The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من این بازیو نمی دونم درست کی بود خیلی وقت پیش بود وقتی اومد خریدم نسب کردم ولی خوشم نیومد بازیش نکردم پری روز اتفاقی خواستم یه نگاه بندازم اصلا چی بود باورتون نمی شه ساعت 11 شب رفتم تو بازی ساعت 3 بعد از ظهر فرداش اومدم از بازی بیرون اونم به خاطر اینکه داشتم از بی خوای می مردم عجب بازی ساختن هوش مصنوعی بازیش خیلی باحاله همه شخصیت ها واسه خودشون فعالیت روزانه دارن وسعت بازی هم که گفتن نداره فقط خیلی بازی و امکاناتش وسعه خیلی گیج شدم من تا مرحله رفتم که در مورد یه توتئه تو دربار ملکه اتفاق افتاده ..
3تا سوال داشتم ..
1:یه سری امکانات خریدم که نمی زاره ازشون استفاده کنم می گه atlentic باید برسه به 25 تا بتونی ازش .چجوری باید بفهمم اصلا atlentic من چنده و چجوری باید افزاییشش داد!؟
2:بعضی موقع ها وقتی می خواد بخوابه یه صفحه می یاد می گه 3 تا می تونه ارتقا بدی مثل استقامتو سرعتو شانسو.اینا چه فایده ای داره در کل!؟ تو ضربه هایی که با شمشیر می زنه که من تفاوتی احساس نکردم؟
3:این magic که داره مثل پرت کردن اتیشو ... بقیش که خریدنی هستو که تعدادشونم خیلی زیاده کسی تاحالا ترجمه نکرده که اینها هر کدوم چی کار می کنن تو صفحه 100 اینا بود یکی یه راهنما گذاشته بود که اکسپایر شده بود http://www.zshare.net/file-404.html داهنمای ابلویون بود که فارسی شده بود به فرمت pdf کسی نداره بزاره!؟

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
1. اول مطمئن شو مود ها فعالند. وقتی Launcher رو اجرا میکنی برو به Data Files و بعد همه ی مود ها رو تیک بزن. بعدش برو به شهر Anvil و اون جا با مردم درباره ی Anvil Chaple Attack صحبت کن.
2. احتمالا دیگه برات مسایقه ای نداره برو با اون با رو پیرزنه صحبت کن. ولی مطمئن نیستم ! :confused:
یعنی چی که دیگه برات Quest ندارن ؟ اگه نداشته باشن باید بری به Chorrol و با یه Dark Elf صحبت کنی.
لینک Patch 1.2

3. باید یک Necromancer's Altar پیدا کنی و بعدش تا نیمه شب صبر کنی. اگر از آسمون نوری به زمین می تابید برو و Grand Soul Gem رو داخلش قرار بده. بعد هم یک Soul Trap Spell روش Cast کن و بعد Black Soul Gem رو بردار ! اگر هم نوری نمی تابیذ 24 ساعت صبر کن تا موقعی که نوری بتابه.
فرق Black Soul Hem با بقیه Soul Gem ها اینه که میتونی Soul انسان ها رو هم تسخیر کنی.
=====
راستی sam.fisher جان ببخشید کلی دیر شد ولی کارش نقزیبا تمومه !

خيلي ممنون

ديروز بالاخره رفتم patch 1.2 رو دانلود و نصب كردم. خيلي از مشكلات و باگ هاي بازي حل شد.
مود هاي Knights of the Nine و Spell Tomes و Mehrunes Razor با اين پچ قابل اجرا شدن.(قبلا توي Data Files تيك خورده بودن ولي اجرا نميشدن.)
اون skill هايي كه ديگه پيشرفت نميكردن دوباره درست شدن و بالا ميرن.:)
ولي مشكل Fighter guild و Arena هنوز هم هست. :((قبلا يه دفعه تا level 30 رفته بودم ولي save هام پاك شدن.اون موقع توي Arena مقام Grand Champion رو داشتم و ميدونم جريان از چه قراره. Fighter guild هم راحت ماموريت ميگرفتم .
الان دوباره بازي رو شروع كردم و level 32 هستم ولي اين دو تا مشكل خيلي اعصاب ميزنه...:evil:

Black Soul Gem رو هم امتحان ميكنم

با تشكر.

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
من با این بازی مشکل دارم یا این بازی با ویستا
پس از نصب بازی با اینکه سیستم من دوبرابر سیستم پیشنهادی بازی است ولی بازی فقط رو medium و با افت فریم میاد!
سیستم من
amd 5.2
ram 2
vga=8600 gts
!?

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اصلا بازی منوی تغییر گرافیک نداره که می گی تو مدیم بازی می کنی! fade ها هم که می بینی ماله اینه که مثلا کارکتر ها تا چه فاصله ای دیده شند یا درختها..... کمشون کنی مشکلت حل می شه ولی با سیستمی که داری خیلی عجیب همچین مشکلی داری ! تو ویندوز xp بازی کن مشکلت حل می شه
در ضمن بازی با گرافیک ماکزیمم خودش اجرا می شه !و نمی شه گرافیکشو کم کرد چجوریه که شما می گین مدیم بازی می کنین این مدیومی که می گینو کجا نوشته!؟
HERAM ممنون دارم دانلود می کنم...جواب اون سوالامو ندادی!؟یعنی با خوندن این فایل جواب همه سوالامو می گیرم!؟

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
کمکککککک تو باز کردن در

قفل یه درو می خوام باز کنم نمی شه 110 تا قفل باز کن داشتم همش شکست..قفلش 3 تایی هست من قفل های 1 دونیو باز می کنم ولی این 3تایی ها نمی شه یکیش میره بالا تا دومی میخوام بزنم می شکنه...غلقش نمی یاد دستم کمک کنید:((

RaPBoY

کاربر سایت
Mar 14, 2008
312
نام
رامتین
اصلا بازی منوی تغییر گرافیک نداره که می گی تو مدیم بازی می کنی! fade ها هم که می بینی ماله اینه که مثلا کارکتر ها تا چه فاصله ای دیده شند یا درختها..... کمشون کنی مشکلت حل می شه ولی با سیستمی که داری خیلی عجیب همچین مشکلی داری ! تو ویندوز xp بازی کن مشکلت حل می شه
در ضمن بازی با گرافیک ماکزیمم خودش اجرا می شه !و نمی شه گرافیکشو کم کرد چجوریه که شما می گین مدیم بازی می کنین این مدیومی که می گینو کجا نوشته!؟
HERAM ممنون دارم دانلود می کنم...جواب اون سوالامو ندادی!؟یعنی با خوندن این فایل جواب همه سوالامو می گیرم!؟
بازی luncher داره و میتونی تنظیم کنی تو بازی نه بیرون بازی

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
جواب همه سوالاتتو که نمیده ولی هر چیزی که برای شروع بازی باید بدونی بهت میگه. اگر توی یه قسمت بازی گیر کردی یا سوالی داشتی میتونی توی همین تاپیک بپرسی یا صفحات قبل نگاه کنی.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من lancher ندیدم! اکجاست:confused: چون با فریم 15 دارم بازی می کنم اگه یه کم کمش کنم بیاد رو 25 خوب می شه
heram_87 من که سوالامو پرسیدم یه بار دیگه می پرسم
قفل یه درو می خوام باز کنم نمی شه 110 تا قفل باز کن داشتم همش شکست..قفلش 3 تایی هست من قفل های 1 دونیو باز می کنم ولی این 3تایی ها نمی شه یکیش میره بالا تا دومی میخوام بزنم می شکنه...غلقش نمی یاد دستم چجوریه!؟

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
heram_87 من که سوالامو پرسیدم یه بار دیگه می پرسم
قفل یه درو می خوام باز کنم نمی شه 110 تا قفل باز کن داشتم همش شکست..قفلش 3 تایی هست من قفل های 1 دونیو باز می کنم ولی این 3تایی ها نمی شه یکیش میره بالا تا دومی میخوام بزنم می شکنه...غلقش نمی یاد دستم چجوریه!؟
راستش من اصلا ً مشکل قفل باز کردن ندارم حتی very hard که هر پنج تاش پایینه راحت باز میکنم. من تا حالا به غلقش فکر نکرده بودم ولی باید این کارو بکنی: اولی که راحت باز میکنی وقتی رفتی سراغ دومی و زدیش بالا سریع دکمه تایید یا همون بالا نگه داشتن نزن. چند بار بفرستش بالا تا یه بار آروم بره بالا. وقتی کاملا ً رفت بالا اونوقت دکمه تایید بزن. سومی تا پنجمیو هم میتونی اینجوری باز کنی.

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
نوکرتم.شما باید ببخشید که به خاطر من تو زحمت افتادی.:love:
ما بیشتر ! :love:
در ضمن کسی میدونه محل دقیق تک شاخ توی بازی رو بگه.
جاش همونیه که heram_87 گفت.
فقط اشکالش اینه که این تک شاخه مال تو نیست ! یعنی عین آدم یه جا وای نمیسه و هی بر میگرده به جای اصلیش !!!!
در اصل این تک شاخ برای اینه که واسه ماموریت Deadra Lord به نام Hircinr که باید واسش تک شاخه رو شکار کنی.
من lancher ندیدم! اکجاست:confused:
به این میگن Launcher !

Launcher.JPG

البته مال شما با مال من فرق داره و Construction Set رو نداره !
تنظیمات رو هم توی بازی انجام میدن نه تو Launcher !

heram_87

کاربر سایت
Nov 5, 2007
39
launcher پیدا کردم ولی همه گزینه هاش خاموشه چرا!؟ کلا تو تنظیمات چی داره فقط texture va resolotione ???
به خاطر این گزینه هاش خاموشه چون ویندوز عوض کردی. دوباره بازی Install کن تا مشکلت حل بشه. توی Luncher قسمت Option میتونی این تنظیمات انجام بدی : Resolution-Antialiasing که به نسبت کارت گرافیکت اونهارو کم یا زیاد کن و یکسری تنظیمات کلی دیگه. ولی همون طوری که manouch گفت داخل Optionds بازی یکسری تنظیمات جزء به جزء مثل میزان دور نمایی ساختمانها یا درختها و گل و گیاه و کاراکتر های بازی. تنظیمات سایه ها و Effect های داخل بازی میتونی پیدا کنی.

آخرین ویرایش:

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
اقا یه سوال داشتم تو راهنمای بازی گفته بود که از 21 skill گیم می تونیم اول گیم 7 تاشنو انتخاب کنیم و می شن 7 skill اصلی ..من یادم نمی یاد اول بازی چیارو انتخاب کردم..الان از کجا بفهمم که چیارو انتخاب کردم و ایا می شه بعدا هم این skill هارو تغییر داد..انقدر این ها اهمیت دارن که دوباره بیام از اول بازی کنم!؟
در مورد گرافیک مرسی مشکلم حل شد تو قسمت اوپش بازی دقت نکرده بودم که صفحه پاییت هم می یاد :laughing:
الان فریم بازی تو محیط باز و شلوغ رو 15 تا 23 اومد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر