The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

یه زندانی هست تو زندان قصره می شه ازادش کرد!؟البته جز questها نیست همین جوری می پرسم چون وقتی رو درش کلیک می کنم می نویسه کلید می خواد پس حتما می شه! بعد نصفه شب رفتم تو اتاق زندان بانها وقتی موقع خواب می گردیشون کلید همراهشه ولی بیدار می شه...راهی نیست بشه ازادش کرد اگه اشتبا نکنم تو prison empire هستش
اون زندانی آزاد نمی شه . توی Quest های Dark Brotherhood باید اونو بکشی، کلید هارو هم باید از گارد ها Pickpocket کنی یا از روی میزی که ته راهرو زندان هست برداری.
منظور ایشون اون زندانی هست که یه مرد کچله که Race ش هم Imperial هست. اون میگه که به خاطر دعا کردن برای کشتن یه نفر دستگیرش کردن ( پیش مجسمه Old Lucky Lady ) . این الکیه و اگر هم در زندانو واسش باز کنی همون جا میمونه !

با کارت گرافیک های سری 8 و بالاتر می شه. یعنی اونایی که Shader Model 4.0 دارن.
خوب منم 8600 GT دارم ولی باز هم نمیشه همزمان از توی منو فعالشون کرد . کسی کدی چیزی بلد نیست ؟

افزایش Attribute Luck

سلام
من چه طوری می توانم Attribute Luck خودم را افزایش بدهم و در هنگام انتخاب از عدد 1 آن را برسانم به اعداد بالاتر مثل 3و4و5 و این صفت به چه چیزی بستگی دارد؟
خیلی ممنون

راهنمایی

من تازه این بازی رو شروع کردم و حسابی با باز کردن قفل های درها مشکل پیدا کردم.هر قفلی رو که می خوام باز کنم کلیدها میشکنن.خواهشا یه توضیح مفصل بدید.با تشکر :-"

من تازه این بازی رو شروع کردم و حسابی با باز کردن قفل های درها مشکل پیدا کردم.هر قفلی رو که می خوام باز کنم کلیدها میشکنن.خواهشا یه توضیح مفصل بدید.با تشکر :-"
با چپ و راست بردن موس اون وسیله رو زیر قفل ببر بعد موس رو بیار بالا وقتی قفل تو بالا ترین جاش قرار داره کلیک کن
چند تا سوال هم دارم اگه بچه ها لطف کنن و جواب بدن :
1. تو اون مرحله که باید دزد تابلو رو پیدا کنیم من یه تابلو پیدا کردم که مخفی شده بود وسایل نقاشی رو هم تو اتاق پیدا کردم حالا نمی دونم باید چیکار کنم ؟
2. چجوری میتونم Soul Gem های خالی رو پر کرد ؟
3. ماموریت هایی که به Level پایین احتیاج دارن رو چجوری رد کنم ؟

سلام دوستان. بعد اینکه بازی رو 360 تموم کردم حالا اومدم تو کامپیوتر دارم بازی مینکم. خیلی حال میده. چند تا سوال داشتم:

1- من اون راهنمای فارسی آبلیون رو دان کردم که واقعا هم ممنونم. واقعا عالی بود. تو اون دانلود پلاگین ها رو گذاشته بود. پلاگین ها چیه؟

2- نسخه های اضافه شونده که 9 تا بودن رو واسه پی سی از کجا میشه تهیه کرد؟!
3- چرا نمیتونم AA و hdr رو همزمان روشن کنم؟ (گرافیکم 8600 جی تی هستش) کدوم یکی از اینا رو فعال کنم بهتره؟!

4- پتچی نداره واسه اینکه فریم بازی رو بیشتر کنه؟(البته من افت فریم ندارم فقط هرچند گاهی فریمش میاد پایین)

ممنون.:love:

1. تو اون مرحله که باید دزد تابلو رو پیدا کنیم من یه تابلو پیدا کردم که مخفی شده بود وسایل نقاشی رو هم تو اتاق پیدا کردم حالا نمی دونم باید چیکار کنم ؟
2. چجوری میتونم Soul Gem های خالی رو پر کرد ؟
3. ماموریت هایی که به Level پایین احتیاج دارن رو چجوری رد کنم ؟
1. به اتاق غذاخوری ( Dinning Hall ) برو. اونجا روی فرش یک مقدار رنگ ریخته. اونو Activate کن. بعد میفهمی که دزده اون سیاهست.
2. یه Spell Soul Trap رو هر چیز جز آدما Cast کن. بعد از اینکه بکششیش Soul Gem بسته به Soul یارو پر میشه. برای Soul Trap کردن آدما باید Black Soul Gem داشته باشی.
3. اون Level که نوشته Minimum Level هست. بعنی با Level بالاتر از اونم میتونی Quest رو تموم کنی.
1- من اون راهنمای فارسی آبلیون رو دان کردم که واقعا هم ممنونم. واقعا عالی بود. تو اون دانلود پلاگین ها رو گذاشته بود. پلاگین ها چیه؟

2- نسخه های اضافه شونده که 9 تا بودن رو واسه پی سی از کجا میشه تهیه کرد؟!
3- چرا نمیتونم AA و hdr رو همزمان روشن کنم؟ (گرافیکم 8600 جی تی هستش) کدوم یکی از اینا رو فعال کنم بهتره؟!

4- پتچی نداره واسه اینکه فریم بازی رو بیشتر کنه؟(البته من افت فریم ندارم فقط هرچند گاهی فریمش میاد پایین)
1. پلاگین یا مد به بازی چیزای جدید اضافه میکنند. ( مثلا Quest,خانه،...)
شما میتونی بونا رو دانلود کنی تا پس از تموم کردن بازی، خسته کننده نشه.:biggrin1:
2. از فروشگاه های مختلف. West هم فکر کنم داشته باشه.
3. نمیدونم. ولی من خودم HDR رو ترجیح میدم.:love:
4. Oblivion و افت Frame ؟!؟!؟!؟!؟
من با 7600 GT بازی میکنم افت فریم ندارم ! ;)

خیلی ممنون دوست عزیز.
راستش من روی رزلویشن 1440 در 900 میزارم واسه همین.وگرنه تو رزلویشن های پایین هیچ مشکلی نداره. البته من شاید دارم اشتباه میکنم و شاید اصلا افت فریم نباشه و لودینگ بازی باشه.:)
راستی کسی تونسته بهترین شمشیر و زره بازی رو بگیره؟! من یه شمشیر دارم که دمجش 24 هست. بالاتر از اینم هستش؟!

زره هم همون زره مارتین سپتم هستش که به من دادن. بهتر از اون هستش؟ اگه وجود داره باید کجا دنبالش بگردم؟!
:love:

2

شما علاوه بر آن فرش و تابلو به یک مدرک دیگری نیاز داری یعنی سه مدرک نیاز داری شما باید بری به اتاق آن زن سیاهپوسته و بعد از در که وارد میشی روبرویت یک جعبه ای هست که در ان دفتر یادداشت سفید می گذارند در آنجا یک قلمو می بینی بع دوباره ماموریت فعال میشه و آن موقع پیشه زن سیاهپوسته بری و بگی من سه مدرک دارم که نشان میده تو دزدی اعتراف می کنه و میگه بله من دزدم و البته باید یکمی هم مخش را بزنی تا اعتراف بکنه

تو اون مرحله که باید دزد تابلو رو پیدا کنیم من یه تابلو پیدا کردم که مخفی شده بود وسایل نقاشی رو هم تو اتاق پیدا کردم حالا نمی دونم باید چیکار کنم ؟
شما علاوه بر آن فرش و تابلو به یک مدرک دیگری نیاز داری یعنی سه مدرک نیاز داری شما باید بری به اتاق آن زن سیاهپوسته و بعد از در که وارد میشی روبرویت یک جعبه ای هست که در ان دفتر یادداشت سفید می گذارند در آنجا یک قلمو می بینی بع دوباره ماموریت فعال میشه و آن موقع پیشه زن سیاهپوسته بری و بگی من سه مدرک دارم که نشان میده تو دزدی اعتراف می کنه و میگه بله من دزدم و البته باید یکمی هم مخش را بزنی تا اعتراف بکنه
ایشون میگه هم وسایل نقاشی و هم تابلوی مخفی رو پیدا کرده پس فکر نمیکنم چیز دیگه ای هم به جز چیزی که من گفتک باشه !!! :-"

ایشون میگه هم وسایل نقاشی و هم تابلوی مخفی رو پیدا کرده پس فکر نمیکنم چیز دیگه ای هم به جز چیزی که من گفتک باشه !!! :-"

منم این قسمتش مونده بودم تابلو پیدا کردم ولی وسایلی که اطراف تابلو نقاشی بود برداشتم بعدش دیدم این کویستش رد نمی شه دور ریختم یعنی دیگه کویستم تکمیل نمی شه!؟:confused:
در مورد اسب ها سرعتاشون با هم فرق می کنه یه جا 2500 می ده یه جا 500 ..خیلی کنده به نظرم اسباش پیاده سریع تر می ره ..راهی نیست که این مسافت هارو زودتر بره یه عمر طول می کشه از این دهکده به اون دهکده
یه سوال مهم دیگم داشتم اقا این واسایل های دزدیو کجا می شه بفروشی الان حدود 7000 فقط وسایل دزدی بامه جایی هست بشه ابشون کرد؟با کمال احترام :laughing::love:

منم این قسمتش مونده بودم تابلو پیدا کردم ولی وسایلی که اطراف تابلو نقاشی بود برداشتم بعدش دیدم این کویستش رد نمی شه دور ریختم یعنی دیگه کویستم تکمیل نمی شه!؟:confused:
این وسایل نقاشی رو نباید از اطراف تابلو ورداری باید تو اتاق زن سیاهه از توی یه جعبه که رو میزی هستش که یه صتدلی روش افتاده ورداری.:biggrin1:
در مورد اسب ها سرعتاشون با هم فرق می کنه یه جا 2500 می ده یه جا 500 ..خیلی کنده به نظرم اسباش پیاده سریع تر می ره ..راهی نیست که این مسافت هارو زودتر بره یه عمر طول می کشه از این دهکده به اون دهکده
اسب های سیاه که از Cheydinhal خریداری میشن سرعتش از همه بیشتره ولی اگر عضو Dark Brotherhood بشی یه اسبی بهت میده به نام Shadowmare که هم سرعتش از Black Horse بیشتره و هم نمیمیره !:cool:
یه سوال مهم دیگم داشتم اقا این واسایل های دزدیو کجا می شه بفروشی الان حدود 7000 فقط وسایل دزدی بامه جایی هست بشه ابشون کرد؟با کمال احترام :laughing::love:
باید عضو Thieves Guild بشی. اگه بشی بهت یه جایی رو معرفی میکنه که آبشون کنی !;)

سلام
بچه ها من اونجایی گیر کردم که میرم تو یه غار و یه نفر لباس های منو میگیره و بهم لباس قرمز میده و میریم با هم به سخنرانی lord dagon گوش میکنیم . بعدش من یه نفر رو قربانی میکنم و یه کتاب رو میدزدم . بعد از اون باید از غار بیام بیرون . ولی مسیر اومدن بیرون از غار رو بلد نیستم و تو غار گم شدم . لطفا یه نفر کمکم کنه.
یا علی مدد

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or