هست
ارزشش هم 1335 بود
آخرش هم یه شمشیر Claymor Of Corrosion را پیدا کردم که مثل شمشیر Vampier توی بازیه Blade Of The Darkness بود یعنی حالت آتشین و مذاب داشت که قدرتش 6 بود !!! خلاصه هر چی از قبل جمع کرده بودم ریختم دور
یه توصیه میکنم به کسانی که غیر حرفه ای هستند وقتی که توی مکان های که خیلی پیچیده هست میرند برای اینکه سردر گم نشند از Map سمته چپ استفاده کنند این Map نشون که چه مسیر هایی را رفتید و مسیر هایی را که نرفتید را میتونید به راحتی تشخص بدید یک سری از این وسایل مذکور توی جعبه هایی زیره آب هستش
راستی اسم معدن Gragrock Cave هستش نزدیکای Shadeleaf
البته یه چیزی بگم فتح این معدن آسون نیست چون یه سری روح به صورت گوی هستش که خیلی سخت میمیرند هیچ تازه قدرت جادو را هم ازتون میگیرند
===============
در مورد اون گیاهه هم اشتبه گفتم اسمش را اسمش Nornroot بود که فهمیدم چی کار کنم ولی تا الان 6 تاشا پیدا کردم که باید 9 تا شا پیدا کنیم که معلوم بشه چه قدرتی داره

---------------------------------------------------
اول از همه اون گیاه Nirnroot هه که باید برای اون یارو توی زیرزمین اون مسافرخونه توی Skingrad جمع کنی !
سری اول 10 تا .. بعد 20 تا .. بعد 30 تا .. وینمیدونم بازم ادامه داره یا نه .. ازر اون برات Dungeon Explorer یا یک همچین چیزی میسازه که یک potion هه که Feather - Nightseye و ... میده !
این رو هم توی خونه های مردم که میری معمولا توی گلدون دارند.
جای درست حسابیش که همیشه هست توی جنگل و این ور و اون ور کنار آب !
کنار چشمه و آب و ساحل دریا در میاد .. نزدیکش هم که میشی یک صدای وزوز خاصی میاد !!!
اگه آیتم و اینها میخوای .. یکی اینکه level-up کن .. مثلا من شدم 28 یکهو .. همه تیریپ خفن شدند و حتی مثلا نگهبانهای الکی هم دیگه Daedric Armor دارند ..

دوم اینکه این shrine های Daedric Prince ها هست مثلا Azura - Mephala و غیره رو بری هرکدوم یک چیزی میخوان و بهت Quest میدن .. اون آیتمهایی که برای جایزه بهت میدن Daedric Artifact های خیلی مناسبیه !

سوم اون توی Arcane University .. برای اینکه بتونی وارد بشی اولا باید جزو Mages Guild بشی که میتونی بری پیش هریکی از این شعب توی شهرهای بزرگ .
بعد باید بری پیش رییس هر یکی از این شعبه های شهرها و ازش recommendation بگیری . اون هم یک کاری ازت میخواد که معمولا چیز آسونیه . وقتی همه اینها تموم شد و از همه recom گرفتی میتونی بری داخل Arcane university و اون درها هم دیگه باز میشه که اون تو دیگه میتونی ادامه Quest های Mages Guild رو انجام بدی تا بشی Arch-Mage ! آسونه .. فقط یکخورده طولانیه .. ! از Thieves Guild آسونتره .. هنوز Fighters Guild رو شروع نکردم !

اون یکی در اون داخل هم که Imperial Orrey است و کلید میخواد .. expansion بازیه که باید پول بدی بخری .من دارم torrent شو میگیرم .. نمیدونم کار کنه یا نه .. یک Wizard's Tower و یک Horse Armor هم از این پولیها هست. نمیدونم مثل Morrowind این AoE Arrows هم داره یا نه !

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این هم MOD های Official و پولکی

این Wizard's Tower یا همون Frostcrag Spire .. چیز باحالیه !

http://rapidshare.de/files/18881974/WizardsTower.zip.html

این یکی اون Imperial Orrey .. هنوز بازی نکردم.

http://www.megaupload.com/?d=HHL177EP
http://rapidshare.de/files/18483648/Orrery_Oblivion_Official_Mod.rar.html

این آخری هم Official نیست ولی بانک وگربه اضافه میکنه به بازی .. ! گربه !!!!!!!!!
اگه vampire شده باشین ازتون فرار می کنند !

http://rapidshare.de/files/18568953/bank_cats.zip.html

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
ممنون ولی خوب در مود گیاه فهمیدم چی کار کنم گفتم که
در مورد Arcane University هم ممنون
ولی درمورد Open Very Easy Lock اگه میشه توضیح بدید
در ضمن اون حلقه که گفتم آدما غیب میکنه ... ولی همه میبینندم !!! چرا ؟
با Mod زیاد حال نمیکنم دوست دارم این بازیا خیلی خالص بدون هیچ Mod یا چیتی تا آخرش برم

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
آقا من تبدیل به Vampier شدم توی روز نمیتونم بیرون بیام چون آفتابه قیافم هم خیلی ترسناک شده چی کار کنم عصابم خورده خیلییییییییی
لطفا خیلی سریع کمک کنید نمیدونم چی کار کردم بعدش هم توی روز هم نمیتونم مسافرت کنم
داروی ضد ومپایر وجود نداره ؟ چی کار کنم
====================
UPDATE
خدا را شکر پیدا کردم حلشا
باید برم پیشه RAMINUS توی ARCANE UNI

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط ehsan_62:
کمکککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککککک
آقا من تبدیل به Vampier شدم توی روز نمیتونم بیرون بیام چون آفتابه قیافم هم خیلی ترسناک شده چی کار کنم عصابم خورده خیلییییییییی
لطفا خیلی سریع کمک کنید نمیدونم چی کار کردم بعدش هم توی روز هم نمیتونم مسافرت کنم
داروی ضد ومپایر وجود نداره ؟ چی کار کنم
====================
UPDATE
خدا را شکر پیدا کردم حلشا
باید برم پیشه RAMINUS توی ARCANE UNI
راستش من اين بازي رو بازي نكردم هنوز ( كارت ندارم ) . اما يادمه اولاي همين تاپيك اگه اشتباه نكنم جناب داركفيلد در مورد اين خون آشام شدن توضيح داده بود . ( شايدم محمد Nameless بود دقيق يادم نيست ) .
اما ميگفتن براي اين دارو كلي بايد بدويي آخرشم نميشه پيدا كرد يا بايد لود كني قبل از خون آشام شدن و اگه سيو هات جوريه كه نميتوني قبلش رو لود كني لطف كني و از اول بازي كني ! :((

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
كمك در پيشرفت بازي

سلام بچه ها ...
بابا كار ما اين جا اين شده بگيم تو دستگاه من اجرا نشد اون جا اجرا شد ....
يا بگيم عجب گرافيكي !!!!

پس كي به خود بازي برسيم ...

اگر كسي بازي كرده به من كمك كنه ...

من 4 تا كتاب پيدا كردم و بردم به كتاب خانه امپراتوري ... اما ديگه هيچ هدفي معلوم نيست ...
اگر كسي بازي كرده و اين قسمت رو رد رده به من كمك كنه ؟؟؟ و برام توضيح دقيق بده بايد چي كار كنم ...

با تشكر

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
بفرما !!!
حالا كه در رابطه با خود بازي يه سوال داريم يه نفر نيست كه بياد نظر بده و راهنمايي كنه ...!!!

18 صفحه مطلب ... !!! اما يه سوال تو بازي رو كسي نيست جواب بده ؟!!!!

Nameless

کاربر سایت
Oct 12, 2005
352
نام
محمد
نوشته شده توسط alaki:
سلام بچه ها ...
بابا كار ما اين جا اين شده بگيم تو دستگاه من اجرا نشد اون جا اجرا شد ....
يا بگيم عجب گرافيكي !!!!

پس كي به خود بازي برسيم ...

اگر كسي بازي كرده به من كمك كنه ...

من 4 تا كتاب پيدا كردم و بردم به كتاب خانه امپراتوري ... اما ديگه هيچ هدفي معلوم نيست ...
اگر كسي بازي كرده و اين قسمت رو رد رده به من كمك كنه ؟؟؟ و برام توضيح دقيق بده بايد چي كار كنم ...

با تشكر

اسم انگیلیسی ماموریت quest اش چیه؟

current quest ات چیه؟

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط Nameless:
اسم انگیلیسی ماموریت quest اش چیه؟

current quest ات چیه؟

من 4 تا كتاب پيدا كردم ... بردم توي كتاب خونه امپراتوري بعد ... يكي اون جا بود خوندش ...

ديگه چيزي نفهميدم ....

اگر شما تلفني از خودت داري ... لطفا بدين باهاتون تماس ميگيرم خدمتتون توضيح ميدم ...

فكر كنم كتاب هب اين بودن mything valum
1 -2 -3 -4

باي
اميد وارم زود جواب بدين

mehrdad_

کاربر سایت
Oct 1, 2005
192
نوشته شده توسط ehsan_62:
نه من مشکلش را حل کردم هر کسی خواست بگه تا بگم چی کار کنه

اسم معموریتش هم Cure The Vampierism هستش

احسان جان من این مشکلودارم اگه کمک کنی ممنون میشم

alaki

کاربر سایت
May 12, 2006
27
نام
alaki
نوشته شده توسط mehrdad_:
احسان جان من این مشکلودارم اگه کمک کنی ممنون میشم

من كه مشكلم رو چند بار نوشتم ... باز هم مي نويسم ....

4 تل كتاب دارم نمي دونم بعد از كتاب خونه چي كار كنم ...

اگر يه شماره از خودتون بدين من زنگ مي زنم ...

باي

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر