The Elder Scrolls IV: Oblivion

سلام

بازی The Elder Scrolls IV: Oblivion که این طور که من خوندم کار طراحی بازی برای PC به پایان رسیده و بازی دقیقا 2 ماه دیگه ریلیز میشه.

این سایت بازی :

http://www.elderscrolls.com/games/oblivion_overview.htm

که خبر ساخت بازی از ماه اکتبر 2004 منتشر شده و با یه حساب سرانگشتی چیزی ا سال و 5 ماه این بازی وقت برده.

سبک بازی RPG البته با نمای پرسپکتیو.

از این استودیوی بازی های BloodMoon و Morrowind و Tribunal رو دیده بودیم.

از این بازی 5 تا تریلر برای Dev Diary اومده که جدا بی نظیره.

داستان هم از یک زندان شروع میشه و شما به عنوان یک زندانی به عنوان ناجی کشور خود از پادشاه کشور دستور می گیرید و ....

حتما اخبار این بازی رو دنبال کنید.البته اگر طرفدار این سبک بازی ها هستید.

اینم لینک شات های رسمی بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_pc_screens_01.htm

اینم لینک Concept Art بازی :

http://www.elderscrolls.com/art/obliv_conceptart.htm

بازی برای PC و Xbox360 خواهد امد.

اینم 4 تا شات از بازی:

خداحافظ

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
خیلی ممنون از راهنماییت. راستی خون آشام شدن بخشی از بازیه یا میشه جلوش رو گرفت مثلا اگر نخوابم چی میشه؟ نمیشه بقیه رو خون آشام کرد هر چی خون ملت رو میخورم آخ نمی گن

XIII

کاربر سایت
Jul 16, 2007
114
من هم يه جاي oblivion گير كردم !:blushing:
بعد از اين كه چهارتا كتاب رو پيدا ميكنم ديگه هيچ علامتي تو نقشه نيست اون جوري كه من از نوشته ها سردراوردم در مورد اولين حرف هر پارا گراف اين كتاب هاست بلاخره هر كاري كردم نفهميدم بايد چيكار كرد لطفا راهنماييم كنيد !:confused:

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
البته يه راه حل ديگه براي خلاص شدن از شر Vampirism استفاده از The Vile Lair كه يكي از Mod هاي رسمي بازي. كه در حقيقت مثل يه خونه براي كاراكترهاي خون آشام. اما يه اتاق هم داره كه اونجا مي تونيد با يه كليك مسئله خون آشام شدن خودتون رو حل كنيد.
اين Mod رو هم مي تونيد دانلود كنيد و هم روي CD هايي كه Knights of the Nine‌ روشون پيداش كنيد (تو بازار).

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
البته يه راه حل ديگه براي خلاص شدن از شر Vampirism استفاده از The Vile Lair كه يكي از Mod هاي رسمي بازي. كه در حقيقت مثل يه خونه براي كاراكترهاي خون آشام. اما يه اتاق هم داره كه اونجا مي تونيد با يه كليك مسئله خون آشام شدن خودتون رو حل كنيد.
اين Mod رو هم مي تونيد دانلود كنيد و هم روي CD هايي كه Knights of the Nine‌ روشون پيداش كنيد (تو بازار).

سلام

شروین میگم وقتی توی اون ساختمونه ( که با نصب این مود اضافه میشه) میریم ، یه خوناشامیه همش داره میچرخه.

وقتی میزنیم باهاش حرف بزنه ، یه چیزی میگه و میره بیرون چند ساعت بعد برمیگرده.

وقتی هم که برمیگرده هیچ تغییری اصلا مشاهده نمیشه. جریانش چیه ؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
سلام

شروین میگم وقتی توی اون ساختمونه ( که با نصب این مود اضافه میشه) میریم ، یه خوناشامیه همش داره میچرخه.

وقتی میزنیم باهاش حرف بزنه ، یه چیزی میگه و میره بیرون چند ساعت بعد برمیگرده.

وقتی هم که برمیگرده هیچ تغییری اصلا مشاهده نمیشه. جریانش چیه ؟

Dark minion?
رفته یکی رو کشته اومده ... Infamy ات رو نگاه کن داره میره بالا.

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
آقا کسی از این کنت اسکینگرادجایزه درمان ومپایر رو گرفته ؟ ماله من انگار کلاه برداره حالا که دارو رو بهش دادم هی میگه برو فردا بیا نکنه میخواد پوله مارو بالا بکشه؟آخه به من چی که زنش مرد

Ashlly

کاربر سایت
Jan 22, 2007
136
آقا کسی از این کنت اسکینگرادجایزه درمان ومپایر رو گرفته ؟ ماله من انگار کلاه برداره حالا که دارو رو بهش دادم هی میگه برو فردا بیا نکنه میخواد پوله مارو بالا بکشه؟آخه به من چی که زنش مرد
حالا جایزه رو بی خیال این nightshade رو از کجا آوردی من فقط دو تا دارم:((
این مرحله که میره تو دنیای نقاشی خیلی باحاله ولی حیف کوتاهه دیگه تکرار نمیشه؟

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
سلام
3 تاش پش مگ گویلد تو اسکینگراد و بقیشو از دروازه براویل به سمت اسکینگراد که خارج بشی سمت چپ یکم که بری میرسی از این جاهایی که مثل معبد هایه زیر زمینیه و سلاح رو میشه توش شارژ کرد دور وبرش که بگردی کلی هست ...... اینو یکی از بچه هایه همین فوروم گفته بود سرچ کنی کاملترشو پیدا میکنی

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
خوب به چه درد میخوره ؟ یعنی ما بهش میگیم یکی رو برو بکش بیا ؟ خوب که چی ؟ :eek:

پول میاره .. همین .. فایده حاصی نداره.

حالا جایزه رو بی خیال این nightshade رو از کجا آوردی من فقط دو تا دارم:((
این مرحله که میره تو دنیای نقاشی خیلی باحاله ولی حیف کوتاهه دیگه تکرار نمیشه؟

Imperial City > Market District > The Main Ingredient

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام دوستان در ماموریت های shivering isles در دو ماموریت گیر کردم یکی آنکه ملکه فکر کنم میگه برایش توطئه کردن و من و زندانبان باید موضع را پیگیری کنیم به آنجا رسیدم که یکی از گاردها و شخصی که نامش یادم نیست نیمه های شب با هم در جایی قرار میگذارند ولی نمیدانم باید چکار کرد ؟
دومی هم مربوط به ملکه میشه در ماموریتی که اسمش یادم نیست ولی لوگوی ماموریت عکس عنکبوت است در مرحله اول برای ولیعهد جامی را پیدا کردم و در ورودی اتاقش گذاشتم وقتی ماموریت آپدیت شد باید پیش ملکه می رفتم ولی چیزی نمی فهم چون فکر کنم میگه باید دنبال نقشه بگردی ؟!

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من این ماموریت رو گیر کردم
این ماموریت برایmages guild هست
vahtacen s secret
denel has offered to find translation of the in scriptions on the walls of vahtacen
I should read all the in scriptions and then tell him what they say
چهارتا دکه روی دیوار هست که رو هر کدوم که میزنی یه نوشته میاد می نویسه آمادگی نداری
یه نفر هست در مورد دکمه ها تو ضیح میده برای هر کدوم یه جادوی خواصی رو پیشنهاد می کنه

toloum

کاربر سایت
Jun 19, 2006
123
سلام دوستان در ماموریت های shivering isles در دو ماموریت گیر کردم یکی آنکه ملکه فکر کنم میگه برایش توطئه کردن و من و زندانبان باید موضع را پیگیری کنیم به آنجا رسیدم که یکی از گاردها و شخصی که نامش یادم نیست نیمه های شب با هم در جایی قرار میگذارند ولی نمیدانم باید چکار کرد ؟
دومی هم مربوط به ملکه میشه در ماموریتی که اسمش یادم نیست ولی لوگوی ماموریت عکس عنکبوت است در مرحله اول برای ولیعهد جامی را پیدا کردم و در ورودی اتاقش گذاشتم وقتی ماموریت آپدیت شد باید پیش ملکه می رفتم ولی چیزی نمی فهم چون فکر کنم میگه باید دنبال نقشه بگردی ؟![/QUOT
اسم ماموریت دومی understanding madness

m_fisher

کاربر سایت
Apr 7, 2007
182
نام
میلاد

من اين يكيو ميدونم ولي اون يكيو متوجه نميشم
بايد يه جوري تعقيبش كني كه متوجه نشه مثلا ميتوني از بالاي سرشون گوش كني

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر