The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
بچه ها یک نفر به ما داستان بازی رو میگه ؟ این مارتین کیه ؟:confused: دیدمش ولی نمیدونم جریان بازی چیه ؟

و یک موضوع دیگر

وقتی من میبینم بازی به این شاهکاری یک راهنمای فارسی ( راهنمای مراحل رو نمیگم ) نداره واقعا عصبانی میشم .
برای همین تصمیم گرفت راهنمای سایت گیم اسپات رو ترجمه کنم ( و چقدر دیر به این فکر افتادم )
برای همین برای نمونه قسمت اول این راهنما یعنی race های بازی را به طور کامل ترجمه کردم و خواهشم از دوستان اینه که مشکلات و کم و کاستی های این راهنما رو ببینن و نظر بدن چون اگر همه کمک کنن و استقبال هم بشه بتونیم یک راهنمای عالی برای این بازی تهیه کنیم . برای این راهنما خیلی زحمت کشیدم چون واژه های خیلی سختی داره و میدونم که مشکل داره پس حرفه ای ها کمک کنن.
این هم لینک دانلود این راهنما Pdf :

دانلود
خیلی خوب بود ولی بهتر نبود در جلوی اصطلاحات فارسی کلمه ی ابگلیسی را مینوشتید؟
مثلا: شعر و عرفان = +10 (Speech Craft)

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,106
نام
آریا
وقتی من میبینم بازی به این شاهکاری یک راهنمای فارسی ( راهنمای مراحل رو نمیگم ) نداره واقعا عصبانی میشم .
برای همین تصمیم گرفت راهنمای سایت گیم اسپات رو ترجمه کنم ( و چقدر دیر به این فکر افتادم )
برای همین برای نمونه قسمت اول این راهنما یعنی race های بازی را به طور کامل ترجمه کردم و خواهشم از دوستان اینه که مشکلات و کم و کاستی های این راهنما رو ببینن و نظر بدن چون اگر همه کمک کنن و استقبال هم بشه بتونیم یک راهنمای عالی برای این بازی تهیه کنیم . برای این راهنما خیلی زحمت کشیدم چون واژه های خیلی سختی داره و میدونم که مشکل داره پس حرفه ای ها کمک کنن.
این هم لینک دانلود این راهنما Pdf :
دستت درد نکنه. اگه بتونی همشو ترجمه کنی که یه مرجع خیلی خوب برای بچه ها میشه ولی همون طور که دوستمون هم گفت بهتره اون اصطلاحات انگلیسی رو همون طوری بنویسی و نیازی به ترجمه اونا نیست.

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
اگه میشه یه نفر یه منو در مورد این بازی کی یه دایره چهار قسمتی هست راهنمایی کنه اصلا به چه دردی میخوره؟ راستی چطور میشه احترام و مقبولیت و نمیدونم اعتماد مردم رو بیشتر کرد؟
اگه تو صفحه های قبل هست لطفا صفحه رو بگین. خیلی تاپیک توپیه کاش میشد همشو دانلود کرد...

manouch

کاربر سایت
May 25, 2007
369
نام
امیر منوچهر
شما حالت خوبه؟:laughing:
Speech Craft ميشه سخنوري نه شعر و عرفان.:-"
نه بابا!!!!
شما Oblivion رو بازی کردی؟
تو اون شعر و عرفان نیست و منظور ایشون از شعر و عرفان Speech Craft بود.
بهتره یکم به IQ تون بیشتر فشار بیاورید!!! :laughing:

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
xenophile

خیلی عالی بود . ولی بهتر بود بجای ترجمه کردن ِ عبارات ِ خاص ، از خودشون به صورت انگلیسی استفاده میکردی .

مثلا این "شعر و عرفان" که همه رو به اشتباه انداخته ، مطمئنا speech craft نیست .

بلکه منظور اسکیل ِ Mysticism هست که شامل یکسری جادو میشه .

اگر از عبارات انگلیسی استفاده کنی از این اشتباهات پیش نمیاد . ;)

در ضمن لینک دانلود نسخه ی اصلی این راهنمایی که داری ترجمه ش میکنی رو بدی ممنون میشم.

DONTE SPARDA

کاربر سایت
Apr 27, 2007
216
نام
محسن
اگه میشه یه نفر یه منو در مورد این بازی کی یه دایره چهار قسمتی هست راهنمایی کنه اصلا به چه دردی میخوره؟ راستی چطور میشه احترام و مقبولیت و نمیدونم اعتماد مردم رو بیشتر کرد؟
اگه تو صفحه های قبل هست لطفا صفحه رو بگین. خیلی تاپیک توپیه کاش میشد همشو دانلود کرد...
اگه شما اون ميني گيم جلب توجه مردم رو ميگين(اسمشو از خودم ساختم:cheesygri) بايد بگم كه:
وقتي كه روي هر كدوم از اون چهار قست مياريد حالت چهره شخصيتي كه با اون صحبت ميكنيد تغيير ميكنه.مثلا شايد يك شخصيتي از Joke خيلي خوشش بياد.شما بايد قسمت هايي كه رنگ زردشون بيشتره رو به اون قسمت Joke (يا هر چيز ديگه اي كه خوشش بياد.) برسونين و قسمت هايي كه رنگ زردشون كمتره رو به چيزهايي كه ازش بدش مياد برسونين.به جز اين وقتي اين ميني گيم رو شروع ميكنين دو گزينه ديگه هم فعال ميشه.يكي bonus و يكي rotate.
(كه اين دومي فقط در بعضي موارد فعاله).
1-bonus:اگه خيلي احساس پولدار بودن ميكنين ميتونين از اين گزينه استفاده كنين.پايين اون دايره ي چهار قسمتي نوشته مثلا:25gp for 26 bonus.يعني شما ميتونيد با دادن 25 سكه ميزان دوستيتون با اون فرد رو كه در وسط دايره نشون داده ميشه رو به ميزان 25 عدد زياد كنيد.
2-rotate:كه دايره رو يك كم ميچرخونه.
اميدوارم خوشتون اومده باشه.
هر گونه كپي و بهره برداري از مطالب بالا تنها با ذكر نام منبع و خودم (منبع:بازي سنتر )مقدور است.

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد
انگار هيچ كس نميخواد جواب مارو بده بابا 2 هفتست گير كردم تا حالا توي اين بازي گيرنكردم
يه كوئستي هست در shivering isles كه ahjazda بهم ميده و ميگه سه تا وسيله رو برام بيار دوتاش توي همون شهره كه پيدا كردنش آسونه ولي يه دونه ديگش يه جاي دوريه وقتي به اونجا ميرسم اون وسيله توي يك صندوقي هست كه ميگه يخ زده و براي برداشتن مشعل كنارش هم يه چيزي ميگه كه كاملا منظورشو نميفهمم ميگه :this ritual torch can be held by any but owned by none
فكر كنم همينو ميگه دوستان اگه ميتونين زودتر كمكم كنين

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
جالبه که کسی تا حالا چیزی به شما نگفته!
این شاید اولین معما توی بازی باشه که از قابلیتهای فیزیکی بازی استفاده میکنه...
اصولا با Physic Grab یا قابلیت Telekinesis بیشتر میشه بازی بازی کرد و کلی با اجساد و وسایل بازی ور رفت!
ولی اینجا شما با کلید Z کیبورد باید اون مشعل رو بردارین (چون کسی نمیتونه اونو تصاحب کنه!) و به سرعت سکوها رو روشن کنین.
همین!
باتشکر....

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
چند وقته هر بار هر جا که میخوابم بعد از بیداز شدن ماجرای خوابم که صحنه خون آشام شدن خودمه رو تعریف میکنه وبعدش خون آشام میشم:(( چیکار کنم یعنی دیگه نخوابم همش دارم خمیازه میکشم:(

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
دوستان اين بازي چه Video Card هايي رو Support ميکنه?
به طور رسمی کارتهای مجهز به پیکسل شیدر 3 یعنی سری 6 به بالا.
اما باسری 5 و با Oldblivion میشه به راحتی اجرا کرد.
چند وقته هر بار هر جا که میخوابم بعد از بیداز شدن ماجرای خوابم که صحنه خون آشام شدن خودمه رو تعریف میکنه وبعدش خون آشام میشم چیکار کنم یعنی دیگه نخوابم همش دارم خمیازه میکشم
ببین یه کوئسته به اسم Cure Vampirism که خیلی مفصله! یه سرچ بکن همینجا پیدا میکنی.
اما به طور خیلی ساده شما میری پیش اون یارو توی Arcane University بعد میری پیش کنت Skingrad و بعد اون آدرس یهپیرزن رو بهت میده.میری پیشش و اون چندتا آیتم ازت میخواد.بهش میدی و معجونو درست میکنه خودت میخوری میبری پیش کنت و اونم میده به زنش و بعد هم مبلغی به عنوان Reward بهت میده!
باتشکر....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر